Προς το περιεχόμενο

φωτογραφικη VFM μεχρι 250


G10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα και σ ευχαριστω... επομενως πια θα μας προτεινες mini nx ή j3? ή θα περιμενες να πεσει ισως καποια αλλη. Οπως ειπα το μπατζετ ειναι +-250. Aυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρηστο,για σενα μπορει να ειναι αχρηστο το wifi στις μηχανες,μαπα δεν ξερω γιατι το χαρακτηριζεις,αλλα εντελη ειναι βολικο.και λεω εντελη διοτι και εγω δεν το θεωρουσα χρησιμο,αλλα αφου ασχολιθηκα λιγο,διαπιστωσα οτι λυνει τα χερια σε πολλες περιπτωσεις....ακομη και για αυτο που γραφεις,μικρο καρτα με ανταπτορα,ακομη και σε αυτο συμφωνουσα.αλλα κατσε κανε αποπροσαρτηση,βγαλε καρτα( ΑΝ βγαινει χωρις εξοδο της μπαταριας),βαλε της μηχανης,κανε δουλεια,(ΑΝ δεν εχεις μεταφερει το προγραμα που θελεις,στην καρτα του κντ),βγαλε καρτα ,βαλε της καρτες στις θεσεις τους,φεξε μου και γλυστρισα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα μην ξεχναμε τους κινδυνους που εχουν οι wifi-cameras……  :devil:  :devil:  :devil:

 

http://www.networkworld.com/article/2223857/microsoft-subnet/hackers-steal-photos--turn-wi-fi-cameras-into-remote-surveillance-device.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται,

 

αλλα και παλι οπως και να το κανουμε αν εχεις να μεταφερεις RAW αρχεια μεσω wifi θα βραδιασεις…..

 

Οσο για την μεταφορα μεσω καρτας λιγοτερο απο 30 δευτερα θελεις για να την συνδεσεις στο Η/Υ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η μια ειχε gps θα προτιμούσα αυτη με το gps καθος αυτο ειναι κατι που θα το έβρισκα χρησιμο. Εγω προσωπικά θα επερνα την νικον. Αλλα το θεμα ειναι οτι εχεις γυναίκα... Λιγο κολλημένη στο FB να ειναι θα την βολεψει η γυριστη οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...