Προς το περιεχόμενο

Πως να φτιαξετε ενα LUG


bazinga13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους,εχω την εξης απορια,ειδα πως μερικες πολεις στην χωρα μας εχουν το δικο τους LUG και ηθελα να ρωτησω πως γινεται η διαδικασια για να φτιαξεις κατι τετοιο και τι κοστος εχει.Εκανα μια αναζητηση στο ιντερνετ αλλα δεν μπορω να πω πως βρηκα και πολλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το google ομως το ξερεις...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Linux_user_group

 

Linux User Group

 

Δεν το ηξερα το γοογλ. Να τι μαθαινει κανεις τελη 2014.. Απλα αν γραψεις απλα LUG δεν βγαζει αυτο. Σε ευχαριστω by the way για την ειρωνικη βοηθεια σου. Καλα χριστουγεννα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ηξερα το γοογλ. Να τι μαθαινει κανεις τελη 2014.. Απλα αν γραψεις απλα LUG δεν βγαζει αυτο. Σε ευχαριστω by the way για την ειρωνικη βοηθεια σου. Καλα χριστουγεννα.. :)

LioaWTe.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο με ισοπεδωσατε τωρα.. Ειμαι χαζος που δεν εψαξα LUG linux.. Ολοι ειμαστε ευχαριστημενοι τωρα.. On topic τωρα, για να ξεκινησει ενα τετοιο ενγχειρημα γινεται αυθαιρετα (δηλαδη μπορω εγω αυριο να ξεκινησω ενα) ή πρεπει να γινει καποια διαδικασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε tritonas00 ενταξει παραφερθηκα ορμομενως απο την γενικη επιθετικη συμπεριφορα των ανθρωπων στα φορουμ γενικα,ηταν λαθος,εχω διαβασει αρκετα ποστ σου και θεωρω οτι εισαι αξιολογος στον τομεα του λινουξ.Απο κατω ομως συνεΧζουν την ιδια τακτικη.

Τα πραγματα εινα απλα,θελεις να βοηθησεις?απαντας,θελεις να το παιξεις μαγκας?λες παπαριες κτλ κτλ κτλ.Γι αυτο οι ξερολες τον πουλο..

 

 

Δεν το ηξερα το γοογλ. Να τι μαθαινει κανεις τελη 2014.. Απλα αν γραψεις απλα LUG δεν βγαζει αυτο. Σε ευχαριστω by the way για την ειρωνικη βοηθεια σου. Καλα χριστουγεννα.. :)

LioaWTe.png

 

Εδω ενα παραδειγμα ηλιθιου ξερολα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι πρωτα πρπει να ριξεις μια ματια εδω (αν δεν το εχεις κανει ηδη) https://hellug.gr/p/c/linux/koinotites/ellinikes-koinotites/ellinikes-koinotites μηπως υπαρχει ηδη στην περιοχη σου

Και υστερα αν επικοινωνησεις με καποιον απο HELLUG θα σε κατευθηνουν πως πρεπει να κινηθεις και τι χρειαζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι πρωτα πρπει να ριξεις μια ματια εδω (αν δεν το εχεις κανει ηδη) https://hellug.gr/p/c/linux/koinotites/ellinikes-koinotites/ellinikes-koinotites μηπως υπαρχει ηδη στην περιοχη σου

Και υστερα αν επικοινωνησεις με καποιον απο HELLUG θα σε κατευθηνουν πως πρεπει να κινηθεις και τι χρειαζεται

 

Ευχαριστω φιλε.. Καλες γιορτες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...