Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ειμαι απο ρεθυμνο τι πρεπει να πω για να παρω το asua στν παραπανω τιμη;

 

Δεν το κουνώ απ'επαέ αν δε μου πέψουν το ρουτεράτσι απ'τα κεντρικά;

:P

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδεια αυτο το ρουτερ κανει για μακρινες αποστασεις καθως το παρηγγειλα τηλεφωνικα απο το κοντινο καταστημα Wind  και την Πεμπτη θα το εχουν στο καταστημα τους;

  Το ροταω αυτο γιατι εδω που μενο ειμε μακρια απο το κεντρο φανταστειτε μονο ο ΟΤΕ με καλυπτει εδω που ειμε και με το προγραμμα  με τα 4mbs τα ποιανω μια χαρα δεν ξερω ομως ποιο εινε το οριο της περιοχης. Το θεμα εινε ομως οτι στην πρωτη συνδεση ειχα to Huawei EchoLife HG530 που μας εδωσαν μετα με την καινουργια συνδεση μας εδωσαν ενα Zte δεν θυμαμε μοντελο ομως αυτο καηκε απο διακοπη ρευματος... και ολλα αυτα τα χρονια χρησιμοποιουμε το Huawei ελα ομως που την τελευτεα εβδομαδα ολλο αποσυνδέεται το ιντερνετ μπορει και 20 φορες σε μια ωρα και ι καθε φορα θελει γυρο στα 3 λεπτα για να ξαναφορτισει τουλαχιστον.

Επειδη κατι διαβασα πιο πισω οτι δεν κανει για μακρινες αποστασεις γιαυτο σας ρωταω να μην πεταξω τα λεφτα μου τζαμπα αν και απο το zte και το huawei σιγουρα καλητερο θα εινε πιστευω και αποσω θυμαμαι το zte ηταν καλητερο απο το huawei εσεις τι μου προτεινετε κατι διαβασα για το TP-LINK TD-W8970 (V1) για μακρινες αποστασεις αλλα μου φενονται πολλα τα λεφτα και η Asus εινε πολυ αξιοπιστη σε οτι φτιαχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδεια αυτο το ρουτερ κανει για μακρινες αποστασεις καθως το παρηγγειλα τηλεφωνικα απο το κοντινο καταστημα Wind  και την Πεμπτη θα το εχουν στο καταστημα τους;

  Το ροταω αυτο γιατι εδω που μενο ειμε μακρια απο το κεντρο φανταστειτε μονο ο ΟΤΕ με καλυπτει εδω που ειμε και με το προγραμμα  με τα 4mbs τα ποιανω μια χαρα δεν ξερω ομως ποιο εινε το οριο της περιοχης. Το θεμα εινε ομως οτι στην πρωτη συνδεση ειχα to Huawei EchoLife HG530 που μας εδωσαν μετα με την καινουργια συνδεση μας εδωσαν ενα Zte δεν θυμαμε μοντελο ομως αυτο καηκε απο διακοπη ρευματος... και ολλα αυτα τα χρονια χρησιμοποιουμε το Huawei ελα ομως που την τελευτεα εβδομαδα ολλο αποσυνδέεται το ιντερνετ μπορει και 20 φορες σε μια ωρα και ι καθε φορα θελει γυρο στα 3 λεπτα για να ξαναφορτισει τουλαχιστον.

Επειδη κατι διαβασα πιο πισω οτι δεν κανει για μακρινες αποστασεις γιαυτο σας ρωταω να μην πεταξω τα λεφτα μου τζαμπα αν και απο το zte και το huawei σιγουρα καλητερο θα εινε πιστευω και αποσω θυμαμαι το zte ηταν καλητερο απο το huawei εσεις τι μου προτεινετε κατι διαβασα για το TP-LINK TD-W8970 (V1) για μακρινες αποστασεις αλλα μου φενονται πολλα τα λεφτα και η Asus εινε πολυ αξιοπιστη σε οτι φτιαχνει.

Δεν θα στο φέρουν. Δεν το έχει ο προμηθευτής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θα στο φέρουν. Δεν το έχει ο προμηθευτής.

Ψεματα μου ειπαν δηλαδη οτι θα το εχουν την Πεμπτη στο μαγαζι; Επισης κοιταζω και το TP-LINK TD-W9980.

Επεξ/σία από PeaceET
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν θα στο φέρουν. Δεν το έχει ο προμηθευτής.

Εγώ σε κατάστημα το έκανα κανονικά παραγγελία και παρέλαβα εχθές, μήπως έπαιζε προσωρινή έλλειψη η κάτι τέτοιο? (την Δευτέρα έκανα παραγγελία εχθές παρέλαβα)
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα στο φέρουν. Δεν το έχει ο προμηθευτής.

υπαρχει κανονικα διαθεσιμο για παραγγελια.

Επισης υπαρχει απο νοεμρβιο το τιμιο

tp-link td-w8960n v7 στα 19,90 με κωδικο προιοντος 11013366

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηρανε τηλεφωνο απο την Wind να παω να το παραλαβω απο το καταστημα τους ηρθε το πρωι αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα θα κανει σε εμενα τελικα ι αποσταση απο εκει που περνω ιντερνετ ειναι στα 2.0km θα εχω προβλημα με το mediatek τσιπακι η να παρω lantiq(tp-link 9980) δεν θελω να δωσω εξτρα 30 ευρω ομως αμα δεν θα μου κανει το Asus τι γινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανονικα διαθεσιμο για παραγγελια.

Επισης υπαρχει απο νοεμρβιο το τιμιο

tp-link td-w8960n v7 στα 19,90 με κωδικο προιοντος 11013366

Αυτό είναι ξεκλείδωτο για αλλες εταιριες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ξεκλείδωτο για αλλες εταιριες ?

το συγκεκριμενο δεν εχει καν αυτοκολλητο της wind οπως το asus πχ. Ενα που περασε απο τα χερια μου το κανα update μεσω το site της tp link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την περίπτωση που ενδιαφέρει ακόμη κάποιους συνεχιζει να είναι κανονικά διαθέσιμο.

πήρα ένα σήμερα, είχαν κομμάτια στο κατάστημα που πήγα (εδώ Θεσσαλονίκη) χωρίς να χρειαστεί παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...