Προς το περιεχόμενο

canon για εκτυπωσεις και scanner


IKARIWTHS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια,σκέφτομαι την αγορά ενος μηχανήματος κανον ,με ενδιαφερει να ειναι scanner  να εκτυπωνω φωτωγραφιες σε α4 και να εχει 5 μελανια .θα ηθελα χωρις να ειναι αναγκαίο,να εκτυπωνει απο andoid .

μεχρι στιγμης εχω δει αυτο

http://www.kappoutel.gr/product_info.php?products_id=19103

κανει για φωτογραφιες αυτη η αναλυση?

καντε μου προτασεις μονο canon  και μεχρι 100 ευρω

σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθηγητα μου σε πιανω αδιαβαστο :-) :-D

ειναι τα κλασικα του e-shop, σε λιγες ωρες θα ενεργοποιηθει το κουπονι.....για την τιμη.....αλλα αν πατησεις για παραγγελια θα δεις οτι ο κωδικος μπαινει αυτοματα και οταν γινει η τιμολογηση θα βγαλει το σωστο ποσο......αλλιως τηλεφωνο και στο κανουν αυτοι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οποτε μεταξυ του EPSON EXPRESSION PREMIUM XP-520 WIFI και του 

PIXMA MG 5650

τι προτιμούμε? 

Επεξ/σία από IKARIWTHS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καταλαβα καλα, σε βαθος χρονου πιο θα κρατησει περισσοτερο;

Κυριολεκτικα ,αυτο θα εξαρτηθει απο εσας.Ο χρηστης  ουσιαστικα ειναι η καλυτερη εγγυηση για ενα μηχανημα,εννοωντας να μην το ''ξεχνα'' μερες (ειδικα στα μηχανηματα που οι κεφαλες εκτυπωσης ειναι ξεχωριστα απο τα μελανοδοχεια),τα μελανια που θα χρησιμοποιησει,τα ροδακια αν καθαριζει κτλ .Βεβαια ο καθηγητης μπορει να σου πει πιο ειδικα πραγματα σαν ειδικος............to be continued

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την τιμή το Epson είναι πολύ καλή ευκαιρία. Εγώ βασικά είμαι epsonακιας, οπότε δεν μπορώ να είμαι απολύτως αντικειμενικός. Θα γράψω επιγραμματικά τα σημεία.

 

Epson: Καλύτερη ανάλυση (όχι μόνο στους αριθμούς) αλλά πιο ακριβά μελάνια (ακόμη και συμβατά) και εκτυπωτής που θέλει να του φέρεσαι με το γάντι.

Canon: Ικανοποιητικότατη ανάλυση, ελάχιστα κάτω από του epson και εμφανές μόνο υπό προϋποθέσεις. Στατιστικά φθηνότερα μελάνια και περισσότερο ανθεκτικός σε μη χρήση (αν και πάλι θέλει συχνή χρήση και αυτός).

 

Γενικώς διυλίζουμε τον κώνωπα τώρα. Σε αυτή την κατηγορία τιμής και οι δύο είναι πολύ κοντά. Όποιον και να πάρεις δεν θα μετανιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σήμερα ήρθε ο επσον της προσφοράς σήμερα, θα σας πω το βράδυ την γνώμη μου, η ερώτηση παραμένει. αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να αναλαμβάνει να εκτυπώνει μια σελίδα στο τόσο,ειδικά τώρα που θα είνα δικτυακός ο εκτυπωτής δε μοιάζει δύσκολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...