Προς το περιεχόμενο

Αξίζει αγορά βιντεοκάμερας με MiniDVD εν έτη 2015;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες,

Ψάχνω (στις αγγελίες κυρίως) για καμιά βιντεοκάμερα για ερασιτεχνικές και μόνο λήψεις και έχω βρει κάνα 2 που μου αρέσουν μεν αλλά,λειτουργούν με MiniDVD δε.Η ερώτηση μου είναι αν αξίζει να πάρω μία τέτοια για ερασιτεχνικές πάντα λήψεις.

 

Έχω αρκετά mini DVD-R που δεν χρειάζομαι και λέω να τα χρησιμοποιήσω και γενικά με βολεύει το θέμα με δισκάκια κτλ απ'ότι με DVD μιας και μπορώ να φτιάξω μια συλλογούλα με τα βιντεάκια που τραβάω ;)

 

Μπορεί να φανεί ηλίθια η ερώτηση μου οπότε συγχωρέστε με μιας και είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με κάμερες κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιπου σε τι χρηματα εχεις βρει τις καμερες ?

80 η μία...δεν αναφέρεται η τιμή στην άλλη...δεν θέλω να δώσω πολλά χρήματα για κάτι το οποίο θα χρησιμοποιηθεί ελάχιστα και περιστασιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται δεν αξιζει στα 80, σε καμια περιπτωση….

 

τσεκαρε εδω  http://www.amazon.co.uk/Polaroid-ID1660-Megapixel-Compact-Camcorder/dp/B00EJADU86/ref=sr_1_142?ie=UTF8&qid=1426381123&sr=8-142&keywords=video+camera

 

 

Επισης στα χρηματα που δινεις, μπορει και λιγοτερα, υπαρχει περιπτωση να βρεις μεταχειρισμενη την σειρα της Toshiba, Camileo….. εχει αρκετα μοντελα….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...