Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε καθε τι σχετικο με ζαρζαβατικα, εννοειται οτι θα υπαρχουν πιο διπλα κρεατα-σαγανακια-πατατες-ρακες

You know nothing MT60RS

Έτσι πίστευα μέχρι που γνώρισα συγκεκριμένα άτομα. Αναγκάστηκα να ψήσω σουβλάκια λαχανικών. Το θυμόμουν και έκλαιγα σε εμβρυακή στάση στο μπάνιο τα βράδια. Όταν άρχισαν να λιποθυμάνε ένιωσα γαλήνη ξανά.

 

Ron Swanson εσύ; :P

 

Δεν τον ήξερα τον κύριο αλλά μόλις τον λάτρεψα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και να φαω πανσετες ξεροσφυρι;

 

«Λιγο μαρουλακι δεν μπορουσαμε να 'χαμε, να κατεβει το ζωο;»

 

ενταξει ρε αδερφε εχεις πανσετες και δεν εχεις τυροσαλατα η εστω ρωσικη ? μισες δουλιες κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αναγκάστηκα να ψήσω σουβλάκια λαχανικών

Σουβλάκια λαχανικων.. Σουβλάκια. Λαχανικων. Γιατι. Γιατι να πιασεις ενα τοσο ωραιο concept οπως ειναι το σουβλακι και να το βεβηλωσεις με αυτον τον τροπο.?

 

Son I'm disappointed.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα ξύδι σε όλες τις σαλάτες... και τη χωριάτικη.... επίσης όχι αλάτι.... (εντάξει γούστα είναι αυτά)

 

Επίσης στο λάχανο καρότο μου έχει τύχει σε σπίτι να βάζουν λεμόνι αντί για ξύδι και το έφτυσα και τους είπα νομίζω είναι χαλασμένη και μου είπαν όχι απλά έχει λεμόνι.... Δε πάει καθόλου το λεμόνι.... Ξύδι for ever....

 

 

τι ειδα τωρα θεε μου.... απο που ν αρχισω . Ξυδι στη χωριατικη ρε αθεοφοβε ? :P

λαχανο-καροτο με ξυδι κ χωρις ΛΕΜΟΝΑΡΑ? Παιζει να στιβω 2 λεμονια μεγαλα απο πανω αλλιως δεν γλιστραει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με το δόντι μπορώ να φάω μόνο παγωτό.Μου έφερε το αδερφάκι το κλασσικό ΄2λιτρο με τις 3 γεύσεις από τα lidl.

finskoe_morozhenoe-1.jpg

Έφυγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι είναι τόσος πολύς κόσμος που τρώει την χωριάτικη χωρίς ξύδι....:)

Αν και είμαι από χωριό δεν έχω φάει ποτέ χωριάτικη. Γενικά από σαλάτες τρώω μόνο αγγουρι σπανάκι και μαρούλι. Ούτε πιπεριά ούτε ντομάτα ούτε τυρί ούτε κατι άλλο που μπαίνει σε σαλάτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως , μια τουμπανιάρικη χωριάτικη με μπόλικη φέτα, μπόλικο λάδι και ένα καρβέλι ψωμί στο πλάι για άπειρη παπάρα.... αξίζει δικαιωματικά μια θέση στο anti-fitness αφού μπορείς στο χαλαρό να πάρεις περισσότερες θερμίδες από πιτόγυρα κλπ.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι από χωριό δεν έχω φάει ποτέ χωριάτικη. Γενικά από σαλάτες τρώω μόνο αγγουρι σπανάκι και μαρούλι. Ούτε πιπεριά ούτε ντομάτα ούτε τυρί ούτε κατι άλλο που μπαίνει σε σαλάτα.

 

What ???  Όλος ο πλανήτης παίζει να έχει φάει χωριάτικη.... Κάθε παραγγελία σε ταβέρνα κλπ ξεκινάει από την χωριάτικη... κάθε ελληνικό οικογενειακό τραπέζι έχει πάντα χωριάτικη.... Πως δεν έχεις φάει ποτέ ;  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με το δόντι μπορώ να φάω μόνο παγωτό.Μου έφερε το αδερφάκι το κλασσικό ΄2λιτρο με τις 3 γεύσεις από τα lidl.

finskoe_morozhenoe-1.jpg

Έφυγε.

 

τι παιζει πρωτη φορα την βλεπω αυτη την μαρκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What ??? Όλος ο πλανήτης παίζει να έχει φάει χωριάτικη.... Κάθε παραγγελία σε ταβέρνα κλπ ξεκινάει από την χωριάτικη... κάθε ελληνικό οικογενειακό τραπέζι έχει πάντα χωριάτικη.... Πως δεν έχεις φάει ποτέ ; :-D

Είμαι από άλλο πλανήτη μάλλον. Ούτε λάδια ούτε ξύδια ούτε σως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...