Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα θα αγοράσεις το Skyrim για το Switch, όταν και αν βγει;

Μιλησα για μενα προσωπικα? Η μηπως θα περιμενω εν ετη 2017 για να παιξω ενα παιχνιδι του 2011 οπως το Skyrim στο NX?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μετανιώνω; HELL, FUCKING, NO γιατί πολύ απλά η κονσόλα είχε βγάλει τα λεφτά της από την πρώτη κιόλας στιγμή που την απέκτησα και μάλιστα βρίσκω και ορισμένα κρυφά διαμαντάκια που ναι μεν δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά σίγουρα γουστάρω να τα έχω πακέτο με αυτά που ήδη έχω σαν λόγο αγοράς. 

Υπάρχει μόνο η έρευνα αγοράς και η απόφαση ότι κάτι αξίζει και κάτι όχι.

Ο κανόνας είναι ότι όταν βάζεις το χέρι στην τσέπη έχεις ήδη βρει και αποδεχτεί ότι αξίζει τα λεφτά του το Χ προϊόν. Τέλος. 

Αρκουσε αυτο.

Εγω θεωρω οτι αξιζει η αγορα εξαρχης. Εμεις την βγαζουμε ευκολα με 1 η 2 τιτλους το εξαμηνο. Επισης πιστευω οτι κατι τις διαμαντακια θα εχει και για κατεβασμα εκ του eshop.

Συν οτι μπορει εαν θελει η νιντυ μπορει ψηφιακα (VC) η με εναν ανταπτωρα να παιζεις τιτλους του 3ds-2Ds.

Ετσι κανεις οικονομια την αγορα ενος 3ds xl (που την σκεφτομουν).

Παντα θα βρισκω μια φτηνη ps4 για αγορα εξαλλου αμα θελησω κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα για μενα προσωπικα? Η μηπως θα περιμενω εν ετη 2017 για να παιξω ενα παιχνιδι του 2011 οπως το Skyrim στο NX?

 

Εγω  προσωπικα, ενα παιχνιδι του 2011 οπως το Skyrim στο NΣ, το παιζω. Αρκει να λεει το παιχνιδι.

Εδω παιζω με το φλιπερ που εχω στην βιβλιοθηκη, και με το ΑΤΑΡΙ στο εξοχικο. Αμα λεει το παιχνιδι λεει, ακομη και το PONG.

Εαν δεν παιζεται, ποιος νοιαζεται για την πλατφορμα. No man s sky?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω την ανάλυση της φακης, μην πέσετε να με φάτε.

 

Η Nintendo έχει το εξής πρόβλημα. Απευθύνεται σχεδόν αποκλειστική σε μικρά παιδιά. Το θέμα είναι ότι μεγαλύτερης ηλικίας, λόγω αναμνήσεων και παράδοσης ακολουθούν και αγοράζουν. Τα σύγχρονα παιδιά πάλι δεν εντυπωσιαζονται το ίδιο. Από προσωπική εμπειρία (και σίγουρα όχι αντικειμενικη) κάποιοι γονείς αγόρασαν στα μικρά τους nintendo. Γονείς που μεγάλωσαν με nintendo, θεώρησαν ότι είναι ότι πρέπει για την ηλικία τους. Κάποια στιγμή όμως, τα παιδιά αυτά μεγάλωσαν και πήραν xbox/playstation. Σύμφωνα με τους γονείς τους, δεν ξαναπαιξαν nintendo ποτέ.

 

Προσωπικά, έτσι και ξανακούσω για super mario, Mario kart και λοιπά απομειναρια του παρελθόντος, θα απεχω. Γιατί, όπως και να το κάνουμε, ένα τύπος που μαζευτεί νομίσματα και πηδαει χελώνες, με πρόχειρα γραφικά και μέτριο ήχο, είναι απλά βαρετό.

 

Προσπάθησα ειλικρινά να δω τα πλεονέκτημα των προσφατων παιχνιδιών nintendo, αλλά δεν μπόρεσα. Μπορεί να είμαι μόνο εγώ (αν και οι πωλήσεις άλλο δείχνουν). Αντικειμενικα στον τεχνικό τομέα, η Nintendo, πάσχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιλησα για μενα προσωπικα? Η μηπως θα περιμενω εν ετη 2017 για να παιξω ενα παιχνιδι του 2011 οπως το Skyrim στο NX?

