Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αυτο  :-D  καλα σιγουρα παιζουν πιο καλες τιμες.

 

ατιμη φτωχεια πλεον παραγγελνω 2 αντε 3 φορες το μηνα καποτε 2 αντε 3 δεν παραγγελνα  χαχαχα 

 

σοβαρα τον ειχα για φιτ η τον μπερδευω με αλλο νικο ?

Φιτ είναι και οι δύο ρε συ! Νταμάρια! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτός fit είναι αλλα δες τι τρώει (άσχετο άμα τα ξερνάει μετά :P)

 

 

αυτος κλεβει εγω παιζω τιμια χαχαχα

Φιτ είναι και οι δύο ρε συ! Νταμάρια! :P

 

εγω φερνω πιο πολυ σε μπαζο χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτιαξα κάτι σαν λαχματζουν με ντιπ γιαουρτιου, φωτοου δεν εχει γιατι βιαζομουν (πεινουσα), επιφυλάσσομαι για το μελλον. 

The struggle is real..ποσες φορες και γω λεω οτι θα βγαλω φωτο και τελικα δε προλαβαινω γιατι μου τρωνε τα φαγητα κατι νιντζα.. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μια πίτσα από αυτές τις έτοιμες τις γίγας να την φτιάξω στο σπίτι  και την ξέχασα στον φούρνο , ήμουν στο μπαλκόνι δεν μου μύρισε , και έγινε κάρβουνο ! δεν με πειράζει που δεν έφαγα  , μου την έδωσε όμως που έχασα μισή ώρα στο σούπερ μάρκετ για να διαλέξω πια θα πάρω μιας και  είχε τρελή ποικιλία ! επειδή δεν τρώω συχνα  ήθελα να πάρω την καλύτερη και έψαχνα μισή ώρα είχα πελαγώσει , τελικά όποια και να έπαιρνα το ίδιο μαύρη θα γινόταν αστοδιαλο πάλι με ασπράδια θα την βγάλω αυτή είναι η μοίρα μου , δεν με πάει η σαβούρα , τελος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μια πίτσα από αυτές τις έτοιμες τις γίγας να την φτιάξω στο σπίτι  και την ξέχασα στον φούρνο , ήμουν στο μπαλκόνι δεν μου μύρισε , και έγινε κάρβουνο ! δεν με πειράζει που δεν έφαγα  , μου την έδωσε όμως που έχασα μισή ώρα στο σούπερ μάρκετ για να διαλέξω πια θα πάρω μιας και  είχε τρελή ποικιλία ! επειδή δεν τρώω συχνα  ήθελα να πάρω την καλύτερη και έψαχνα μισή ώρα είχα πελαγώσει , τελικά όποια και να έπαιρνα το ίδιο μαύρη θα γινόταν αστοδιαλο πάλι με ασπράδια θα την βγάλω αυτή είναι η μοίρα μου , δεν με πάει η σαβούρα , τελος!

 

 

 

:-D

 

54c7c3eba4d6b_kameni2Bpizza.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντι-φίτνες που είναι? Στον ταραμά ή στο καλαμαράκι?

Τόσα λάδια έχει το καλαμαράκι.(Δεν τρολλάρω).

Επίσης(μιας και αναφέρθηκε),αν μια πίτσα είχε 500 θερμίδες,κάθε μέρα θα ήμασταν με μια πίτσα στο στόμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για μένα αντι φιτνες είναι.

 

Όσο για το ούζο αν και δεν πίνω μου είπε ο πότης της παρέας ότι πρώτη φορά το έπινε και ήταν πολύ καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...