Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεας φωτογραφικης


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορείς να αλλάξεις φακό αλλα δεν αξίζει αν επενδύσεις φακούς σε τέτοιο σύστημα. αν καδρά εννοείς πορτρέτα με μια aps-c όπως μάλλον είναι κάποια κάνον που είδες  θα το κάνεις καλύτερα.. ωστόσο είναι καλή για ξεκίνημα αν δείς οτι δεν σε καλύπτει την πουλάς αργότερα δεν θα χάσεις πολύ. η την κρατάς για μικρή γενικά είναι πολύ value μηχανή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να αλλάξεις φακό αλλα δεν αξίζει αν επενδύσεις φακούς σε τέτοιο σύστημα. αν καδρά εννοείς πορτρέτα με μια aps-c όπως μάλλον είναι κάποια κάνον που είδες  θα το κάνεις καλύτερα.. ωστόσο είναι καλή για ξεκίνημα αν δείς οτι δεν σε καλύπτει την πουλάς αργότερα δεν θα χάσεις πολύ. η την κρατάς για μικρή γενικά είναι πολύ value μηχανή 

Εννοουσα συγκεκριμενα Canon EOS1200D. Απλα εχω ηδη compact M575 kodak..Πιστευω υπαρχει σαφης διαφορα...Θελω κατι πολυ καλο γιατι κομπακτ και κινητο εχω ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι compact η j3 είναι κομπακτ σε μέγεθος αλλά έχει φοβερό σύστημα εστίασης πάρα πολλά fps καλό βίντεο και αρκετά καλύτερη απόδοση απο της compact της σειράς μέρα και βράδυ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον φορτιζω την μπαταρια.Οσο την δοκιμασα ειναι αξιοπρεπεστατη,οτι τραβηξα βγηκε ομορφο..Τωρα τα αλλα τα ψαγμενα δν τα ξερω ακομα. Απο τον φακο ρυθμιζει μονο το ζουμ ή ειναι ιδεα μου..Ετσι πρεπει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...