 

Άρα λοιπόν ισχύει το ίδιο και για τις άλλες κονσόλες. Γιατί να πάρει κάποιος το remaster του Skyrim στα twins; Ή γιατί να παίξει κάποιος GoW3 και tLoU στο PS4; Περσινά ξινά σταφύλια.

 

Θέλω να πω, όταν η αγορά λειτουργεί παντού έτσι, δεν μπορείς να το θέτεις μόνο σε επίπεδο της Nintendo. Κράξε όλη την αγορά που λειτουργεί με μαλακισμένο τρόπο.

 

 

 

Η Nintendo έχει το εξής πρόβλημα. Απευθύνεται σχεδόν αποκλειστική σε μικρά παιδιά.

 

Βάλε ένα random 7χρονο ή 10χρονο να μαζέψει όλα τα αστέρια στο πρώτο Mario Galaxy και αν το καταφέρει εγώ θα σου χαρίσω το Wii U μου μαζί με το XBONE μου.

 

Από προσωπική εμπειρία η ανάλυσή σου είναι επιπέδου νηπιαγωγείου αφενός, αφετέρου κανένας από εμάς που παίζουμε Ν games δεν είμαστε παιδιά, οπότε το επιχείρημά σου πάει περίπατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι .Σιγα μην κατσω να το παιξω στατιστικολογος ή να κανω για χρονια ερευνα αγορας για το ποτε θα πρεπει να αγορασω μια κονσολα(και εγω και ολοι οσοι αγορασαν κυριως την περιοδο αυτη Wii U). Επισης η χρυση εποχη προεκυψε αποκλειστικα με βαση το σημερα.Τοτε προφανως και δεν ηξερε κανεις(περαν απο αυτους που δουλευουν στην Nintendo)την πραγματικη πορεια της κονσολας.

Με βαση το παραπανω που γραφεις η καλυτερη περιοδος για να μην την πατησει καποιος απο πλευρας αγορας ειναι αν αγορασει την κονσολα στο τελος της ζωης της αφου και αρκετα χαμηλοτερα την αγοραζει και ολα τα παιχνιδια που ειναι να βγουν θα εχουν βγει(αρα δεν θα περιμενει τιποτα παραπανω πανω κατω)και παει λεγοντας....

Ερευνα αγορας κανει καποιος αγαπητε κυριως την στιγμη που ειναι να κανει την οποια αγορα τον ενδιαφερει οχι σε βαθος χρονου.

 

Οσο για τα περι παιχνιδιων που αναφερεις δεν καταλαβαινω τι σχεση εχουν με την αγορα ολοκληρης κονσολας αλλα τελος παντων.....

Τελος το τελευταιο κομματι που γραφεις δεν ισχυει.Οταν βαζω το χερι στην τσεπη εγω προσωπικα δεν με ενδιαφερει το τι θα παρω τωρα κυριως αλλα σε βαθος χρονου ποσο θα με καλυπτει το εν λογω προιον/κονσολα. Το αν υπαρχει κοσμος που κοιταζει το ΤΩΡΑ και αρα ειναι και υπερ και των συχνων αλλαγων/αναβαθμισεων δικαιωμα του,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και κανονας.

 

Στο μονο πραγμα που χρειαζεται η ερευνα αγορας στις κονσολες της Nintendo ειναι για να μην νομιζει καποιος οτι αν αγορασει μια κονσολα της δεν θα χρειαζεται να εχει pc ή καποια απο τις αλλες κονσολες για τα περισσοτερα νεα Multiplatform,τουλαχιστον μεχρι να αποδειχθει(και μακαρι)το αντιθετο οσον αφορα το switch.

