Προς το περιεχόμενο

ενημερωση και αγορα action camera


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,οπως λεω θελω αν μπορει καποιος να με εμημερωσει για τις action cameras. Δηλαδη ποια τα χαρακτηριστικα τους και ποσο περιπου κοστιζουν. Η χρηση θα ειναι για να τραβαω βιντεο πανω σε ποδηλατο/μηχανακι για αυτο θα ηθελα να μπορω να την βαλω πανω στο κρανος.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια ματια π εριξα στο σαιτ ειδα οτι προτεινουν σε αλλα θεματα την sj4000 sjcam που κοστίζει γυρω στα 70. Μιας και τη θελω πιο πολυ για βιντεο αξιζει λετε;; Επισης μπορει καποιος να μου προτεινει ενα αξιοπιστο σαιτ για να την παραγγειλω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εγώ θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στην xiaomi yi sports camera που απ' ότι διαβάζω γιατί ενδιαφέρομαι να την πάρω και εγώ είναι πολύ καλή.

Μερικά από τα δυνατά χαρακτηριστικά της είναι ο υπερευρυγώνιος φακός στις 155°, μεγάλο aperture στα F2.8, ο πολύ καλός αισθητήρας Sony Exmor στα 16mp και η ενσωματωμένη λειτουργία WiFi μέσω του οποίου μπορείς να χειριστείς την κάμερα μέσω του κινητού σου.

Υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο youtube για να δεις και μόνος σου.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η sj4000 ερχεται μαζι με πολλα accessories. Με την xiaomi yi τι γινεται;; Τι αλλο εχει μαζι στο κουτι;; Ξερω μπορεις να τα αγορασεις μετα αλλα ειναι εξτρα κοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...