Προς το περιεχόμενο

Επίσημο λανσάρισμα των προγραμμάτων Triple Play της Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το επίσημο λανσάρισμα της νέας «πλατφόρμας λύσεων» Triple Play, παρουσίασε σήμερα η Wind, μια πλατφόρμα που έρχεται να προσφέρει σε ένα πακέτο όλες τις ανάγκες επικοινωνίας μιας οικογένειας εντός και εκτός σπιτιού.Η Wind διαθέτει στην αγορά τρία πακέτα Triple Play με τιμές €50, €40 και €35, τα οποία προσφέρουν απεριόριστη ομιλία προς όλους από κινητό και σταθερό, dsl broadband για το σπίτι και Mobile broadband για το κινητό και το tablet, καρτοκινητό με χρόνο ομιλίας 120' μηνιαίως και μια ειδική εφαρμογή για android συσκευές με την ονομασία We Are Family.

 

Αναλυτικά τα πακέτα

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

Όσον αφορά την εφαρμογή We Are Family, αυτή στην ουσία είναι ένας ειδικός launcher που μετατρέπει ένα android smartphone και tablet σε ένα ασφαλές περιβάλλον για παιδιά με λειτουργικές εφαρμογές όπως ζωγραφική, και μια σειρά από άλλες εφαρμογές όπως μια ειδική έκδοση του YouTube για παιδιά, ένα App Store που μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν παιχνίδια, κάμερα κ.α. Ο γονέας μπορεί παράλληλα να δημιουργήσει λίστες εισερχομένων και εξερχόμενων κλήσεων με αριθμούς που αυτός θα ορίσει, με οποιοδήποτε άλλο αριθμό να αποκλείεται αυτόματα.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

Link.png Site: Wind Triple Play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το triple δεν πιάνω..ποια είναι η τρίτη υπηρεσία;

 

Τηλέφωνο/ίντερνετ από κινητό.

Τηλέφωνο/ίντερνετ από σταθερό.

Κάτι λείπει.

Λείπει η τηλεόραση που δεν έχουν.....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το triple δεν πιάνω..ποια είναι η τρίτη υπηρεσία;

Double play όλοι εννοούν τηλέφωνο και internet.

Αυτοί δίνουν και κινητό, οπότε triple play.

 

Λείπει βέβαια ενα πακέτο τηλεόρασης για quadruple play.

 

Ανεξάρτητα από αυτο, σαν τιμή πως φαίνεται;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικη εταιρια, τραγικη εξυπηρετηση. Τρεχω 3 μηνες τωρα να μου αφαιρεθουν 30€ απο χρεωση τεχνικου που ηρθε σπιτι μου. Δεν εχω ξανασυναντησει εταιρια κινητης που να σου χρεωνει την εξυπηρετηση πελατων με 5ψηφιο αριθμο, ενω στην πραγματικοτητα υπαρχει αριθμος που δεν χρεωνεσαι εαν εχεις δωρεαν χρονο ομιλιας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προσφορά για 24 μήνες μετά η χρέωση επιστρέφει στα αντίστοιχα προγράμματά τους.

Καλό για όσους ενδιαφέρονται για ανανέωση σήμερα και είναι κοντά σε vdsl κάτοχοι κινητού.

Αλλά το 4g πότε θα απλωθεί και από ποιότητα.

Σχεδόν τόσα δίνω μόνο σε κινητό με την έκπτωση μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φτηνά η είναι ιδέα μου;

Οντως ειναι.Υπαρχουν εταιριουλες που αν ερθεις απο αλλο παροχο και δεν θελεις καινουριο ρουτερ σου δινουν και ταμπλετακι 7αρι δωρεαν με προσφορα τα 30 ευρω συνολο.Την ελαβα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μπορω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...