 

Είπα εγώ να το παίξεις στατιστικολόγος; Νομίζω ότι αν μη τι άλλο είμαι απόλυτα συνεπής -χρόνια- τώρα σε αυτά που λέω και ανταλλάζουμε κάθε φορά. Βρες τον λόγο που θες να πάρεις την κονσόλα και αυτόματα η κονσόλα έχει βγάλει τα λεφτά της. Ενα και μόνο παιχνίδι αρκεί. Και ναι, αν δεν ξέρεις τι θέλεις και δεν έχεις κάποια συγκεκριμένη προτίμηση εννοείται ότι η καλύτερη εποχή αγοράς κονσόλας είναι στο τέλος της ζωής της. Ετσι θα έχεις πληθώρα τίτλων με ολοκληρωμένο περιεχόμενο, συλλογές και πολλά ακόμα σε χαμηλότερες ή χαμηλές τιμές για να γουστάρεις από όλα. 

 

Οπως ξέρεις έχω πει πολλάκις ότι η αγορά ενός PS4 για εμένα αξίζει για το bloodborne και μόνο. Αν εγώ το αγόραζα το μηχάνημα πριν βγει το παιχνίδι αυτό θα μου έφταιγε κανένας που εγώ δεν θα είχα τίποτα να παίξω; Θα έπρεπε να ξεκινήσω τα "παράπονα" γιατί η SONY και η κάθε sony δεν μου δίνει κάτι να παίξω; Ποιος φταίει; Η εταιρία/ες ή εγώ που πήρα ένα μηχάνημα που δεν είχε λόγο ύπαρξης στο σαλόνι μου; Αν εσύ αγόρασες ένα μηχάνημα βασιζόμενος στο μέλλον τότε συγνώμη φίλε αλλά φταίς εσύ καθώς κανένας δεν μπορεί να σου εγγυηθεί τι θα υπάρξει στο μέλλον. Μπορεί να βγουν χιλιάδες τίτλοι αλλά να μην σου κάνει ούτε ένας. Πως μπορείς να πιστοποιήσεις ότι θα βρεις παιχνίδια που να θες; Ποια είναι η εγγύηση σου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω την ανάλυση της φακης, μην πέσετε να με φάτε.

 

Η Nintendo έχει το εξής πρόβλημα. Απευθύνεται σχεδόν αποκλειστική σε μικρά παιδιά. Το θέμα είναι ότι μεγαλύτερης ηλικίας, λόγω αναμνήσεων και παράδοσης ακολουθούν και αγοράζουν. Τα σύγχρονα παιδιά πάλι δεν εντυπωσιαζονται το ίδιο. Από προσωπική εμπειρία (και σίγουρα όχι αντικειμενικη) κάποιοι γονείς αγόρασαν στα μικρά τους nintendo. Γονείς που μεγάλωσαν με nintendo, θεώρησαν ότι είναι ότι πρέπει για την ηλικία τους. Κάποια στιγμή όμως, τα παιδιά αυτά μεγάλωσαν και πήραν xbox/playstation. Σύμφωνα με τους γονείς τους, δεν ξαναπαιξαν nintendo ποτέ.

 

Προσωπικά, έτσι και ξανακούσω για super mario, Mario kart και λοιπά απομειναρια του παρελθόντος, θα απεχω. Γιατί, όπως και να το κάνουμε, ένα τύπος που μαζευτεί νομίσματα και πηδαει χελώνες, με πρόχειρα γραφικά και μέτριο ήχο, είναι απλά βαρετό.

 

Προσπάθησα ειλικρινά να δω τα πλεονέκτημα των προσφατων παιχνιδιών nintendo, αλλά δεν μπόρεσα. Μπορεί να είμαι μόνο εγώ (αν και οι πωλήσεις άλλο δείχνουν). Αντικειμενικα στον τεχνικό τομέα, η Nintendo, πάσχει.

 

Δεν ξερω εαν εχεις ακριβός δικιο. Ημουν παιδι, και έπαιζα κλεφτες και αστυνομους, και πολεμο, και game and watch. Μετα μεγαλωσα, και με τον στρατο σε κοινες επιχειρησεις του Νατο, εκανα πολεμο. R&R, έπαιζα και game and watch. (Δεν σου μενει πολυ κεφι για CoD και συναφη).

