Προς το περιεχόμενο

Αξιολόγηση GoPro Hero (129€)


atsidas11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά,

Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες σχετικά με την GoPro Hero των 129€. (http://nofilmschool.com/sites/default/files/styles/article_wide/public/gopro_hero_front_angled.jpg?itok=CO4TKr0H).

 

Είναι η πιο φτηνή κάμερα της εταιρίας. Είδα συγκρίσεις σχετικά με τις άλλες Hero, σίγουρα υστερεί σε πολλά αλλά μου φαίνεται μία καλή κάμερα σε αυτά τα λεφτά.

 

 

Στην πράξη τί γίνεται όμως?

Την έχει χρησιμοποιήσει κάποιος? Γενικά αξίζει τα λεφτά της ή είναι προτίμερα η παρακάτω του πλαισίου:

 

http://www.plaisio.gr/fotografia-video/videocameras/action-cams/Turbo-X-Action-Cam-ACT-60-WDV5000.htm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες την sj4000 wifi.. έχει οθόνη wifi και μπορείς να δείς πολλά συγκριτικά με την gopro  στο youtube... η ποιότητα της εμένα με κάλυψε σε σχέση με την τιμή της και την παράγγειλα με κάτω από 100 ευρώ απο bangood ( τα στέλνει και απο Αγγλία )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εικόνα της gopro είναι πάρα πολύ καλή. Έχει και 1080p και φαίνεται γαμώ. Το άλλο σημαντικό που με βολεύει εμένα είναι ότι γράφει και καλό ήχο ακόμα και σε δύσκολες καταστάσεις (συναυλία). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω τη gopro,το δυνατό τη σημείο είναι η σταθεροποιηση εικόνας.Το αδύνατο η έλλειψη Wi-Fi.Έχω τραβήξει βίντεο με την κάμερα τοποθετημένη σε μοτοσικλέτα και σε αυτοκίνητο και μπορώ να πω πως με άφησε ικανοποιημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έχω τη gopro,το δυνατό τη σημείο είναι η σταθεροποιηση εικόνας.Το αδύνατο η έλλειψη Wi-Fi.Έχω τραβήξει βίντεο με την κάμερα τοποθετημένη σε μοτοσικλέτα και σε αυτοκίνητο και μπορώ να πω πως με άφησε ικανοποιημενο.

ποιο σταθεροποιητη εικονας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...