Προς το περιεχόμενο

"Πελαγωσα"...


Captan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, τα παιχνιδια ειναι ημερησια.

Νομιζω οτι με κερδιζει η p600.

Εχω μια πολυ καλη προσφορα για αυτην και στα διαφορα τεστ που εχω δει, βγαζει τις καλυτερες φωτογραφιες συγκριτικα με τις υπολοιπες compact mega zoom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τα παιχνιδια ειναι ημερησια.

Νομιζω οτι με κερδιζει η p600.

Εχω μια πολυ καλη προσφορα για αυτην και στα διαφορα τεστ που εχω δει, βγαζει τις καλυτερες φωτογραφιες συγκριτικα με τις υπολοιπες compact mega zoom.

 

μονο με dslr θα εχεις ανεκτα αποτελεσματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω βοηθεια

πως μπορω να περασω λεζαντα κατω απο φωτογραφιες πχ οπως το red carpet η το carpe diem με την μια κ οχι μια μια φωτογραφια...δοκιμασα μεσω photoshop αλλα λογω διαφορας διαστασεων γινεται μπερδεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια θελω βοηθεια

πως μπορω να περασω λεζαντα κατω απο φωτογραφιες πχ οπως το red carpet η το carpe diem με την μια κ οχι μια μια φωτογραφια...δοκιμασα μεσω photoshop αλλα λογω διαφορας διαστασεων γινεται μπερδεμα

δοκιμασε το lightroom! εχει επιλογη για watermark! οποτε επιλεγεις τις φωτογραφιες και πας στις ρυθμισεις του Export επιλεγεις το watermark και σου αποθηκευει τις φωτογραφιες με το watermark που θες

 

δες εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To καλύτερο που μπορείς να κάνεις με τα χρήματα που έχεις είναι να αγοράσεις μια

 

PENTAX K50 με κιτ φακών 18-55 & 50-200WR τώρα που έπεσε λίγο η τιμή της.

 

 

pentax-k-50-dos-et-dessus.jpg

 

WR.jpg

 

l_22080997.jpg

 

http://www.vnp.gr/eikona-and-hxos/fotografikes-mixanes/pentax/pentax-k-50-kit-black--dal-18-55-wr--50-200-wr.html

 

Είναι μια πολύ πολύ καλή μηχανή με 2 φακούς για να καλύψουν όσο το δυνατόν αυτά που θες  και σε τιμή 535€ !

 

Νομίζω πως είναι η καλύτερη μηχανή στα χρήματα που ζητάς !

Επεξ/σία από adtakhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλη επιλογή η κ50 με ποιότητα σώματος που δεν θα βρείς σε άλλη μάρκα στην τιμή αυτή άριστη εργονομία  και αδιάβροχη....επίσεις στα σκοτινά πολύ καλός αισθητήρας..

όμως,.....

δεν φημίζεται για το βίντεο της και η εστίασή της έχει κάποια θεματακια οχι οτι δεν είναι γρήγορη και ακριβής  αλλα αν την θέλεις για tracking υπάρχουν καλύτερες επιλογές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...