Προς το περιεχόμενο

ink advantage 1515 δεν τυπωνει απο pc


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας!Αγορασα εκτυπωτη HP deskjet ink advantage 1515,ο οποιος σκαναρει ,αλλα δεν τυπωνει απο τον υπολογιστη.Κανω εγκατασταση του cd αλλα δεν ολοκληρωνεται.Κατεβασα driver απο το ιντερνετ ,παλι τιποτα.Λεει το προγραμμα οδηγησης δεν εγκατασταθηκε με επιτυχια. Μπορει να βοηθησει κανεις?

Επεξ/σία από stifados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το εχω δοκιμασει και δεν εγινε τιποτα,τωρα ουτε σκαναρει....Εχω μπει σε ολες τις σελιδες της hp,και δεν εχω βρει λυση.Οταν παει να γινει εγκατασταση του driver σταματαει και λεει αποτυχια.

Επεξ/σία από stifados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλτο απο το ρευμα,ξεσυνδεσε το απο το Η/Υ....καθαρισε το συστημα σου με καποιο προγραμμα unistall,τρεξε κανενα antivirus.....επανεκκινηση και τοτε ξανασυνδεσε το με το Η/Υ και ασε να τον αναγνωρισει μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα αυτο που ειπες,ευχαριστω,αλλα μου γραφει συνθετη συσκευη usb ετοιμη για χρηση ,υποστηριξη εκτυπωτη ετοιμο για χρηση ,hp desk jet 1510 series rest ετοιμο για χρηση ομως,hpdeskjet 1510 series αποτυχια.Δε ξερω τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξε θυρα usb και τρεξε το cd με τους οδηγους του, χωρις να κανεις συνδεση στο ιντερνετ πρωτα,και αν βγαλει το ιδιο....μετα με το hp scan doctor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να το εγκαταστησεις σε αλλο συστημα Η/Υ, για να δεις αν το μηχανημα εχει προβλημα ή το pc σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω,προσπαθησα να το εγκαταστησω στο λαπτοπ και παλι τα ιδια.Διαβασα καπου οτι μπορει να φταινε τα windows 7 .H εγκατασταση γινεται μεχρι ενος σημειου και μετα αποτυγχανει.Μαλλον πρεπει να το επιστρεψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.Πηγαινε και κανε χειροκινητη εγκατασταση ,απο τους εκτυπωτες add a printer και ψαξε να βρεις το inf απο το cd.

2.Kανε ενα update στα windows να βρει καινουργιους εκτυπωτες.

Επεξ/σία από Roger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατεβασα το advanced uninstaller pro για πληρη απεγκατασταση,αλλα δεν εχω ιδεα τι να απεγκαταστησω απο το hk  classes root...φοβαμαι μη διαγραψω κατι που δεν πρεπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα πηρα τηλεφωνο την hp,και μου ειπαν πως ο εκτυπωτης εχει το προβλημα και θα μου φερουν καινουριο.Ευχαριστω για τις απαντησεις! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...