Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με εκτυπωτή


Demon Lord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το μοντέλο hp psc 1410. Δε μπορώ να εκτυπώσω απλά texts και αρχεία office (word,excel,powerpoint). Συγκεκριμένα, τραβάει το χαρτί κανονικά και το βγάζει πάλι λευκό. Τα office είναι τα 13 pro. Έχω κάνει όλα τα απαραίτητα updates στους driver. Σάρωση και άμεση εκτύπωση κάνει κανονικά, όπως και εκτύπωση φωτογραφιών. Έχω τρέξει όλα τα διαγνωστικά και όλα φαίνονται μια χαρά. Απλά δεν εκτυπώνει αρχεία text και office. Η στάθμη των μελανιών είναι ικανοποιητική. Κάποια ιδέα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το HP Print and Scan Doctor το ετρεξες ;

Μα δεν έχει γενικά γενικά πρόβλημα στην εκτύπωση. Και ναι τα έτρεξα και εκτύπωσε κανονικά. Δε μπορεί να εκτυπώσει μόνο τα συγκεκριμένα αρχεία. Φωτό κλπ. μια χαρά εκτυπώνει. Όταν πάω να εκτυπώσω απλό Text word Κλπ. τρβάει κανονικά μέσα το χαρτί αλλά το βγάζει λευκό τελείως. Αυτό είναι το πρόβλημα

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση ,οτι εχει γινει κακη εγκατασταση του ms office13 και σου κανει ολα τα κουλα αυτα.Δοκιμασε να βαλεις libreoffice να δεις ,αν σου παρουσιαζει το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλά τα απλά text γιατί δεν τα εκτυπώνει;

 

Έδιτ: Λύθηκε κατά κάποιο τρόπο το πρόβλημα... αν μετατρέπω το αρχείο σε pdf το εκτυπώνει κανονικά. Δε μπορώ να το καταλάβω. Με office 2010 δεν έχει κανένα πρόβλημα (το τσέκαρα πριν λίγο), μόνο με τα 13. Και είναι και τα δύο σε official εκδόσεις και ενεργοποιημένα επίσημα (όχι από το θείο, με activators κλπ.)

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...