Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι και πολύ της σαβούρας ..

                                            αλλά αυτό   νταξει οκ ..  δεν αντιμετωπίζεται !

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε αυτο το βαζακι απο πανω ουτε εγω μπορω να αντισταθω που μπορω να τρως διπλα μου σουβλακια και εγω να τρωω βρασμενο ρυζι.Ηδονη η μερεντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι τιτανοτεράστιες οικογενειακές πίτσες που τρώνε οι Αμερικάνοι, κάνουν σκόνη τις δικές μας τύπου μεγέθους τζάμπο!

 

Τι εννοεις ???? :P

 

20070316-Big_Mama_and_Papas_36inch_Pizza

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα φαγητα στην αμερικη ετσι ειναι γιαυτο οι μισοι ειναι κομματια και οι αλλοι μισοι παχυσαρκοι.Και τσαμπα ε μπαινεις με 10 δολαρια σε μπουφε και τρως μεχρι να πεθανεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα φαγητα στην αμερικη ετσι ειναι γιαυτο οι μισοι ειναι κομματια και οι αλλοι μισοι παχυσαρκοι.Και τσαμπα ε μπαινεις με 10 6 δολαρια σε μπουφε και τρως μεχρι να πεθανεις.

 

fixed...... 

 

Και φυσικα free refill της Coke..... :-D :-D :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τονίσω ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ να παίρνεις πιτούλες κομμένες από σουβλατζίδικο και να ΜΗΝ είναι λαδωμένες.

Μα αλάδωτες ρε φίλε;;; Αλάδωτες;;;;

Τστστστστς

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τονίσω ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ να παίρνεις πιτούλες κομμένες από σουβλατζίδικο και να ΜΗΝ είναι λαδωμένες.

Μα αλάδωτες ρε φίλε;;; Αλάδωτες;;;;

Τστστστστς

 

Σωστηηηη, και στο σαντουιτς , αμα δεν φτασει το λαδι στον αγκωνα δεν καταλαβαινεις οτι εχεις φαει. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed...... 

 

Και φυσικα free refill της Coke..... :-D :-D :-D

Το ριφιλ δουλεψε για μερικους μηνες και εδω στα subway τα οποια τιμησα δεοντως μεχρι που οι ελεινοι ελληναρες μαγαζατορες αποφασισαν να βαλουν ψωμακια σαν αυτα που χουν στο γηπεδο!!!!Ο αλλος αντι για κουκις εδινε τυροπιτες δωρο.Φυσικα μια ωραια μερα κλεισανε ολα μαζι γιατι καποιος θα το ρουφιανεψε στην μητρικη εταιρεια και οι αμερικανοι δεν παιζουν με το brand name τους οπως πολυ καλα ξερεις και καλα κανανε.Ελεος απλα ενα φαστ φουνταδικο που τρωγες γευματακι φουλ στην πρωτεινη και οχι πολλα ξυγκια και εκλεισε.

Να τονίσω ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ να παίρνεις πιτούλες κομμένες από σουβλατζίδικο και να ΜΗΝ είναι λαδωμένες.

Μα αλάδωτες ρε φίλε;;; Αλάδωτες;;;;

Τστστστστς

Το σουβλακι ειναι σαν το σεξ η το κανεις οπως πρεπει η δεν το κανεις καθολου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ταϊλάνδη τρως μεχρι σκασμου  κρέατα ,  σαλάτες , ρύζια τα πάντα όλα με κανα-δυο  ευρωπουλακια ο μπουφες !

εκεί αυτοί βέβαια παίρνουν κανα-δυο ευρω μεροκάματο αλλά οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ταϊλάνδη τρως μεχρι σκασμου  κρέατα ,  σαλάτες , ρύζια τα πάντα όλα με κανα-δυο  ευρωπουλακια ο μπουφες !

εκεί αυτοί βέβαια παίρνουν κανα-δυο ευρω μεροκάματο αλλά οκ

 

και στην Chinatown στο LDN, με 7-8 λιρες τρως οσο αντεχεις.... 

 

 

Kατι αντιστοιχο δεν υπαρχει στην Ελλαδα ? Oχι σε κινεζικο μονο, γενικα με το στυλ buffet σε low price.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις ???? :P

 

20070316-Big_Mama_and_Papas_36inch_Pizza

Πως στη φέρνουν αυτή την πίτσα;! :)

fixed...... 

 

Και φυσικα free refill της Coke..... :-D :-D :-D

Refill είχε στα Friday's, τώρα μόνο στα ΙΚΕΑ έχω πετύχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57680891.jpg

 

 

Το diet coke ειναι για λογους γευσης οχι για τις θερμιδες. Αλλο το φανατικο κοινο της coke και αλλο της diet coke.

 

Μαλιστα, καπου διαβασα οτι επειδη ακριβως το αγοραστικο κοινο της coca cola ειναι σε τετοιο βαθμο χωρισμενο, η pepsi ειχε την πρωτη θεση σε πωλησεις ζαχαρουχων αναψυκτικων παροτι η coca cola ειχε περισσοτερες συνολικες πωλησεις. Μεγαλο κομματι των πωλησεων της δεν συμπεριλαμβανοταν στην κατηγορια καθως η diet δεν εχει ζαχαρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως στη φέρνουν αυτή την πίτσα;! :)

Refill είχε στα Friday's, τώρα μόνο στα ΙΚΕΑ έχω πετύχει!

 

Με κανα mini van..... :P

 

Refill μεχρι και τα McDonalds εχουν εδω. (οχι που δεν θα ειχαν :P )

 

Friday's σταθερα συνεχιζουν να εχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...