Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

 

Όχι σαν το κωλό-uk που είχαν ραφλες με γεύση ξύδι.

 

Tα σπαει η γευση ξυδι στα ruffles. Οχι στα Pringles. 

Τα pringles δεν τα πολυσυμπαθω πλεον μου δινουν την αισθηση της απιστευτης σαβουρας. Επισης ειχα δοκιμασει τη χειροτερη γευση ΕΒΕΡ σε σνακ. Pringles smoked ribs, εφαγα ενα και μου ηρθε αηδια, εφαγα και δευτερο για να δωσω δευτερη ευκαιρια και στην τριτη πεταχθηκε το κουτι.

Τωρα τελευταια γουσταρω κατι τυπου Doritos που πετυχαινω στο OK της γειτονιας μου, πολυ νοστιμα.

Καλά και τα Pringles αλλά η συσκευασία σπάει μπάλες

 

Οχι ρε συ ειναι η πιο τιμια. Ειναι γεματη μεχρι πανω, οχι σαν τα lays whateva που βρισκεις και κανα πατατακι στον αερα σου.

Παντως ειχε παρει το ματι μου στο εξωτερικο κατι συσκευασιες πρινγκλς με κατι σαν κορδονακι (πως ειναι οι pouch θηκες κινητων) που το τραβαγες και σηκωνοταν το περιεχομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα σπαει η γευση ξυδι στα ruffles. Οχι στα Pringles. 

 

Γούστα.Εμένα μου έβγαζαν πολύ ξινίλα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα σπαει η γευση ξυδι στα ruffles. Οχι στα Pringles. 

Τα pringles δεν τα πολυσυμπαθω πλεον μου δινουν την αισθηση της απιστευτης σαβουρας. Επισης ειχα δοκιμασει τη χειροτερη γευση ΕΒΕΡ σε σνακ. Pringles smoked ribs, εφαγα ενα και μου ηρθε αηδια, εφαγα και δευτερο για να δωσω δευτερη ευκαιρια και στην τριτη πεταχθηκε το κουτι.

Τωρα τελευταια γουσταρω κατι τυπου Doritos που πετυχαινω στο OK της γειτονιας μου, πολυ νοστιμα.

Οχι ρε συ ειναι η πιο τιμια. Ειναι γεματη μεχρι πανω, οχι σαν τα lays whateva που βρισκεις και κανα πατατακι στον αερα σου.

Παντως ειχε παρει το ματι μου στο εξωτερικο κατι συσκευασιες πρινγκλς με κατι σαν κορδονακι (πως ειναι οι pouch θηκες κινητων) που το τραβαγες και σηκωνοταν το περιεχομενο.

 

Πωπώ είχα πάρει και εγω τα smoked ribs και στο δεύτερο τα έστειλα, μεγάλη μάπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα σπαει η γευση ξυδι στα ruffles. Οχι στα Pringles.

Τα pringles δεν τα πολυσυμπαθω πλεον μου δινουν την αισθηση της απιστευτης σαβουρας. Επισης ειχα δοκιμασει τη χειροτερη γευση ΕΒΕΡ σε σνακ. Pringles smoked ribs, εφαγα ενα και μου ηρθε αηδια, εφαγα και δευτερο για να δωσω δευτερη ευκαιρια και στην τριτη πεταχθηκε το κουτι.

Τωρα τελευταια γουσταρω κατι τυπου Doritos που πετυχαινω στο OK της γειτονιας μου, πολυ νοστιμα.

 

Οχι ρε συ ειναι η πιο τιμια. Ειναι γεματη μεχρι πανω, οχι σαν τα lays whateva που βρισκεις και κανα πατατακι στον αερα σου.

Παντως ειχε παρει το ματι μου στο εξωτερικο κατι συσκευασιες πρινγκλς με κατι σαν κορδονακι (πως ειναι οι pouch θηκες κινητων) που το τραβαγες και σηκωνοταν το περιεχομενο.

Αν είχαν και τα δικά μας αυτή την πατέντα μια χαρά θα ήταν

Τώρα είναι μη πρακτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ειχα δοκιμασει τη χειροτερη γευση ΕΒΕΡ σε σνακ. Pringles smoked ribs, εφαγα ενα και μου ηρθε αηδια, εφαγα και δευτερο για να δωσω δευτερη ευκαιρια και στην τριτη πεταχθηκε το κουτι.

Ο,τι πιο αθλιο, δεν εχω δοκιμασει καν, και μονο που τα μυρισα οταν ανοιξε το κουτι ο φιλος μου, τα μισησα αυτοματως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης παίζει ρόλο και πως θα την φας , αν τα κομμάτια τα καταβροχθίζεις , αν τα κάνεις μια χαψιά δεν καις θερμίδες και από το  μάσημα , διπλό το κακό :)

ξεχασες το οτι μονο αν την φας το βραδυ παχαινει και δεν τρωμε ποτε βραδυ γιατι παχαινουμε κ γεμιζουμε λιπος . και ολη μεερα καταβροχθιζουμε οτι σαπιλα υπαρχει :P

φοιτητριες logic 2015

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...