Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω σκιστεί στη δουλειά από το μεσημεράκι εως τώρα τη νύχτα ένα τριήμερο τώρα με πανηγύρι εδώ πέρα και έχουν σκιστεί τα γύναια να μου φέρνουν οτιδήποτε. Ξεκινήσαμε προχτές με ντονατς και κρουασάν και σήμερα κλείσαμε με λουκουμάδες (με μέλι από εμένα όμως) και σουτζούκ λουκούμ. Λόγο δουλειάς πάλι δεν φάγαμε τίποτα και τώρα που σχόλασα ΤΩΡΑ  έφαγα τα macdonalds (είναι μέτρια στο Cyprus OK;;;) μαζί με τα παραπάνω και έχω και λουκουμάδες και για αύριο. 

 

Οπως καταλαβαίνετε...μένω μακριάααααα από το fitness thread πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω παχύνει...πρέπει να έχω βάλει 10 κιλά.. όλες αυτές οι φωτογραφίες που ανεβάσατε με αηδιάσαν... αλλά τα τρώω όλα αυτά.. από λαιμαργία, από βουλιμία.. δεν ξέρω.. Δεν έχω καλή σχέση με το φαγητό. Τρώω και μετά αναγουλιάζω και η κοιλιά μου πρήζεται σαν έγκυος γίνομαι. Μάλλον έχω δυσανεξία στα πάντα. Μπλιαχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ κανε εξετασεις να ξερεις που βρισκεσαι, γιατι και εγω με παρομοια συμπτωματα, τελικα ειχα πετρες στη χολη (πολυ απλο και συνηθισμενο, τσαμπα η ταλαιπωρια μου 2 χρονια)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ κανε εξετασεις να ξερεις που βρισκεσαι, γιατι και εγω με παρομοια συμπτωματα, τελικα ειχα πετρες στη χολη (πολυ απλο και συνηθισμενο, τσαμπα η ταλαιπωρια μου 2 χρονια)

 

για εξηγα λιγο γτ κι εγω εχω κατι περιεργα τον τελευταια καιρο. τι εξετασεις πρεπει να γινουν; ποια ειναι τα συμπτωματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες επειδή βλέπω ότι παίζει πολύ.. Ξέρει κανείς μαγαζί με καλή σκεπαστή στην περιοχή αγ. Δημήτριος, δάφνη, Αργυρούπολη, Ηλιούπολη?? Από τότε που έκλεισε το κάτι άλλο στον αγ Δημήτριο δεν έχω βρει τίποτα αξιόλογο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει και η μάνα μου με ορισμένα φαγητά. Τρώει ελάχιστη ποσότητα από κάτι και κατευθείαν πρήζεται σαν έγκυος.Επίσης έχουμε κληρονομικότητα και στον καρκίνο του στομάχου.

Χτες ειδικά πήγαμε σε ταβέρνα το μεσημέρι κι έφυγα 6 μηνών έγκυος. Δεν ξαναέφαγα μέχρι το επόμενο πρωί.

Τι είδους εξετάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω αγγίζω οριακά το junk food

 

 

 

 

Στα αριστερα χτυπητη. Στη σαλατα μεσα: αγγουρι, ντοματα, κρεμμυδι, φετα και αυγο. Στο ποτήρι: pepsi max

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήλεψα την σαλάτα φαίνεται σούπερ  (θα έριχνα μια κουτάλια ελαιολάδο , ρίγανη και πιπέρι απο πάνω και θα την τσάκιζα)

καλές ορέξεις  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήλεψα την σαλάτα φαίνεται σούπερ  (θα έριχνα μια κουτάλια ελαιολάδο , ρίγανη και πιπέρι απο πάνω και θα την τσάκιζα)

καλές ορέξεις  :)

Ε εννοειται οτι εχει λαδι και ριγανη. Πιπερι δε βαζω.

Τα χωνευω τωρα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φακ πρέπει να πάω. Θα πάρω σήμερα τηλέφωνο. Αλλά για πέτρες στα νεφρά δε νομίζω. Δεν είμαι δυσκοίλια.

Για αρχή θα κάνουν φύλλο και φτερό το έντερο σου να δούνε που οφείλεται η κακή του λειτουργία  , γι αυτό και πρήζεσαι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες έπεσε καλή μάσα. Ξέχασα να βγάλω φωτογραφία τις φτερούγες ομως :/

 

Τα hotdogακια, επειδή το ψωμάκι ήταν τοσοδούλι, τα έκανα πατίκωμα! lettrømme/ketchup/sweet gerkhin/sausages.

 

Και ο σολομός του φτωχού μετανάστη :P

post-202120-0-89202700-1433158274_thumb.png

post-202120-0-25981500-1433158280_thumb.png

post-202120-0-66541500-1433158284_thumb.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω αγγίζω οριακά το junk food

 

 

attachicon.gifIMG_20150601_131440.jpg

 

Στα αριστερα χτυπητη. Στη σαλατα μεσα: αγγουρι, ντοματα, κρεμμυδι, φετα και αυγο. Στο ποτήρι: pepsi max

 

 

Αφού εγκρίνει ο Maus δεν είναι junk! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...