Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχα μα αυτό λέω δεν κάνω πλάκα , τους έχεις όλους γατάκια είναι μπροστά σου!! Σε στοίχημα ποιος θα φάει περισσότερο θα πόνταρα πάνω σου με κλειστά τα μάτια!

 

με κανεις και κοκκινιζω χαχαχαχα στα φορτε μου ετρωγα μια εξ ελ πιτσα χατ και μετα γλυκακι τωρα εχω πεσει καπως :P

O nicoc τους έχει όλους

Anywhere, anytime

 

μπορει, ειχα γνωστο που ηταν σαν οδοντογλυφιδα και ετρωγε τα κερατα του σε φαση 6 πιτα γυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κανεις και κοκκινιζω χαχαχαχα στα φορτε μου ετρωγα μια εξ ελ πιτσα χατ και μετα γλυκακι τωρα εχω πεσει καπως :P

 

μπορει, ειχα γνωστο που ηταν σαν οδοντογλυφιδα και ετρωγε τα κερατα του σε φαση 6 πιτα γυρο

τις εχω 2 στα άνετα και ειμαι γυρω στα 60kg (τις περισσότερες φορές έπεσε και chicken wing.)

 

φουλ στη τηγανίλα αυτη τη φορά Λονδίνο. και πίκλα δίπλα να σπάει την μονοτονια με το acidity.

 

M6hrRof.jpg

 

 

και πίτσα για κανονικούς τράσερς με κανά τόνο αλαντικό (Θεσσαλονίκη - Οτάβα, η πίτσα λέγεται καπριτσίοζα και είναι για δυνατούς πέκτες, ο ιδιοκ΄τητης υποστηρίζει ότι έχει 500-700 γρ αλαντικα δεν θυμάμαι ακριβώς) στα 6.6€

 

Eaw1SFv.jpg

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πίτσα για κανονικούς τράσερς με κανά τόνο αλαντικό (Θεσσαλονίκη - Οτάβα, η πίτσα λέγεται καπριτσίοζα και είναι για δυνατούς πέκτες, ο ιδιοκ΄τητης υποστηρίζει ότι έχει 500-700 γρ αλαντικα δεν θυμάμαι ακριβώς) στα 6.6€

 

Eaw1SFv.jpg

 

Συγγνώμη που θα γίνω λίγο party pooper, αλλά  μισό κιλό αλλαντικό + τυρί  και όλα τα υπόλοιπα υλικά + το ρεύμα και όλα τα άλλα κόστη του με 6,60;

 

Βρωμάει ληγμένο αλλαντικό μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που θα γίνω λίγο party pooper, αλλά  μισό κιλό αλλαντικό + τυρί  και όλα τα υπόλοιπα υλικά + το ρεύμα και όλα τα άλλα κόστη του με 6,60;

 

Βρωμάει ληγμένο αλλαντικό μου φαίνεται...

Δεν είναι απαραίτητο να είναι ληγμένα, υπάρχουν πολύ φτηνά αλλαντικά και τυριά...(ο Θεός να τα κάνει δηλαδή...:P  )

Καλή όρεξη Anorymous! (σε περίπτωση που σου λείπει δηλαδή :P :D  )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητο να είναι ληγμένα, υπάρχουν πολύ φτηνά αλλαντικά και τυριά...(ο Θεός να τα κάνει δηλαδή... :P  )

Καλή όρεξη Anorymous! (σε περίπτωση που σου λείπει δηλαδή :P :D  )

 

thanks το ενα εφυγε στο χαλαρο παω για το δευτερο  :-D

ναι παιζουν φθηνα πχ τα βηκος εχουν πολυ χαμηλες τιμες αλλα και τα ιδιωτικης ετικετας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks το ενα εφυγε στο χαλαρο παω για το δευτερο  :-D

ναι παιζουν φθηνα πχ τα βηκος εχουν πολυ χαμηλες τιμες αλλα και τα ιδιωτικης ετικετας.

Ένα κι ένα εννοείς χοιρινό και κοτόπουλο; Στα επαγγελματικά παίζουν ακόμα φτηνότερα! Έχει πολλές ποιότητες και παίρνεις όποια θέλεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανορυμους έχεις πέσει λίγο , για πάμε!!

Μπομπερ τους έχεις κάνει πλούσιους τους πιτσαραδες εκεί ε ? :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανορυμους έχεις πέσει λίγο , για πάμε!!

Μπομπερ τους έχεις κάνει πλούσιους τους πιτσαραδες εκεί ε ? :)

 

Τους burgerαδες εννοεις.... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κανεις και κοκκινιζω χαχαχαχα στα φορτε μου ετρωγα μια εξ ελ πιτσα χατ και μετα γλυκακι τωρα εχω πεσει καπως :P

 

μπορει, ειχα γνωστο που ηταν σαν οδοντογλυφιδα και ετρωγε τα κερατα του σε φαση 6 πιτα γυρο

Καλά τον nicoc δεν το λες κι οδοντογλυφίδα...κοντεύει να φτάσει τον Maus! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κι ένα εννοείς χοιρινό και κοτόπουλο; Στα επαγγελματικά παίζουν ακόμα φτηνότερα! Έχει πολλές ποιότητες και παίρνεις όποια θέλεις!

 

ναι αυτο  :-D  καλα σιγουρα παιζουν πιο καλες τιμες.

Ανορυμους έχεις πέσει λίγο , για πάμε!!

Μπομπερ τους έχεις κάνει πλούσιους τους πιτσαραδες εκεί ε ? :)

 

ατιμη φτωχεια πλεον παραγγελνω 2 αντε 3 φορες το μηνα καποτε 2 αντε 3 δεν παραγγελνα  χαχαχα 

Καλά τον nicoc δεν το λες κι οδοντογλυφίδα...κοντεύει να φτάσει τον Maus! :P

 

σοβαρα τον ειχα για φιτ η τον μπερδευω με αλλο νικο ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...