Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής για γραφείο


mikeron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυθεντικά τσέκαρε e-gate.gr. Του 476 είναι αυτό. Βέβαια θα τα βρεις και σε διάφορα άλλα σκρουτζομάγαζα στην ίδια τιμή απλά το e-gate έχει ψιλοεύκολη αναζήτηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακριβο ομως σπορ το αυθεντικο, σε αντιθεση με το συμβατο που κανει την ιδια δουλεια στο μισο της τιμης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θελω να παρω εναν ασπρομαυρο εκτυπωτη, εχετε κατι να προτεινετε?

 

 

εχω εναν lexmark x264dn εδω και 4 χρονια και εχει βγαλει προβληματα και εχω φτασει τις 165,000 εκτυπωσεις...

ηταν ιδανικος γιατι το drum των 9,000 σελιδων κανει ~30ευρω.

 

τωρα κοιταω για αυτον μαλλον... https://www.skroutz....ark-MS410d.html(περιπου τον ιδιο προτεινετε και πιο πριν , το πολυμηχανημα, αλλα θα κρατγσω παραλληλα και τον παλιο για φωτοτυπιες και φαξ)

 

 

εχετε κατι αλλο να προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το link που έχεις βάλει δεν δουλεύει... Εγώ πάντως θα σου πρότεινα κάτι τέτοιο που είναι και σε καλή τιμή και έχει και οικονομικά αναλώσιμα! Και με την προσφορά που τρέχι τώρα στα τόνερ της hp έχεις 1 κίνητρο παραπάνω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω στο σπίτι τον συγκεκριμένο και είναι μια χαρά! Αν τον θέλεις για γραφείο βέβαια δεν ξέρω αν καλύπτει τις απαιτήσεις σου... Έχει κι άλλα πιο δυνατά η hp αν θες να εκμεταλλευτείς την προσφορά που ανέφερε η Isabelle!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ!

 

https://www.skroutz.gr/s/2810440/Lexmark-MS410d.html

 

τουτον εδω λεω.... 

 

 

ο hp ειναι αργος 18p/min ... δεν εχει αυτοματη διπλη οψη... ειναι για μεχρι 5000p/month και το συμβατο toner ειναι στα 10/1600 σελιδες ~0,0063ευρω... και αν δεν κανω λαθος ειναι λιγο θορυβωδης? πιο πολυ τον βρισκω για φοιτητοεκτυπωτη, αντε για επαγγελματικη χρηση πολυ light!

 

ο Lexmark δεν εχει wifi... και κανει τα διπλα χρηματα (δεν εχει σημασια, για εργαλειο το παιρνω) και το toner βγαινει πρπ στα ιδια χρηματα 32/5000 σελιδες~0,0064 αλλα σε ολα τα αλλα υπερεχει κατα πολυ...

 

ρωταω αν εχετε κατα νου κανενα μηχανημα σε \ δουλεια που να ξερετε οτι ειναι καλο και φθηνο στην συντηρηση, οχι για σπιτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πόσα λεφτά θες να  δώσεις; Απ ότι κατάλαβα τον θες για επαγγελματική χρήση αλλά σημασία έχει και τι χρήση θα κάνεις ώστε να δώσεις έμφαση στα αντίστοιχα χαρακτηριστικά. Αυτός που λες μια χαρά μου φαίνεται. Τσέκαρε επίσης και Link.png Site: αυτόν . Είναι στα ίδια λεφτά κι έχει επιπλέον ethernet ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί από πολλούς υπολογιστές. Επίσης όπως σου ξανάπα τρέχει τώρα μια προσφορά για τα toner του που θα μπορούσες να επωφεληθείς και μειώνει σημαντικά το κόστος αναλωσίμων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στη θέση σου θα κοίταγα και για inkjet. Στα λεφτά που τον θέλεις έχει βγάλει η HP κάποια οικονομικά μοντέλα. Αγοράσαμε εμείς πρόσφατα για το γραφείο και είμαστε πολύ ικανοποιημένοι μέχρι στιγμής. Δεν ξέρω για τι χρήση τον θες αλλά μπορείς να τσεκάρεις Link.png Site: αυτόν εδώ που είναι σε πολύ καλή τιμή, είναι έγχρωμος κι έχει και wifi. Βέβαια αν θες μεγαλύτερη ταχύτητα εκτύπωσης μπορείς να πας και σε κάτι Link.png Site: τέτοιο αλλά ανεβαίνει λίγο η τιμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με το φίλο. Σε laser είναι καλοί και οι brother και οι Lexmark αλλά σε inkjet νομίζω οι HP υπερέχουν. Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου ότι τρέχει και μια προσφορά αυτή την περίοδο για τους inkjet της HP, με αγορά officejet εκτυπωτή έκπτωση 20% νομίζω. Πιθανόν να υπάρχουν κι άλλες τέτοιες, οπότε ψάξ τα για αν δεις τι σε συμφέρει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελικα επισκευασα τον Lexmark που ηδη ειχα, λυνοντας τον και καθαριζοντας τον σχεδον ολο...

δουλευει καλυτερα απο ποτε :P

 

ωστοσο αγορασα και τουτο για back up 59-10=49 ευρω

http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/ektypotes/hp-laserjet-pro-p1102-aspromayros-ektypotis-laser-a4-and-doroepitagi-public-aksias-10%E2%82%AC/prod251583pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...