Προς το περιεχόμενο

Canon Pixma MX475


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδία είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας έχω πάρει έναν εκτυπωτή Canon Pixma MX 475 και μόλις τον αγόρασα τον σύνδεσα με wifi και δεν είχα κάποιο πρόβλημα μετά από λίγο είχα κάποιο πρόβλημα με τον υπολογιστή μου και έτσι για να αποφύγω το format έκανα επαναφορά συστήματος άλλα στην ημερομηνία που έγινε η επαναφορά δεν είχε εγκατεστημένους τους drivers του εκτυπωτή μόλις πήγα να εγκαταστήσω τους drivers ξεκινάει η διαδικασία και μετά από λίγο  μου βγάζει αυτό το μήνυμα " Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αντιγραφή των αρχείων.: 0001 0002 " μήπως έχετε κάποια ιδέα πως μπορούμε να το διορθώσουμε? Τα χαρακτηρηστικα του υπολογιστη μου ειναι Lenovo G50-45 επεξεργαστης AMD A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics 1.8 Ghz με λειτουργικο Windows 8.1 Ram 6 Gb, ειναι λαπτοπ. Παρακαλω για την βοηθεια σας.....και σας ευχαριστώ εκ τον προτέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποσυνδεσε τον εκτυπωτη, κανε επανεκκινηση και δοκιμασε, χωρις τον εκτυπωτη συνδεμενο.

Αλλιως δοκιμασε χειροκινητα απο τη διαχειριση συσκευων. Το .exe των οδηγων, κανε ενα extract με το 7zip και οταν σου ζητησει ο οδηγος το .inf δειξε του το φακελο που εκανες extract

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...