Προς το περιεχόμενο

Επισκευη βιντεοκαμερας


xp-user

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεθαψα τη βιντεοκαμερα μου που ειχα να τη χρησιμοποιησω κανα 2 χρονια.Ειναι μια sony  dıgıtal handycam

και παιρνει τις μικρες κασετες dıgıtal8.Το προβλημα που μου βγαζει ειναι οτι οταν βαζω τη κασετα στην υποδοχη και παταω το σημειο που θα επρεπε να περνει τη κασετα και να κλεινει το πορτακι κανει ενα ντιν-ντιν η καμερα και δεν κλεινει.Οταν βγαζω τη κασετα και παταω το σημειο για να κλειση το πορτακι κλεινει κανονικα.Το δοκιμασα και με σφραγισμενη κασετα μηπως ειχε προβλημα η χρησιμοποιημενη κασετα αλλα το ιδιο γινοταν.Πηρα τηλ την astra servıce που μου ειπαν οτι ασχολουνται με βιντεοκαμερες και μου ειπαν οτι χρεωνουν την επισκευασω η οχι 30 ευρω + οτι ζημια με χρεωσουν.Και ρωταω,αξιζει το κοπο να ασχοληθω?

Με 80-100 ευρω δεν βρισκω μεταχειρισμενη με καλυτερα χαρακτηριστικα; Η χρηση της ειναι μια στο τοσο για ερασιτεχνικα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιγραφή του προβλήματος δείχνει ότι κάτι εμποδίζει το καπάκι, για να κλείσει, όταν βάζεις την κασέτα.

Προσπάθησε να βρεις τι είναι αυτό, κλείνοντας αργά το καπάκι. Δεν φταίει, πάντως η κασέτα αφού δοκίμασες και με άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...