Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βλέπω λέτε για σοκολατούχο  

 

να σας προτείνω σε όποιον θέλει να ρίξει λίγο γέλιο και να "ενημερωθεί",  αυτό το μπλογκ που πέτυχα τυχαία μια μέρα και έχει "κριτικές" και καλά  http://sokolatouho.blogspot.gr/  Βασικά το γέλιο είναι στο dulcalax effect (μόνο αυτά έχω διαβάσει) του κάθε σοκολατούχου.... Μην ξεχνάτε το milko είναι και επίσημα πλέον φάρμακο κατά της δυσκοιλιότητας σύμφωνα με το κουλούρι....  :-D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σήμερα έφτιαξα ένα ταψί pizza να φάω όλη μέρα γιατι είχα καιρό 

κοτόπουλο ψητό στα κάρβουνα σε ροδέλες 
γαλοπούλα καπνιστή
τυρί 5% 
σάλτσα
κρεμμύδι 
μανιτάρια 
πιπεριά 
και αλεύρι ολικής (μ αρέσει σαν γεύση δεν έχει λιγότερη θερμίδα απ το άσπρο) γιαυτό κ ειναι μαύρο με τον φωτισμό δεν μου κάηκε παρα μόνο λίγες φέτες πιπεριά που τις έκοψα απο βιασύνη πολύ λεπτές 

έφαγα τη μισή το μεσημέρι κ την άλλη μισή τώρα . κάπου στις 1800 θερμίδες να είχε δεν ηταν βαριά 

post-212651-0-17071700-1433009785_thumb.jpgpost-212651-0-23737800-1433009791_thumb.jpgpost-212651-0-40135700-1433009792_thumb.jpg

στην τρίτη φωτογραφία φαίνεται το πάχος γιατι στις πρώτες φαίνεται πλάκα , δεν είχα καλό φως και έψαχνα τρόπο να την βγάλω :P
νταξ δεν την έφτιαξα τελείως μόνος μου , με helpαρε και η μάνα(ζύμωσε το ζυμάρι κανα 3άρι φορές νμζ κ το άφηνε να φουσκώνει) , εκείνη τη μαγκιά με το ασπράδι πάνω στη ζύμη για να μην ποτίσει με την σάλτσα δεν την ήξερα.

1) θα μπορούσα να τρώω κάθε μέρα χωρίς να "παχαίνει" 
2) έδωσα να δοκιμάσουν δυο άτομα που τρώνε συνέχεια junk και συχαίνονται τα "καθαρά" και ήθελαν κ άλλο αλλα δεν , έδειξα δόντι  :devil: 

αυτό θα μπορούσε να γίνει ένα πείραμα που αν πιάσει θα μπορώ να τρώω φαγητά που μ αρέσουν συνεχώς και αν δεν πιάσει θα πρέπει να αρχίσω διάδρομο κάτι που βαριέμαι 
αυτά :-) 

πάω να χτυπήσω κ μισό κιλό γιαούρτι 2% τώρα να κάνω ωραίο ύπνο 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαματη !

ξέρεις τι θα έκανα εγω ? θα έριχνα απο πάνω 2-3 αυγά έτσι μάτια να ψηθούνε και θα ήταν σκέτη κ@υλα μετά !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρβούνιασαν λίγο?

όχι μωρέ ειναι μαύρο το αλεύρι και ο φωτισμός για το μπέο , το μόνο που κάηκε ηταν η πιπεριά , την είχα κόψει πολυ λεπτή σαν τριμμένη και είχα βάλει κ πολύ  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαματη !

ξέρεις τι θα έκανα εγω ? θα έριχνα απο πάνω 2-3 αυγά έτσι μάτια να ψηθούνε και θα ήταν σκέτη κ@υλα μετά !!!

χαχχαχα ε όχι άλλα αυγά νταξ τα έχω χορτάσει όσο κ αν μ αρέσουν

δεν είχα ξαναφτιάξει , πειραματικά το έκανα και την ευχαριστήθηκα πάντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλες μόνος σου ρε θηρίο ? εγώ το χειμώνα 15 κιλά πάνω απ το ύψος μου που έτρωγα κάθε μέρα 4000 με 5000 θερμίδες και πάλι δεν θα τις έτρωγα όλες αυτές  :-D

εκείνες οι μακρόστενες μαγκιές τι ειναι ? τις μπάνισα άσχημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι στιφογυριστα αλμυρά παπαρακια είναι με τυρί μέσα , σωστά  η καμία σχέση ?

 

ρε φίλε σε πιτσαρία δουλεύεις ? φερε και από δω καμία :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...