Συμφωνω οτι τα παιδια αλλαζουν γρηγορα, και θα κανουν μια μεταβαση οπως λες. Απλα δεν σημαινει οτι δεν εχει αρετες ενα προιον για παιδια. Εγω σαν γονιος, εχω αυτη τη στιγμη σε λειτουργια, game and watch, gamecube, wii, wii U, PS2 στο σπιτι. Τα πιτσιρικια παιζουν τα παντα, και εγω μαζι τους. fire emblem, duck tales, paper mario, Disney infinity, mario 3d world, yoshii woolly world, injustice, soulcalibur 2 & 3,  GTA,  super mario galaxy, MK8, super smash bros, epic mickey 1-2 και starwars force unleashed λ.χ.

Σαν καταναλωτής, βρισκω τα CoD ειναι βαρετα και αναληθη, οικογενειακα δεν παιζουμε ιδιαιτερα online, και οι τιτλοι σε nintendo μας εχουν κατσει καλα. μπορει να μην ανηκουμε στους gamer που στηριζουν την δραστηριοτητα- επιχειρηματικοτητα αυτη, αλλα δεν εχουμε σοβαρους λογους να μετακινηθουμε απο την Ν.

Αμα φτασω να ενδιαφερθω για κανενα uncharted, βρω PS4 μεταχειρισμενο για 100 ευρω μαζι με το παιχνιδι, και μου μεινουν φραγκα απο τους φορους, βλεπουμε. Ειδαλλος επιμενουμε Ν. μεχρι να γινουν εφηβοι τα τεκνα. Υπαρχουν διαφορετικα γουστα, και το καθε προιον εχει τον αγοραστη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πω, όταν η αγορά λειτουργεί παντού έτσι, δεν μπορείς να το θέτεις μόνο σε επίπεδο της Nintendo. Κράξε όλη την αγορά που λειτουργεί με μαλακισμένο τρόπο.

 

Δεν με εχεις δει και στα αλλα θεματα αν εχω κραξει αρκετες απο τις εταιριες για τα remastered αλλα και την πολιτικη με τα dlc και season pass τους???Ειδικα στα ξεχωριστα θεματα παιχνιδιων τους και οχι μονο.

 

Θα κάνω την ανάλυση της φακης, μην πέσετε να με φάτε.

 

Η Nintendo έχει το εξής πρόβλημα. Απευθύνεται σχεδόν αποκλειστική σε μικρά παιδιά.

To Bayonetta απευθυνεται σε μικρα παιδια?Τα metroid prime?

Ακομα και τα Zelda για να μπορεσεις να τα ολοκληρωσεις δεν ειναι ''περπαταω σε μια ευθεια,παταω τα χαζα Qte cutscene κουμπακια να προχωρησω και τελος'' Αν δεν ιδρωσεις λιγο παραπανω δεν προκειται να το βγαλεις το παιχνιδι. Το ιδιο ισχυει και για το Splatoon που για να μπορεσεις να ξεχωρισεις θελει δουλεια.

Τωρα οσον αφορα το mario,μπορεις να το δεις σαν ιδια κατηγορια με το Rayman αρα παλι δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εδώ βλέπουμε 13χρονα να παίζουνε (call of duty, GTA κτλπ) αλλαξαν οι καιροι .. Πλεον μπορω να σου πω πως οι μεγαλοι ειναι που αγοραζουν πιστα nintendo products ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω  προσωπικα, ενα παιχνιδι του 2011 οπως το Skyrim στο NΣ, το παιζω. Αρκει να λεει το παιχνιδι.

Εδω παιζω με το φλιπερ που εχω στην βιβλιοθηκη, και με το ΑΤΑΡΙ στο εξοχικο. Αμα λεει το παιχνιδι λεει, ακομη και το PONG.

Εαν δεν παιζεται, ποιος νοιαζεται για την πλατφορμα. No man s sky?

