Προς το περιεχόμενο

ρυθμισεις Deluge !!!


arma1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παληκαρια κατεβαζω κανονικα torrent αρχεια αλλα δε μπορω να στειλω, δε κανει διαμερισμο ,τι παιζει? γνωριζει κανεις? επισης προτεινετε κατι καλυτερο για linux mint?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες μου οδηγειες για το transmission , δε θελει καποια ρυθμιση αυτο? δεν εχω προβλημα αν βαλω qbittor-trans-deluge αρκει να βρεθει καποιος να το σεταρω σωστα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ με transmission... πολύ εύκολες ρυθμίσεις και χειρισμός μέσω web στο δίκτυο! εγώ συνηθίζω να βάζω τα πορτς από 10000-10010

μαλιστα, με αυτο οτι κατεβαινει ανεβαινει αυτοματα? χρειαζετε να κανουμε κατι? αναφερω για ratio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε διαβάζοντας από την αρχή το θέμα σου, κάτι πρέπει να σου κόβει το upload, μάλλον δεν έχεις ανοίξει τα port στο router σου... Εάν στο transmission πας στο "Επεξεργασία" και "προτιμήσεις" μπορείς να κάνεις ό,τι ρυθμίσεις θέλεις! στην τελευταία καρτέλα έχεις "δίκτυο" από όπου κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ πιθανον να μην υπαρχουν καποιοι που θελουν να τραβηξουν το συγκεκριμενο αρχειο

Δοκιμασε και καποιο διαφορετικο αρχειο με πολλους leechers να δεις αν εκει εχεις παλι προβλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ειχα και εγω το ιδιο θεμα με deluge.

στις ρυθμισεις καπου λεει να μην καταμετρωνται τα αργα τορεντ.

τσεκαρε το κουτακι του.αυτο φταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...