Προς το περιεχόμενο

Φωτοτυπικό - πολυμηχάνημα για γραφείο έως 350€


denomizw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που είναι αυτό;

Τι εκτυπώνεις; Για να σου πω ποιο είναι το πιο φθηνό που μπορείς να πάρεις χωρίς πρόβλημα.

εγγραφα με INACOPIA A4 Office 80g/m²....και το 576..

http://www.skroutz.gr/s/3982723/HP-Officejet-Pro-X576dw.html

 

 

αλλα δεν θα κερδισω το τζοκερ......θα τα δωσω ολα για αυτο :-D :cry: http://www.skroutz.gr/s/4715393/HP-Officejet-Enterprise-Color-X585f-Multifunction.html

(ονειρο απατηλο....)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν τυπώνεις απλά έγγραφα το inacopia είναι too much. Πρώτα από όλα για απλά έγγραφα σε inkjet και το 80αρι είναι περιττό.

Ψάξε σε 75αρι χαρτι. Αισθητά φθηνότερο. Μάρκες υπάρχουν πάρα πολλές και αρκετές καλές. Για να μην σπαμαρουμε εδώ, στείλε μου σε πμ τι χαρτιά βρίσκεις στην περιοχή σου σε καλή τιμή, να σου πω ποιο μπορείς να χρησιμοποιήσεις άφοβα.

 

Υ.Γ Το feedback που το είδες; Δεν το βρίσκω

Επεξ/σία από highpriest
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτω εσενα, απλα αν ξερεις για το 576 .(εκεινο το 70σελιδες κολαζει)

Επισης ,δεν νομιζω οτι σπαμαρουμε,γιατι τις ιδιες αποριες μπορει να εχει και ο φιλος για το γραφειο του και το μηχανημα του......και σαν πιο ειδικος εσυ,μονο μπορει να απαντησεις.Τοσο καιρο μονο 80αρι χρησιμοποιω,δεν ηξερα οτι και το 75αρι κανει.Σε ευχαριστω και παλι για τις πολυτιμες σου οδηγιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και το 75αρι για inkjet. Και μπορείς να πας και πιο κάτω, αλλά δεν το συστήνω.

Για laser, αλλά κυρίως για φωτοτυπικά καλύτερο είναι το 80αρι. 

 

Εγώ δουλεύω 75αρι στους inkjet μου, χωρίς πρόβλημα, και 80αρι στο φωτοτυπικό (αν και όταν ξεμένω, βάζω και 75αρι, δεν τρέχει κάτι). Περισσότερο από το πάχος του χαρτιού παίζει ρόλο η ποιότητα του. Να μην αφήνει πολύ χνούδι. Να είναι καλά επεξεργασμένο.


Για τον 576 δεν έχω επιβεβαιώσει ακόμη ότι βγάζει 70 σελίδες, πολύ απλά γιατί δεν τον έχω πετύχει ακόμη. Από τα λίγα που έχω δει εν λειτουργία είναι είτε 451, είτε 476. Τα μεγάλα αδερφάκια τους είναι σπάνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...