Προς το περιεχόμενο

Project : Liquid Gold


Dinosfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ εδωσες το cosmos να παρεις αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όχι εχω και το cosmos και αυτό σε χρυσό θεμα...έλεγξε το θέμα ποιο πάνω που λέγετε Ice Cold Gold δικό μ είναι....

Και εμενα με χαλαει λιγο το μπροστα, αλλα το υπολοιπο ειναι ολα τα λεφτα....

Ευχαριστώ πολύ όλους σας...το θεώρησα μια πινελια το S340 για να σπάσει το μούντο μαυρο...είμαι δεκτός σε προτάσεις παιδιά...κάντε και ένα κλικ στο άλλο project... insomnia.gr/topic/573380-project-ice-cold-gold/#entry54090146 σ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και στο cosmos και σε αυτό, βασικά γενικά σε όλα τα builds προτείνω http://www.e22.biz/Stealthcombpack.aspx#.VYYbOEaitr4

Ναι έχουν λίγο μπελά στο πέρασμα αλλά όταν η εικόνα είναι σε απόλυτη τάξη η παραμικρή βόλτα των καλωδίων κάνει το μάτι να σκαλώνει εκεί.

Τουλάχιστον το δικό μου μάτι, περιμένω τους υπόλοιπους με OCD να με στηρίξουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε τον δράκο κάλυψε τον με χρυσό αυτοκόλλητο.Πολύ ωραίο φίλε.Κάνεις τρομερή δουλειά και όλο το σύνολο δένει απίστευτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο cosmos και σε αυτό, βασικά γενικά σε όλα τα builds προτείνω http://www.e22.biz/Stealthcombpack.aspx#.VYYbOEaitr4

Ναι έχουν λίγο μπελά στο πέρασμα αλλά όταν η εικόνα είναι σε απόλυτη τάξη η παραμικρή βόλτα των καλωδίων κάνει το μάτι να σκαλώνει εκεί.

Τουλάχιστον το δικό μου μάτι, περιμένω τους υπόλοιπους με OCD να με στηρίξουν :P

Τα εχω δει φίλε μ τα πουλάει το Eshop το θέμα είναι ότι πχ για το 24 πίνο το ένα κάνει 5 ευρώ 10 ευρώ τα δυο.Όσο κάνει το καλώδιο...αν μ περρισεουν λεφτα θα πάρω στο τελος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...