Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 10.1 Edition 2014 4G @ Plaisio 399e


dproductionz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα και εγώ από την προσφορά του πλαισίου και μόνο καλά λόγια έχω να πω...

http://www.plaisio.gr/Campaign/20150312-Samsung-note-10.htm?cm_sp=HomePagePromos-_-AsSeenOnTV-_-Samsung-Gal-Note-101-promo

Επόμενη τιμή στο σκρουτζ 474 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι οχι το S? Πιο καινουριο, πιο γρηγορο, πιο λεπτο και στιλατο και super amoled. Επισης, λιγο πιο φθηνο.

Αυτο που λές για την οθόνη, μπήκα στο link που παρεθεσε ο φίλος απο πάνω και λένε οτι εχει amoled οθόνη.

 

Το φαντάστηκαν μόνοι τους αυτο έτσι....???

 

Πάντως προς ενημέρωση των υπολοίπων, το δικό μου έχει LCD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι το S? Πιο καινουριο, πιο γρηγορο, πιο λεπτο και στιλατο και super amoled. Επισης, λιγο πιο φθηνο.

Πιο γρήγορο ΔΕΝ ειναι το S και έχει αρκετό lagάρισμα γιατί φοράει Exynos σε αντίθεση με το 4G Note που φοράει Snapdragon. Επίσης για όποιον τις χρησιμοποιεί οι δυνατότητες του S-pen είναι αναντικατάστατες. Τα υπόλοιπα που αναφέρεις ισχύουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξεστοκαρουν οτι εχει απομεινει στις αποθηκες τους;ετσι και αλλιως την ιδια τιμη το εδινε νοεμβρη & δεκεμβρη  περυσι.

http://www.skroutz.gr/s/4072614/Samsung-Galaxy-Note-10-1-LTE-2014-Edition-P6050-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι το S? Πιο καινουριο, πιο γρηγορο, πιο λεπτο και στιλατο και super amoled. Επισης, λιγο πιο φθηνο.

 

Αυτο εχει active digitizer..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο γρήγορο ΔΕΝ ειναι το S και έχει αρκετό lagάρισμα γιατί φοράει Exynos σε αντίθεση με το 4G Note που φοράει Snapdragon. Επίσης για όποιον τις χρησιμοποιεί οι δυνατότητες του S-pen είναι αναντικατάστατες. Τα υπόλοιπα που αναφέρεις ισχύουν...

 

Ισχύει και το ότι είναι λίγο φθηνότερο; Μιλάμε πάντα για WiFi+4G μοντέλο;

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε με ένα λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εργαλείο είναι φοβερό και η τιμή του επίσης πάρα πολύ καλή!

Εγώ το μόνο μείον που του βάζω είναι το βάρος μιας και με μια θήκη θα πάει 700 γρ.+ και ότι το δέρμα στην πλάτη θέλει προσοχή μιας εύκολα μπορεί να γρατσουνιστεί! Εγώ θα το χτύπαγα αν ψαχνόμουν για 10ρι τάμπλετ!

Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση μην πάρετε τάμπλετ που να έχει τον Exynos επεξεργαστή (όπως σωστά είπε και ο φίλος από πάνω) μιας και θα συναντήσετε απεριόριστο lag παντού! Το συγκεκριμένο τάμπλετ της προσφοράς έχει τον snapdragon που φυσάει ...

Επίσης και το 4G στα λεφτά αυτά είναι καλοδεχούμενο που το έχει και χρήσιμο/απαραίτητο για πολλούς!

Υ.γ. ΔΕΝ είμαι σίγουρος γι' αυτό που θα πω, ας το επιβεβαιώσει ο φίλος που το πήρε ή όποιος το έχει, αλλά απ ' ότι είχα διαβάσει κάπου δεν διαβάζει κάρτες μεγαλύτερες από 32GB! (Στην περιγραφή στο PLAISIO λέει πως διαβάζει μέχρι 64!) Δεν ξέρω ίσως λύθηκε το θέμα με κάποια αναβάθμιση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry δεν είδα ότι είναι 4g...τωρα για τα υπόλοιπα, επειδή έχουν περάσει και τα δύο από τα χέρια μου, δυστυχώς το note δεν είναι τόσο ευχαριστώ με πενακι όσο το note 3 ή το 4,δυστυχως.σιγουρα είναι καλό εργαλειακι αλλά πλέον ξεχασμένο από τη Sammy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παίδες το είχα και είναι όντως πολύ καλό. Προσωπικά όμως θα αγόραζα το S, γιατί το πενάκι σπανίως το χρησιμοποιούσα και η οθόνη του S είναι όλα τα λεφτά, και είναι και πολύ πιο λεπτο και ελαφρύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοντέλο εχει καιρό στην αγορά. Η τιμή δεν ευκαιρία στα 400 ευρώ. Θα το πλησιαζα μονο κοντά στα 300 και με upgrade σε Lollipop. Θεωρώ πως υπάρχουν και αλλες επιλογές ισως ποιο VFM.

 

Δεν λέω πως δεν ειναι καλό, αλλα φοβάμαι οτι θα "εξαντληθει" γρηγορα σε τεχνολογικό χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...