Προς το περιεχόμενο

[Πολυμηχάνημα] Canon MG5650 59 ευρώ @ Mediamarkt


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώτοναγόρασα σημερα...το καλο παντως ειναι οτι επειδη εμενα δεν μου χρειαζονται τα εγχρωμα μελανια κ δεν θα τα πολυ χρησιμοποιώ θα αλλαζω το μαυρο μονο ποτε δεν θα στοιχίζει πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα και εγώ σήμερα το συγκεκριμένο πολυμηχάνημα, πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές. Αρκετά value for money, εξωτερικά το πλαστικό του φαίνεται λίγο σαν ψεύτικο αλλά ανούσιο για εμένα. Μελάνια βρίσκεις συμβατικά με εξαιρετικές τιμές, η εκτύπωση μου φαίνεται οτι αργεί κάπως, βέβαια μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα laser οπότε ίσως για αυτό να αισθάνομαι αυτήν την καθυστέρηση, παίρνει βέβαια λίγο χρόνο στο γύρισμα της σελίδας ώστε να τυπώσει και από τις 2 πλευρές. Γενικά θετικές εντυπώσεις από εμένα, αντικατέστησα ένα  samsung laser ασπρόμαυρο που είχα εδώ και τρία χρόνια και πιστεύω οτι είναι μια πολύ καλή επιλογή για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε σχεση με τον mx725 που ειχα βγαλει στα 100 το εσοπ

πιστευετε οτι ειναι προτιμοτερο να παρω αυτον

η να περιμενω μην τον ξαναβγαλει παλι.ειναι 40ε διαφορα.

το κακο ειναι οτι θα κανω αραιες εκτυπωσεις

κ φοβαμαι τις κεφαλες.τα ιδια μελανια παιρνουν θα εχουν μεγαλη διαφορα στις εκτυπωσεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα οι διαφορές τους είναι κυρίως στο fax και στην θύρα ethernet που έχει ο mx725 κατά τα άλλα δεν βλέπω κάτι σημαντικά διαφορετικό. Γνώμη μου είναι ο,τι 40 ευρώ είναι σημαντική διαφορά οπότε θα τον έπαιρνα τώρα στην θέση σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτο σκεφτομαι.το μονο που με προβληματιζει ειναι η αραιη χρηση που θα του κανω  μην χαλασουν οι κεφαλες απο την μη χρηση για καποιο διαστημα

ξερετε τι αλλο μπορει να χρειαστω με την αγορα του;για χαρτι τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε σχεση με τον mx725 που ειχα βγαλει στα 100 το εσοπ

πιστευετε οτι ειναι προτιμοτερο να παρω αυτον

η να περιμενω μην τον ξαναβγαλει παλι.ειναι 40ε διαφορα.

το κακο ειναι οτι θα κανω αραιες εκτυπωσεις

κ φοβαμαι τις κεφαλες.τα ιδια μελανια παιρνουν θα εχουν μεγαλη διαφορα στις εκτυπωσεις;

 http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=1502039n05tyg3m54s272z2i4j&o=1362954στα 95€ τώρα; Τί προτείνουν οι ειδικοί; Μπερδεύτηκα λίγο παραπάνω με τον ένα χρόνο εγγύησης που δίνει το eshop αλλά και το mediamarkt. Έναν hp που είχα αγοράσει είχε 3 χρόνια.

Επεξ/σία από Belial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μπορεί κάποιος να γράψει το σωστό link είναι από το newsletter με κωδικό 1505 και ημερομηνία 27/02.

Μπορεις και εσυ, δεν είναι δυσκολο:

 

http://www.insomnia.gr/topic/492600-οδηγιες-τι-προσεχουμε-οταν-ανοιγουμε-νεο-θεμαπ/(3)

 

Μονο που είναι λιγο οφτοπικ η ερωτηση και η παραθεση του συνδεσμου. Αν είναι προσφορα ανοιξε νέο τοπικ, αν θες γνωμες ανοιξε θεμα στο hardware. Γιατι εδώ θα μπερδευτεί η κουβεντα και τα ποστς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω το μηχανημα αν και 2 canon μου καψαν φλατζα - u052 error και δεν βρηκα ακρη....

 

και  εγω την επαθα με την κεφαλη και παπαλα ολο το μηχανημα...

 

αυτο ειναι που με κραταει αν χαλασει η κεφαλη μονη της απο το εξωτερικο κοστιζει κανα 60 ευρω.. οποτε,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε καινουριο δηλαδη.τραγικο το κοβω ρε παιδια παντως,ειναι τοσο ευκολο να χαλανε οι κεφαλες;μπορω λετε να παραγγειλω και αν αλλαξω γνωμη να μην το παρω.ειναι καλη τιμη κ αν αξιζει δεν θελω να την χασω.θα ειναι κ το πρωτο μου πολυμηχανημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε καινουριο δηλαδη.τραγικο το κοβω ρε παιδια παντως,ειναι τοσο ευκολο να χαλανε οι κεφαλες;μπορω λετε να παραγγειλω και αν αλλαξω γνωμη να μην το παρω.ειναι καλη τιμη κ αν αξιζει δεν θελω να την χασω.θα ειναι κ το πρωτο μου πολυμηχανημα

Κοιταξε αν σκεφτεσε να μην χαλασει κατι δεν αγοραζεις τιποτα...εγω εχω εναν canon mp630,δεν ειχα καποιο προβλημα,βεβαια εδω και λιγο καιρο κανει κατι νουμερα ,βγαζει κατι γραμμες στην εκτυπωση,με συμβατικα μελανια,ετσι λοιπον παρηγγηλα και αυτον τωρα μιας και απο οτι λενε αξιζει για την τιμη του η αγορα...απο εκει και περα πας σε αλλα μηχανηματα υποδιερεστετα σε σχεση τιμης/κατηγοριας,εκτος αν περιμενεις καποια αλλη προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολη αποφαση αλλα μαλλον θα τον τιμησω.ειδα κ κατι βιντεακια στο γιουτιουμπι για τον 5550 κ μου αρεσε η αποδοση του αν κ μαλλον θα παιρνω συμβατα λογω κοστους.

το μονο αρνητικο που ειδα ειναι οτι εκανε υπερβολικο θορυβο.εχει δοκιμασει κανεις συμβατα σε αυτον να μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε καινουριο δηλαδη.τραγικο το κοβω ρε παιδια παντως,ειναι τοσο ευκολο να χαλανε οι κεφαλες;μπορω λετε να παραγγειλω και αν αλλαξω γνωμη να μην το παρω.ειναι καλη τιμη κ αν αξιζει δεν θελω να την χασω.θα ειναι κ το πρωτο μου πολυμηχανημα

 

Πιστευω πως εχουν κανει και τις κεφαλες αναλωσιμα πλεον, τουλαχιστον οι canon.

 

Ο επομενος μου σιγουρα θα ειναι κατι αλλο για αλλαγη.

 

Προτιμηστε εκτυπωτες που εχουν τις κεφαλες πανω στα μελανια και οχι στον εκτυπωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...