Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με πολυμηχανημα hp photosmart c3180


tzanakos1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Εχω ενα προβλημα με το πολυμηχανημα μου (hp photosmart c3180). Ειχα παραγγειλλει μελανια απο e-bay, (336 μαυρο και 342 εγχρωμο). Στην αρχη ολα καλα, εκτυπωσα πολλες σελιδες, ωσπου σε καποιο σημειο και μετα μου εβγαζε θολες εκτυπωσεις. Προφανως τελειωνε το μελανι του μαυρου δοχειου. Εκανα υστερα το εξης, προσθεσα μελανι canoon με ειδικη συριγγα, αλλα ο εκτυπωτης μ δε τυπωνει. Μηπως εκανα λαθος που προσθεσα απο αλλη μαρκα μελανη? Χαλασε τωρα το μελανοδοχειο του μαυρου μελανιου; σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Υ.Γ. Το πολυμηχανημα σκαναρει κανονικα και μου εμφανιζει την ενδειξη οτι δεν υπαρχει μελανη στο μελανοδοχειο.


Καλησπερα.

Εχω ενα προβλημα με το πολυμηχανημα μου (hp photosmart c3180). Ειχα παραγγειλλει μελανια απο e-bay, (336 μαυρο και 342 εγχρωμο). Στην αρχη ολα καλα, εκτυπωσα πολλες σελιδες, ωσπου σε καποιο σημειο και μετα μου εβγαζε θολες εκτυπωσεις. Προφανως τελειωνε το μελανι του μαυρου δοχειου. Εκανα υστερα το εξης, προσθεσα μελανι canoon με ειδικη συριγγα, αλλα ο εκτυπωτης μ δε τυπωνει. Μηπως εκανα λαθος που προσθεσα απο αλλη μαρκα μελανη? Χαλασε τωρα το μελανοδοχειο του μαυρου μελανιου; σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Υ.Γ. Το πολυμηχανημα σκαναρει κανονικα και μου εμφανιζει την ενδειξη οτι δεν υπαρχει μελανη στο μελανοδοχειο.

Μολις πριν λιγο μετα απο καποια ανοιγοκλειματα του πολυμηχανηματος, τελικα καταφερα να εκτυπωσω μια σελιδα πεντακαθαρα... αλλα μετα μου ξαναεβγαλε την ενδειξη οτι δεν υπαρχει μελανη και δε μπορω να ξανα εκτυπωσω! Τι γινεται, μπορει να βοηθησει καποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...