Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Kατι αντιστοιχο δεν υπαρχει στην Ελλαδα ? Oχι σε κινεζικο μονο, γενικα με το στυλ buffet σε low price.

Δεν ξέρω αλλα να σου πω την αλήθεια δεν με πολυ απασχολεί τώρα !

έπρεπε να υπήρχαν  οταν ήμουν 25 χρονών 105 κιλά στον όγκο να ξεσκίζομαι  κάθε μέρα στην μασαμπουκα , τώρα και να θέλω δεν μπορώ να φάω πολύ  , μεχρι 3 σουβλάκια με αλάδωτη πίτα είμαι δεν πάει άλλο  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως στη φέρνουν αυτή την πίτσα;! :)

 

Στο ηράκλειο έπαιρνα από συγκεκριμένο μαγαζί Εxtra large jumbo ελάχιστα μικρότερη από αυτή 17 ευρώ.Δεν χωρούσε από την πόρτα..διαγώνια την έβαζε :P

Είχα και έτρωγα για 4 μέρες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλα να σου πω την αλήθεια δεν με πολυ απασχολεί τώρα !

έπρεπε να υπήρχαν  οταν ήμουν 25 χρονών 105 κιλά στον όγκο να ξεσκίζομαι  κάθε μέρα στην μασαμπουκα , τώρα και να θέλω δεν μπορώ να φάω πολύ  , μεχρι 3 σουβλάκια με αλάδωτη πίτα είμαι δεν πάει άλλο  :)

Φάε ρε συ, αφού τα καις με τόση γυμναστική! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αμα εμενα αμερικη τοσο φτηνο που ειναι το φαι και τα συμπληρωματα θα ειχα παει 130 κιλα για πλακα και καλα 130 κιλα.Ειχα φιλο που οταν ηταν αμερικη ειχε μια στοιβα πρωτεινομπαρες που τις εβρισκε προσφορα μισο δολαριο κατι τετοιο οι οποιες οταν τις βρηκα ευρωπη ειχανε 3-4 ευρω.Γιαυτο ειναι κτηνη ολοι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ηράκλειο έπαιρνα από συγκεκριμένο μαγαζί Εxtra large jumbo ελάχιστα μικρότερη από αυτή 17 ευρώ.Δεν χωρούσε από την πόρτα..διαγώνια την έβαζε :P

Και μέχρι το σπίτι; Σε μηχανάκι δύσκολο να χωρέσει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μέχρι το σπίτι; Σε μηχανάκι δύσκολο να χωρέσει! :)

Πάνω από το μεταλλικό κουτί την είχε.και την έδενε με 1 σκοινί :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στην Chinatown στο LDN, με 7-8 λιρες τρως οσο αντεχεις.... 

 

 

Kατι αντιστοιχο δεν υπαρχει στην Ελλαδα ? Oχι σε κινεζικο μονο, γενικα με το στυλ buffet σε low price.

Εδω στη Θεσσαλονικη ξερω μια ταβερνα (κρασοδικειο νομιζω λεγεται) που τρως ο,τι θες, οσο θες με 12 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μπορείτε να πηγαίνετε σε γάμους με μπουφέ! :P

και να  εξαργυρώνουμε το δώρο σε μάσα  ε? ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα macdonald's στην Αμερική έχουν ακόμα το supersize μέγεθος?

 

Υπαρχει το Third Pounder που ειναι ποιο μεγαλο απο το κλασσικο quarter Pounder burger,  :-D

 

Προσπαθουν να το περιορισουν το supersize (oχι μονο στα mc αλλα σε ολες τις αλυσιδες)  τουλαχιστον στην NY (δεν το εχουν καταφερει ακομα 100% βεβαια)  αλλα υπαρχει η βαση για να γινουν ολα normal-large size.

 

απο οτι θυμαμαι απο το '12 ξεκινησαν οι δρασεις προς την normalοποιηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...