Αγαπητε το σχολιο μου δεν πηγαινε στο οτι δεν παιζω παλια παιχνιδια αν χρειαστει.Ειδικα οποιος ειναι οπαδος των παλιων καλων turn based Jrpg το ξερει καλα αυτο. Το σχολιο μου πηγαινε στο οτι δεν ειναι λογος αγορας κονσολας το αν θα παιζει ενα παιχνιδι οπως το skyrim ή οχι στο τελος,ειτε το βγαλει η Bethesda,ειτε οχι.

Ενα και μόνο παιχνίδι αρκεί.. 

 

Οπως ξέρεις έχω πει πολλάκις ότι η αγορά ενός PS4 για εμένα αξίζει για το bloodborne και μόνο. Αν εγώ το αγόραζα το μηχάνημα πριν βγει το παιχνίδι αυτό θα μου έφταιγε κανένας που εγώ δεν θα είχα τίποτα να παίξω;

Πες το ''γουστα ειναι αυτα'' ή οπως αλλιως θες. Ποτε μου δεν ημουν της νοοτροπιας του ''λογος αγορας της Χ κονσολας ειναι το Ψ παιχνιδι'' που εχω δει και γραφεται. Καλως ή κακως εμενα προσωπικα μαρεσουν πολλα και διαφορετικα ειδη παιχνιδιων(οποιος συμμετεχει στο θεμα του pc το γνωριζει αυτο),αρα ειναι λογικο να κοιταζω απο πλευρας ποικιλιας τιτλων.

Δεν θα κατσω βεβαια να γραψω χαζες δικαιολογιες του τυπου ''βαρεθηκαμε να βλεπουμε mario και Zelda και Metroid στις κονσολες της''ή ''ειναι για παιδακια με καρτουνιστικα γραφικα'' ή ''δεν παιζει 4k αρα μεγαλη πατατα'' κλπ κλπ

 

Οσο για το αλλο που γραφεις νομιζω το ανεφερα κιολας για την δικια μου περιπτωση του Metroid.Για το αλλο που γραφεις ισχυει καλλιστα για το launch των κονσολων που ουτως ή αλλως ειναι γνωστο εδω και καιρο τι ποικιλια εχουν οι κονσολες οταν βγουν.Ουτε και σε αυτο οπως γνωριζεις ημουν ποτε οπαδος φυσικα,γιαυτο και δεν το υποστηριζα(ανεξαρτητου εταιριας παλι)

δεν αγοραζουμε πολλα παιχνιδια, αλλα παιχνιδια που λενε. Αρα, 1 η 2 τιτλους ανα πλατφορμα το 3μηνο 6μηνο

Ποιοι δεν αγοραζετε παιχνιδια και την βγαζετε με 1παιχνιδι ανα εξαμηνο?Ενταξυ οσο χαλια και να ειναι η κατασταση στην χωρα μας προσωπικα δεν αγοραζω κονσολες για να τις εχω να τις τρωει η σκονη,αλλα φυσικα και δεν μπορω να αγοραζω οπως και πιο παλια ηταν καλυτερα τα πραγματα.

Μακαρι να ειχαμε προσφορες και καλυτερη αντιμετωπιση σαν gamers στην Ελλαδα οπως εχουν σε αλλες χωρες του εξωτερικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ενα και μόνο παιχνίδι αρκεί. Και ναι, αν δεν ξέρεις τι θέλεις και δεν έχεις κάποια συγκεκριμένη προτίμηση εννοείται ότι η καλύτερη εποχή αγοράς κονσόλας είναι στο τέλος της ζωής της. Ετσι θα έχεις πληθώρα τίτλων με ολοκληρωμένο περιεχόμενο, συλλογές και πολλά ακόμα σε χαμηλότερες ή χαμηλές τιμές για να γουστάρεις από όλα. 

 

Οπως ξέρεις έχω πει πολλάκις ότι η αγορά ενός PS4 για εμένα αξίζει για το bloodborne και μόνο... κανένας δεν μπορεί να σου εγγυηθεί τι θα υπάρξει στο μέλλον. Μπορεί να βγουν χιλιάδες τίτλοι αλλά να μην σου κάνει ούτε ένας. Πως μπορείς να πιστοποιήσεις ότι θα βρεις παιχνίδια που να θες; Ποια είναι η εγγύηση σου; 

 

Θα συμφωνησω. Ξεκιναμε παντα απο ΕΝΑ σημειο οπου ηδη η πραξη της αγορας πρεπει να αξιζει. Ολα τα υστερα. σκετο κερδος.

