Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής για γραφείο


mikeron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μην έχει καθόλου λίγο δύσκολο πλέον! Θα έχει ή χειροκίνητη ή αυτόματη, αλλά για μένα η αυτόματη μετράει,  η χειροκίνητη είναι σχεδόν σαν να μην έχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την duplex εκτύπωση την δοκίμασες καθόλου..? Αν θυμάμαι καλά είναι αυτόματη, αλλά είναι γρήγορη?

 

Ναι τη δοκίμασα (σχεδόν όλες duplex ήταν). Μια χαρά γρήγορη ήταν! Αυτό που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα είναι να τυπώσω από το κινητό, αλλά που θα μου πάει θα το δοκιμάσω κι αυτό B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τη δοκίμασα (σχεδόν όλες duplex ήταν). Μια χαρά γρήγορη ήταν! Αυτό που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα είναι να τυπώσω από το κινητό, αλλά που θα μου πάει θα το δοκιμάσω κι αυτό B)

 

Επειδή κι εμείς μάλλον θα παραγγείλουμε μές τη βδομάδα τον 551dw όσες περισσότερες εντυπώσεις μας πεις τόσο το καλύτερο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τη δοκίμασα (σχεδόν όλες duplex ήταν). Μια χαρά γρήγορη ήταν! Αυτό που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα είναι να τυπώσω από το κινητό, αλλά που θα μου πάει θα το δοκιμάσω κι αυτό B)

 

Δεν είναι κάτι δύσκολο μια εφαρμογή κατεβάζεις και όπως το επιλέγεις από το pc το επιλέγεις κι από το κινητό αλλά είναι πολύ βολικό. Όταν το χρησιμοποιήσεις θα με θυμηθείς ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμάς τελικά μας βλέπω για τον 551! Κάνει λίγα λεφτά παραπάνω από τον 451, αλλά είναι και λίγο πιο γρήγορος... Ποιο σκρουτζομάγαζο προτείνετε γιατί από αυτά ξέρω μόνο cosmodata και you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα ειναι,παρε τηλεφωνο πρωτα ομως για να δεις αν και ποτε θα το εχεις!

 

Λες να καθυστερήσει? Όλα παράδοση 1-3 ημέρες γράφουν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να καθυστερήσει? Όλα παράδοση 1-3 ημέρες γράφουν! 

αλλο τι γραφουν και αλλο αν πραγματικα υπαρχει στην αποθηκη τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλο τι γραφουν και αλλο αν πραγματικα υπαρχει στην αποθηκη τους!

 

Τότε θα το κοιτάξω στα σίγουρα γιατί τον βιαζόμαστε λιγάκι τον εκτυπωτή και ήδη καθυστερήσαμε να διαλέξουμε γιατί στην αρχή το πηγαίναμε για laser και καταλήξαμε σε inkjet. Αν μας αργήσει και στην παράδοση ζήτω που καήκαμε tongue.png Ευτυχώς που μου το πες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κάτι δύσκολο μια εφαρμογή κατεβάζεις και όπως το επιλέγεις από το pc το επιλέγεις κι από το κινητό αλλά είναι πολύ βολικό. Όταν το χρησιμοποιήσεις θα με θυμηθείς ;)

 

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά κατεβάζω την εφαρμογή απ το play store, συνδέεται με τον εκτυπωτή με wifi και εκτυπώνω? Α επίσης λέγεται eprint? Γιατί υπάρχει και μία άλλη της hp που λέγεται hp all-in-one printer remote.... :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά κατεβάζω την εφαρμογή απ το play store, συνδέεται με τον εκτυπωτή με wifi και εκτυπώνω? Α επίσης λέγεται eprint? Γιατί υπάρχει και μία άλλη της hp που λέγεται hp all-in-one printer remote.... :S

 

Εσύ την eprint θα κατεβάσεις! Γενικά είναι πολύ εύκολο να την χρησιμοποιήσεις. Ανοίγεις το αρχείο που θέλεις να τυπώσεις, πατάς το κλασικό κουμπί του share κι εκεί εμφανίζεται η επιλογή eprint. Μετά σου δείχνει ποιοι εκτυπωτές είναι διαθέσιμοι (πρέπει να είσαι μέσα στο range του wifi εννοείται), διαλέγεις τον εκτυπωτή σου και τέλειωσες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ την eprint θα κατεβάσεις! Γενικά είναι πολύ εύκολο να την χρησιμοποιήσεις. Ανοίγεις το αρχείο που θέλεις να τυπώσεις, πατάς το κλασικό κουμπί του share κι εκεί εμφανίζεται η επιλογή eprint. Μετά σου δείχνει ποιοι εκτυπωτές είναι διαθέσιμοι (πρέπει να είσαι μέσα στο range του wifi εννοείται), διαλέγεις τον εκτυπωτή σου και τέλειωσες!

 

Thanks φίλε! Βολεύει όντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys η eprint υπάρχει και για android και για ios? Σκεφτόμαστε στο γραφείο να πάρουμε τον 476 και είμαστε άλλοι με iphone κι άλλοι με android, οπότε αναρωτιόμουν αν θα μπορούμε όλοι να εκτυπώνουμε από κιν..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...