Προς το περιεχόμενο

Μελανια Canon απο LIDL


tstavrou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, τη βοηθεια σας,

 

Φιλος αγορασε απο το lidl μελανια (5αδα c520,c521 με 15€) για canon mx925 και με ρωταει:

 

1. Στο κουτι γραφει mx860 & mx870. Κανουν για το δικο του (mx925)...?

2. Και αν ναι, ειναι καλα? Ή θα παρει στο χερι τις κεφαλες. Τα εχει δοκιμασει κανεις?

 

Ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o mx925 φοραει τη σειρα CANON CLI-551 / 550,ενω το c521 ειναι για:

Canon Pixma IP3600/Canon Pixma IP4600/Canon Pixma IP4700/Canon Pixma MP540/Canon Pixma MP550/Canon Pixma MP560/Canon Pixma MP620/Canon Pixma MP630/Canon Pixma MP640/Canon Pixma MP980/Canon Pixma MP990/Canon Pixma MX860

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o mx925 φοραει τη σειρα CANON CLI-551 / 550,ενω το c521 ειναι για:

Canon Pixma IP3600/Canon Pixma IP4600/Canon Pixma IP4700/Canon Pixma MP540/Canon Pixma MP550/Canon Pixma MP560/Canon Pixma MP620/Canon Pixma MP630/Canon Pixma MP640/Canon Pixma MP980/Canon Pixma MP990/Canon Pixma MX860

Αρα του λεω οτι δε κανουν για τον δικο του. Να σαι καλα! Ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα την Πέμπτη το απόγευμα για τον δικό μου που είναι HP (μετά φόβου Θεού βέβαια!) αλλά όλα πήγαν τέλεια! Ταιριάζουν απόλυτα και εκτύπωσα κανονικά! Ουδέν πρόβλημα! Ρώτησα για αναγόμωση για τα αντίστοιχα τεμάχια και ml (2 μαύρα και 3 χρώμα) και θα έπρεπε να δώσω 22€ ενώ εδώ μόλις 15€! ;-)

Τώρα το ζήτημα είναι να είναι σίγουρος για το μοντέλο ο καθένας!!! Εμένα ας πούμε το έγραφε από έξω (Β010).

Επεξ/σία από emmaniko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ήταν την Δευτέρα! Αλλά εγώ την Πέμπτη το απόγευμα που πήγα είχε (ευτυχώς) ακόμα!

 

 


αλλά βλέπω ότι και αυτή τη Δευτέρα έχει!!!!!!!

 

http://www.lidl.com.cy/el/prosfores.htm?id=478

Επεξ/σία από emmaniko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Πήρα και εγώ ένα σετ μελάνια για Canon. Σήμερα προσπάθησα να τα χρησιμοποιήσω και δεν ταίριαζαν στον εκτυπωτή. Ψάχνοντας λίγο το μελάνι, διαπίστωσα ότι επάνω του γράφει ότι είναι για εκτυπωτές HP. Προφανώς έχει γίνει λάθος στην συσκευασία. Το θέτω το θέμα για να έχουν τον νου τους όσοι αγοράζουν μελάνια να τα ελέγχουν άμεσα.

Εγώ θα προσπαθήσω για αντικατάσταση ή επιστροφή των χρημάτων μου και βλέπουμε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επικοινωνησα με καποιο email που μου εδωσαν απο το service και μου εχουν ηδη αποστειλει κουτι αντικαταστασης

 

Αποστολή από το GT-I8190 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αγοράστε επαναγεμιζόμενα μελάνια να σωθείται εαν πρόκειται για εκτυπωτή canon.Τα γεμίζεις μόνος εύκολα και εξασφαλίζεις εκτύπωση χιλιάδων σελίδων.Το αρνητικό είναι ότι πρέπει να δώσεις αρκετά χρήματα στην αρχή για τα ink bottles (όσα δίνεις για να αγοράσεις ολόκληρη τη σειρά με τα αυθεντικα cartridge αλλά κάνεις απόσβεση άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράστε επαναγεμιζόμενα μελάνια να σωθείται εαν πρόκειται για εκτυπωτή canon.Τα γεμίζεις μόνος εύκολα και εξασφαλίζεις εκτύπωση χιλιάδων σελίδων.Το αρνητικό είναι ότι πρέπει να δώσεις αρκετά χρήματα στην αρχή για τα ink bottles (όσα δίνεις για να αγοράσεις ολόκληρη τη σειρά με τα αυθεντικα cartridge αλλά κάνεις απόσβεση άμεσα.

Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες,λινκς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...