Προς το περιεχόμενο

Tο Carmageddon ξανάρχεται


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τσιμπημένο παντος, 25€ ειναι πολλα για ενα τοσο απλο game (απο αποψη δημιουργίας σε σχεση με αλλα σημερινα παιχνιδια) οταν πέσει κανα γερο sale (50-70%) θα το τσιμπήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 χρόνια πέρασαν και δύο πράγματα που έμειναν μέχρι σήμερα...

 

1. Ακόμα βλέπω γιαγιάδες και παππούδες στο δρόμο και λέω bonus

 

2. Αυτός το Thomas πρέπει να έβγαζε παλαβά λεφτά τότε από τις αντιγραφές. Φανταστείτε ότι εγώ από Κρήτη 14-15 τότε και τον ήξερα... 

 

Παιχνιδάρα αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι και πολύ σίγουρος ότι τώρα στα 30φεύγα μου θα το έπαιζα ξανά... Καλύτερα το GTA

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι και δελτίο ειδήσεων (μάλλον με τον Ευαγγελάτο) του στιλ "κοιτάξτε τι βίαια παιχνίδια παίζουν οι σημερινοί νέοι, πόσο φθείρεται ο ψυχικός τους κόσμος κλπ", τα γνωστά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι και δελτίο ειδήσεων (μάλλον με τον Ευαγγελάτο) του στιλ "κοιτάξτε τι βίαια παιχνίδια παίζουν οι σημερινοί νέοι, πόσο φθείρεται ο ψυχικός τους κόσμος κλπ", τα γνωστά.

και να προσθέσω πως περιμένω μετά απο κανένα χρόνο είδηση στα κανάλια, πώς κάποια 18χρονα απο κάποια πολιτεία της Αμερικής, έριξαν το αυτοκίνητο τους σε στάση λόγω του ότι έπαιζαν το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 χρόνια πέρασαν και δύο πράγματα που έμειναν μέχρι σήμερα...

 

1. Ακόμα βλέπω γιαγιάδες και παππούδες στο δρόμο και λέω bonus

 

+1000 ρε φίλος! Κι εγώ και όλη μου η παρέα το ίδιο! Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδάκι ήδη από την beta λέει πολλά! Το τεράστιο πλεονέκτημα του game δεν ήταν τα γραφικά του αλλά το entertainment που προσέφερε, ειδικά στο multiplayer! Παίζω την beta 2 βδομάδες τώρα και μου ξύπνησε αναμνήσεις 15 χρόνων.... Τότε που σε ένα LAN 10MBit στημένο με ομοαξωνικά RG58 (Κάρτες με T και Terminators στα 2 άκρα του δικτούου) και IPX/SPX σε μια πολυκατοικία...το λιώναμε 5 άτομα στο Multi με ατελείωτες ώρες γέλιου (πάντα η επιλογή αυτοκινήτου στο random!).

Ένα έχω να πώ... BONUS FOR ARTISTIC IMPRESSION! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...