Προς το περιεχόμενο

AMD drivers 14.12 Omega


Villio1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας κατεβασα τους drivers τους εκανα εγκατασταση 14.12 AMD Catalyst Omega Software και ειχε μια προσθετη επιλογη amd gaming evolved και οταν παιζω παιχνιδια τρεχει συνεχεια  αυτη η εφαρμογη ηθελα να ρωτησω χρειαζεται αυτη η εφαρμογη εχω περισσοτερα fps με αυτη την επιλογη ????? αν δεν ειναι χρησιμο να το σβησω για να μην ποιανει χωρο για αυτο ρωταω ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εγω την εχω 1 χρονο σε κανενα 6μηνο θα παρω free titanfall γενικα η εφαργμοη δινει points και μπορεις να παρεισ καποια games free μεσα απο το raptr .

Επισεις σας σταματανε τα driver καθολου ? Εμενα μου το κανει που και που σε  games μονο.
*Εκανα και clean install και reinstall μετα ξανα ... τπτ παιζει να ειναι απο DX installs αυτο και οχι απο drivers? Γιατι αλλαξα και μηχανημα απλα στο παλιο δεν ειχα τα omega τωρα τα εβαλα 1η φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά σος ,εγκατέστησα μια καινούρια r9280x με τους ομεγα και μου μίκραινει η οθόνη ,όταν βάζω την φυσική ανάλυση της οθόνης ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σος ,εγκατέστησα μια καινούρια r9280x με τους ομεγα και μου μίκραινει η οθόνη ,όταν βάζω την φυσική ανάλυση της οθόνης ....

 

Το ελυσες?Μαλλον εισαι με HDMI.Κοιτα εδω:http://www.tomshardware.co.uk/forum/280522-33-cant-full-screen-dell-2310-hdmi-monitor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σος ,εγκατέστησα μια καινούρια r9280x με τους ομεγα και μου μίκραινει η οθόνη ,όταν βάζω την φυσική ανάλυση της οθόνης ....

Έτσι γίνεται πάντα πλέον σε HDMI, πρέπει να πας στα ''Scaling Options'' το ''Overscan'' στο 0%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...