Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 10.1 Edition 2014 4G @ Plaisio 399e


dproductionz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει dialer;

 

εννοείς αν παίρνει τηλέφωνα? ναι, δουλεύει κανονικά σαν τηλέφωνο

πιθανόν να νιώσεις όμως λίγο αμήχανα, αν έχεις ξε(χάσει) κάπου το ακουστικό και πρέπει να μιλήσεις από τη συσκευή ! 

 

review-heres-what-its-like-to-use-a-gian

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οριακά on-topic αλλά πιστεύω ότι μπορεί να φανεί χρήσιμο για τους συμφορουμίτες που ενδιαφέρονται να το αγοράσουν:
 

Πήγε φίλος το πρωί στο Public της Πάτρας να το πιάσει στα χέρια του γιατί 540 γραμ δεν τα λες και λίγα. Η τιμή είχε ανέβει στα 399 από χτες που ήταν στα 379. Καλά μέχρι εδώ, μαγκιά τους.

Του λέει όμως ο υπάλληλος ότι θα του το αφήσει τουλάχιστον στη χθεσινή τιμή . Πάει πάλι το μεσημέρι με λεφτά για την παραγγελία και του λέει άλλος υπάλληλος ότι εκπτώσεις δεν γίνονται, άμα θέλει να το πάρει στα 399! Και ο υπεύθυνος το ίδιο.  Τα συμπεράσματα δικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στο πλαισιο Καλαμαριας, προχθές με αρχική 399, το δίναν 379 με υπόδειξη του Skroutz!!!! και 6 άτοκες, για όποιον ενδιαφέρεται. Εμένα, πάντως μου φαίνονται αρκετά. Αν είχε 279 το αγόραζα μόνο και μόνο λόγω pen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ειχα τσιμπησει πριν αρκετο καιρο οταν το ειχε βαλει παλι στα 399 το Πλαισιο. Ειχα το Wi-Fi και πηγα στο 4G. H διαφορα στον επεξεργαστη (Exynos -> Snap) δεν ηταν τοσο μεγαλη οσο την παρουσιαζετε. Που και που φαινεται. Η διαφορα πιο πολυ στα γραφικα (3D) φαινεται, στα οποια το 4G ειναι πολυ πιο γρηγορο! Σαν tablet παντως, κορυφη. Με εχει βολεψει απιστευτα! Εχω και το Note 4 και ειναι ωραιο να εχεις και το πενακι στο tablet. Το iPad Air το εδωσα πλεον στην κοπελα μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...