Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Διολου απιθανο να δουμε κατι τετοιο παντως .

Βγαλτε Metroid Prime 2 για Switch να αξιοποιηθει το multiplayer του ρε κεφτεδες εκει στην Nintendo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν κοιτάς το Multiplayer σε metroid τότε το federation force και το παλιό prime hunters σε έχει έτοιμο. Δεν νομίζω ότι κάποιος σοβαρά κοιτάει για Multi με metroid παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάς το Multiplayer σε metroid τότε το federation force και το παλιό prime hunters σε έχει έτοιμο. Δεν νομίζω ότι κάποιος σοβαρά κοιτάει για Multi με metroid παιχνίδι. 

Συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάς το Multiplayer σε metroid τότε το federation force και το παλιό prime hunters σε έχει έτοιμο. Δεν νομίζω ότι κάποιος σοβαρά κοιτάει για Multi με metroid παιχνίδι. 

Δεν ειπα να το γυρισουν σε Multiplayer το Metroid αλλα οπως και να χει το multiplayer του 2 δεν ειχε και την καλυτερη αξιοποιηση στο gamecube,αρα γιατι να μην αξιοποιηθει τωρα με το Switch?Ουτε βεβαια να μην βγει αλλος νεος τιτλος Metroid αλλα μονο το Metroid prime 2 σε remastered ας πουμε.

Οσο για το FF που αναφερεις για μενα ειναι ντροπη που λεγεται metroid αυτος ο τιτλος(ενω το Hunters τουλαχιστον ειναι αξιοπρεπεστατο)αλλα τελος παντων.

 

Επισης 

Δεν νομίζω ότι κάποιος σοβαρά κοιτάει για Multi με metroid παιχνίδι. 

Λογικο δεν ειναι αυτο αφου κυριως το 2 ειχε Multiplayer περαν των φορητων κονσολων/εκδοσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεμαστερ για το μισο παιχνιδι (ΜΠ), οχι δεν θα εβαζα φραγκα, ας φτιαξουν metroid new M  και τοτες ναι...

remastered ολο το παιχνιδι ρε συ ειπαμε.Τα παραπανω ειναι γυφτιες που κανουν αλλες εταιριες οπως η MS που κουτσουρεψε(για να μην πω κατεστρεψε)το single player στο Halo για να δωσει βαση στο multiplayer κομματι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται το συμβάν στις 13 Ιανουαρίου δεν θα γίνει στην Ιαπωνία όπως στην αρχή νομίζαμε αλλά στη Νέα Υόρκη και μάλιστα θα είναι Open, θα μπορεί να το παίξει και να το δει ο κόσμος από κοντά δηλαδή. Επίσης ταυτόχρονα έγινε tease για το binding of Isaac (ναι ξέρω δεν λέει και πολλά για κάποιους) για κυκλοφορία στο NS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12 Ιανουαρίου (ημερομηνία Ιαπωνίας) θα γίνει παρουσίαση (και livestream) στο Τόκυο. Στις 13 Ιανουαρίου θα γίνει ένα 5ωρο ιδιωτικό event (λογικά για τον τύπο) στη Νέα Υόρκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται το συμβάν στις 13 Ιανουαρίου δεν θα γίνει στην Ιαπωνία όπως στην αρχή νομίζαμε αλλά στη Νέα Υόρκη και μάλιστα θα είναι Open, θα μπορεί να το παίξει και να το δει ο κόσμος από κοντά δηλαδή. Επίσης ταυτόχρονα έγινε tease για το binding of Isaac (ναι ξέρω δεν λέει και πολλά για κάποιους) για κυκλοφορία στο NS. 

is isaac dead? αναμενουμε επιβεβαιωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://thegameawards.com/nominees/

Παντως η Nintendo στο Mobile κομματι για αλλη μια φορα θα κερδισει χωρις πολλα πολλα με τις φετινες κυκλοφοριες ,και ισως και το Most anticipated παιχνιδι αλλα δυστηχως στις αλλες κατηγοριες βλεπω να κανουν παρτυ Uncharted και Overwatch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμένος θεσμός εξαρτάται καθαρά από τους χορηγούς και ανάλογα κυμαίνονται και τα βραβεία με την Ν (φυσικά) να μην αποτελεί εξαίρεση. Φέτος το μόνο που με ενδιαφέρει είναι το trailer για το BoW μιας και η περσινή κατέληξε τελείως αδιάφορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τέτοια διαβάζω και με κάνουνε να το πιστεύω! Πάμε ρε ninty μου!

 

Peter Moore : “Ποτέ μην υποτιμάτε την Nintendo”

 

https://unboxholics.com/news/gaming/19594-to-stardew-valley-katafthanei-sta-ps4-kai-xbox-one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...