Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτή -WiFi


C(r)y

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερίζω την παρέα!!!!!

με ενδιαφέρει η αγορά ενός εκτυπωτή που να μπορεί μέσω internet να εκτυπώνει και απο android και απο apple tablets καθώς και απο OSX .Υπάρχει κάτι τέτοιο σε προσιτή τιμή στην αγορά ?έχεις κανείς καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειάζομαι έναν πρώτον που να εκτυπώνει/σκαναρει (εννοώ απο wifi πάντα)  απο : OSX-IOS-ANdroid TAblets+Mobiles  και προαιρετικά windows laptop.

Tο ταβάνι είναι γύρω στα 70-80 ευρώ εκτός αν κάτι είναι εξαιρετικό value for money και ξεπερνάει την τιμή αυτή . Τα μελάνια καλό θα ήταν να είναι σχετικά φθηνά,είναι για χρήση σπιτιού όχι γραφείου και τέλος η ποιότητα δεν με ενδιαφέρει (της εκτύπωσης)  ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα έχω ακριβώς τις ίδιες ανάγκες με τον ts και για να γίνω λίγο πιο συγκεκριμένος:

 

  • Wi-Fi
  • Δυνατότητα εκτύπωσης από android
  • 10-20 εκτυπώσεις/μήνα και ανάλογα σκαναρίσματα
  • Να μπορώ να βρω οικονομικά μελάνια
  • Ίσως καμιά φωτογραφία με το κατάλληλο χαρτί αλλά όχι συχνά...2-3/μήνα και αν.
  • Budget 60-90€

Το θέμα μου είναι ότι συνήθως λειτουργώ με την λογική του να δώσω λίγα χρήματα παραπάνω ώστε να πάρω κάτι πιο ποιοτικό,αλλά χωρίς να αγοράζω και πράγματα τα οποία δεν χρειάζομαι και εδώ θα χρειαστώ την βοήθεια σας.Οι εκτυπωτές που έχω δει είναι οι εξής(επιλέγω το e-shop επειδή δουλεύει φίλος μου και ότι χρειαστώ after market είναι πολύ πιο εύκολο):

 

Ουσιαστικά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας στο εάν θα πετάξω λεφτά επιλέγοντας κάποιο από τα δύο τελευταία...

 

Edit:

 

http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/canon-pixma-mg6450-eghromo-polymihanima-inkjet-a4/prod5090029pp/

Επεξ/σία από janpap08
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα και χρονια πολλα. Εγω εχω παρει τον epson xp305 . μελανια πηρα απο ebay και για λιγο καιρο ειμαι καλυμενος. Τωρα το θεμα ειναι το wifi. Ξερει καποιος πως το λειτουργω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...