Προς το περιεχόμενο

τι να κανω


K7D

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε να δουλευες στην Samsung με τετοια προωθηση :P

Αντοκειμενικ(οτατ)α Είναι οι δύο κορυφαίες συσκευές... για όσους ξέρουν βέβαια...Και δεν είμαι από τους πιστούς της Samsung (από αυτούς που λένε πχ σιγα μην πάρω Sony ή LG, το προηγούμενο μου κινητο ηταν lg g2 32gb, που και σήμερα αποτελει μια από τις κορυφαίες συσκευές) Εγώ Πάντως θα διάλεγα ή το NOTE 4 που εχω ή το lg g4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε πες για το Note 4 να το δεχτω περι κορυφαιας συσκευης σαν Phablet,το S6 απο που και ως που κορυφαια???Επειδη του ανεβασανε την αναλυση της οθονης αλλα του ριξανε την μπαταρια με αποτελεσμα να πεσει τραγικα η αυτονομια του τηλεφωνου??? Αλλωστε ολες οι ναυαρχιδες πλεον σε αυτα τα Specs ειναι πανω κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S6 απο που και ως που κορυφαια???Επειδη του ανεβασανε την αναλυση της οθονης αλλα του ριξανε την μπαταρια με αποτελεσμα να πεσει τραγικα η αυτονομια του τηλεφωνου??? Αλλωστε ολες οι ναυαρχιδες πλεον σε αυτα τα Specs ειναι πανω κατω.

Θες και απάντηση; Η τρομερή του οθόνη (και δεν το λέω για τα pixels είναι ότι καλύτερο εχω δει,Οτι πιο γρήγορο υπάρχει και σε cpu και σε gpu, η καλύτερη κάμερα μαζί με το g4,η πιο όμορφη συσκευή... για την έλλειψη micro sd δεν κανω θεμα γιατι οποίος θέλει περνει 64 ή 128gb...Τι άλλο χρειάζεται ένα κινητό για να είναι το καλύτερο (θες και να σου φτιάχνει καφε;) το μόνο ελαττώμα, που θεωρω οτι είναι και τεράστιο ένα η μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω εδώ με τον Κώστα. Όταν λυθούν τα memory leaks που έχει, είναι απλά η κορυφαία συσκευή του 15, και είμαι γνωστός για τον έρωτα που έχω στο G3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχετε δικιο,μαλλον εγω δεν τα ειπα οπως επρεπε.Το nexus δεν εχει οσο customization θελω για αυτο θελω να το πουλησω.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι θελω κινητο με customization,απλα το nexus ειναι απο τα πιο απλα και καλα κινητα και εγω θελω κατι διαφορετικο.Επισης επειδη ειμαι λατρης της καλης φωτο θελω ενα κινητο το οποιο θα βγαζει τελειες φωτογραφιες,θα ειναι κατι το οπιο δεν θα το χουν πολλοι και επισης θα ειναι πολυ καλο.Τωρα οσον αφορα το ipod απλως σκεφτομουν να το αγορασω επειδη εχει εφαρμογες τις οποιες δεν θα βρισκα στα wp.Το ξερω οτι ολη αυτη η ιστορια ειναι παραλογη,αλλα δεν ξερω που να καταληξω.Τωρα αν θα μπορουσατε να μου προτεινετε τι να κανω θα σας ημουν υποχρεος

LG G3 το 32αρι σε γκρι πιστεύω θα σε καλύψει απόλυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες και απάντηση; Η τρομερή του οθόνη (και δεν το λέω για τα pixels είναι ότι καλύτερο εχω δει,Οτι πιο γρήγορο υπάρχει και σε cpu και σε gpu, η καλύτερη κάμερα μαζί με το g4,η πιο όμορφη συσκευή... για την έλλειψη micro sd δεν κανω θεμα γιατι οποίος θέλει περνει 64 ή 128gb...Τι άλλο χρειάζεται ένα κινητό για να είναι το καλύτερο (θες και να σου φτιάχνει καφε ;) το μόνο ελαττώμα, που θεωρω οτι είναι και τεράστιο ένα η μπαταρία

Aν αποδειχθεί πως το G4 έχει παραπλήσια κάμερα, και δεν λαγκάρει, θεωρώ πως είναι πολύ καλύτερη αγορά.

 

Sd, αποσπώμενη μπαταρία, μεγαλύτερη μπαταρία, μεγαλύτερη οθόνη σε παρόμοιο σασί.. Γιατί υπερτερεί το S6, για τον μέσο καταναλωτή που κρατάει τα κινητά του 2-3 χρόνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG G3 το 32αρι σε γκρι πιστεύω θα σε καλύψει απόλυτα

επειδή το χει ενας φίλος μου και το χω δει πολλές Φόρες γνωρίζω ποσο καλό κινητό είναι αλλάδεν μου αρέσει το UI του

Παιδιά επειδή το σκέφτηκα καλά κατάλαβα οτι αυτό που λεω δεν έχει λογική.Μπορείτε να με βοηθησετε προτείνοντας μου κάποια κινητά που να συνδυάζουν καλη κάμερα μεγάλη αυτονομία μπαταρίας (να χει πολύ μεγάλη ζωή) και να είναι γρήγορο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν αποδειχθεί πως το G4 έχει παραπλήσια κάμερα, και δεν λαγκάρει, θεωρώ πως είναι πολύ καλύτερη αγορά.

 

Sd, αποσπώμενη μπαταρία, μεγαλύτερη μπαταρία, μεγαλύτερη οθόνη σε παρόμοιο σασί.. Γιατί υπερτερεί το S6, για τον μέσο καταναλωτή που κρατάει τα κινητά του 2-3 χρόνια?

Εγώ πιστεύω πως ο μέσος καταναλωτής θα πάρει το s6 . Αυτός όμως που ξέρεις και ασχολείται ή θα πάρει το g4 ή θα πάει σε κάποιο GALAXY note

Ξέρεις τι κάνει η Samsung αν εβαζε από τώρα αποσπωμενη μπαταρία ή Micro sd τι θα πουλήσει του χρόνου;

επειδή το χει ενας φίλος μου και το χω δει πολλές Φόρες γνωρίζω ποσο καλό κινητό είναι αλλάδεν μου αρέσει το UI τουΠαιδιά επειδή το σκέφτηκα καλά κατάλαβα οτι αυτό που λεω δεν έχει λογική.Μπορείτε να με βοηθησετε προτείνοντας μου κάποια κινητά που να συνδυάζουν καλη κάμερα μεγάλη αυτονομία μπαταρίας (να χει πολύ μεγάλη ζωή) και να είναι γρήγορο?

το lg g2 πιστεύω έχει την καλύτερη μπαταρία, καθώς μου έβγαζε μερικές φορές και 6 ώρες Screen on time

και έχει πανω κάτω την ίδια ταχύτητα με το NOTE 4 που εχω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...