Για αυτο αγοραζω το switch οταν βγει. Οποιο παιχνιδι και να βγαλει αρχικα, καποια στιγμη θα εχει κατι απροσμενο που θα πω μπραβο στον εαυτο μου που το πηρα για τα πιτσιρικια. (για την παρτη μου θα παρω το BotW)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες το ''γουστα ειναι αυτα'' ή οπως αλλιως θες. Ποτε μου δεν ημουν της νοοτροπιας του ''λογος αγορας της Χ κονσολας ειναι το Ψ παιχνιδι'' που εχω δει και γραφεται. Καλως ή κακως εμενα προσωπικα μαρεσουν πολλα και διαφορετικα ειδη παιχνιδιων(οποιος συμμετεχει στο θεμα του pc το γνωριζει αυτο),αρα ειναι λογικο να κοιταζω απο πλευρας ποικιλιας τιτλων.

Δεν θα κατσω βεβαια να γραψω χαζες δικαιολογιες του τυπου ''βαρεθηκαμε να βλεπουμε mario και Zelda και Metroid στις κονσολες της''ή ''ειναι για παιδακια με καρτουνιστικα γραφικα'' ή ''δεν παιζει 4k αρα μεγαλη πατατα'' κλπ κλπ

 

 

Ποτέ δεν ήσουν αλλά είναι και ο λόγος που "κλαις". Αν δεν ξέρεις τι θες κάθε φορά και βασίζεσαι στο "θα" και στο ¨μέλλον" τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι πολλές φορές θα απογοητευτείς εξ'ου και -εσύ- φταις και όχι η εταιρία/ες. Κοινώς η κλάψα θα έπρεπε να έχει στόχο τον εαυτό σου γιατί συμβάλλεις μόνος σου στη δική σου απογοήτευση. Εκεί λοιπόν είναι και η δική μου ένσταση, στο ότι το hating έχει λάθος στόχο. Οσοι το ασκούν θα πρέπει να κοιτάξουν στον καθρέφτη και να ρίξουν εκεί το hating και ίσως να ξεκινήσουν να ψάχνουν πραγματικά για ποιο λόγο να αγοράσεις το Χ προϊόν. Ισχύει για hardware, ισχύει για software, ισχύει γενικά για τα πάντα. Αν πορεύεσαι στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα τότε συγνώμη φίλε αλλά δεν φταίει η κακή σου η τύχη, οι γερμανοί, οι εξωγήινοι, οι κακές εταιρίες ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, έτσι δεν είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν ήσουν αλλά είναι και ο λόγος που "κλαις". Αν δεν ξέρεις τι θες κάθε φορά και βασίζεσαι στο "θα" και στο ¨μέλλον" τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι πολλές φορές θα απογοητευτείς εξ'ου και -εσύ- φταις και όχι η εταιρία/ες. Εκεί λοιπόν είναι και η δική μου ένσταση, στο ότι το hating έχει λάθος στόχο

Δεν καταλαβαινω σε τι ακριβως αναφερεσαι .Ειπα εγω οτι μισω την Nintendo?Σε ποιο hating αναφερεσαι?

Και αν την μισουσα τοτε γιατι εχουν περασει ολες οι σταθερες κονσολες απο τα χερια μου ακομα και το U?Ειπα απλα οτι στην τελευταια της κονσολα απογοητευτικα απο καποια πραγματα σε σχεση με τις προηγουμενες 2 που ειχε κυκλοφορησει,και απλα και στο αλλο αποκλειστικο της θεμα ειχα γινει πιο συγκεκριμενος. Αυτο το πραγμα δηλαδη λεγεται κλαψα?

 

Αλλα οταν συμμετεχουμε συνεχεια σε θεματα της Nintendo ολο οι (5-6)ιδιοι και οι ιδιοι,ειναι λογικο οταν εμφανιζεται ενας να κανει παραπονα να προκαλουν εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...