Προς το περιεχόμενο

Πρώτη mirrorless


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνήθως είναι επερχόμενα μοντέλα. Ψάξε τον όρο mirrorless στο υπό-φόρουμ των προσφορών. Από ότι βλέπω έχει καιρό να μπει κάτι αξιόλογο. Μπορεί ενόψει καλοκαιριού κάτι να προκύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμασαι ενδεικτικα καποιο μοντελο να το εχω στα υποψην;

Κοίταζε για Sony a3000 έχει παίξει εαν δεν κάνω λάθος κ στα 179ευρω.Έχει apc-s αισθητήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταζε για Sony a3000 έχει παίξει εαν δεν κάνω λάθος κ στα 179ευρω.Έχει apc-s αισθητηρα

με χαλαει το μεγεθος απο αυτη.. αν ηθελα μεγαλυτερη απο τις "μικρες'' mirrorless θα πηγαινα λογικα σε dslr.. εκτος κι αν βγει ξανα σε τετοια τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια χαρά επιλεγεις.Σε αυτά τα χρήματα ειναι μονόδρομος εκτός αν κοιτάξεις για μεταχειρισμενη nikon d3000, d3100 (dslr) ή καμία nikon j3

Eγω έχω πάρει την olympus epm2 για την γυναίκα μου που ουσιαστικά είναι ή ίδια μόνο που είναι λίγο μικρότερη και δεν έχει περιστρεφόμενη οθόνη.

Eπειδη και γω άσχετος είμαι οι πιο γνώστες μου είπαν ότι βγάζει εξαιρετικές φωτο απλώς υστερεί σε video σε σχέση με sony, samsung που είναι πιο all around λύσεις.

Αργότερα αν σου κολλήσει το μικρόβιο της φωτογραφίας επενδυεις σε άλλους φακούς ή ακόμα και σε άλλη φωτογραφική μηχανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά επιλεγεις.Σε αυτά τα χρήματα ειναι μονόδρομος εκτός αν κοιτάξεις για μεταχειρισμενη nikon d3000, d3100 (dslr) ή καμία nikon j3

Eγω έχω πάρει την olympus epm2 για την γυναίκα μου που ουσιαστικά είναι ή ίδια μόνο που είναι λίγο μικρότερη και δεν έχει περιστρεφόμενη οθόνη.

Eπειδη και γω άσχετος είμαι οι πιο γνώστες μου είπαν ότι βγάζει εξαιρετικές φωτο απλώς υστερεί σε video σε σχέση με sony, samsung που είναι πιο all around λύσεις.

Αργότερα αν σου κολλήσει το μικρόβιο της φωτογραφίας επενδυεις σε άλλους φακούς ή ακόμα και σε άλλη φωτογραφική μηχανή.

δεν την πηρα τελικα γιατι η τιμη της ανεβηκε παρα πολυ στο σκρουτζ.. αρα παμε για κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη και εγω ηθελα να την παρω στα 288, αλλα βλεπω οτι δεν υπαρχει, ποια αλλη προτεινετε στα 300Ε κοντα

βρηκα την sony a5000 στο amazon.de στα 299 αλλα δε ξερω καθολου τι παιζει με τα μεταφορικα... με ομως χαλαει η οθονη που δεν ειναι αφης και οτι δεν εχει dial για να ρυθμιζεις τα modes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα πλην της a5000 ειναι η χαμηλης ποιοτητας οθονη σχετικα. Αλλα τελικη τιμη απο το amazon.de βγαινει 319 ευρω

Επεξ/σία από war
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony a5000 μεταξύ των δυο ασφαλώς μεγαλύτερη γκάμα φακών ένα πρώτο πλεονέκτημα.

Και από τη amazon.de παίρνεις το Lightroom 6 με μειωμένη τιμή δες προηγούμενο σχόλιο μου

http://www.insomnia.gr/topic/437293-photography-threadτεχνικές-εξοπλισμός-κλπ/?p=54067373

 

Καλή εκλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...