Προς το περιεχόμενο

Μικρές Ανωμαλίες - Μικρές Αμαρτίες


LiquidTroll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε , να ανοίξουμε και ένα χιουμοριστικό νήμα , γιατί παρασοβαρέψαμε εδώ μέσα :-D

 

Λοιπόν , εδώ θα γράψουμε πράγματα που τα κάνω και εγώ , τα κάνεις και εσύ , τα κάνουμε όλοι μας , και είναι οι προσωπικές μας ανωμαλίες , οι αμαρτίες , οι ψυχαναγκασμοί μας , οι περιέργιές μας , πράγματα τα οποία μας ξεχωρίζουνε απο την μάζα!

 

Ξεκινάω:

 

1. Μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να πλύνω δόντια εάν δεν τρέχει η βρύση. Δεν ξέρω γιατί , πραγματικά :fear: , έχω προσπαθήσει να τα πλύνω χωρίς να τρέχει η βρύση , αλλά με πιάνουν τα νεύρα μου , όταν πλένω δόντια , πρέπει ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ να τρέχει η βρύση ! Με κράζανε οι γονείς μου παλια , αλλά δεν μπορώ! κατι παθαίνω , θέλω απλά να τρέχει η βρύση !!!! :devil: :devil:

 

2. Έχω πει ψέματα σε κοπέλα ότι είμαι 24 , ενώ ήμουνα 17(και αυτή 23, φοιτήτρια , απο διπλανή περιοχή απο την δικιά μου) , και συνεχίστηκε για 3 μήνες η σχέση. Στο ερώτημα "Γιατί δεν οδηγάς" , της είχα πει ότι δεν παίζουνε φράγκα για δίπλωμα , τώρα όπου ναναι θα το βγάλω. Δεν παίζανε κινητά τότε, μετά απο λίγο σκασανε(το 99).

Επίσης , ο μύθος έλεγε ότι ήμουνα φοιτητής στο Μαθηματικό Αθηνών (που δεν ήξερα καν που ήτανε) , και στο 3ο έτος. Βγαίναμε κάναμε τα πάντα , με λεοφωρεία και ταξί , και ήτανε η πρώτη μου σεξουαλική εμπειρία.

Ένας ηλίθιος γνωστός μου , μας είδε σε μια καφετέρια , και με ρώτησε πως πάει το διάβασμα για τις Πανελήνιες. Έφυγε τσαντισμένη , δεν απάντησε ξανά στα τηλέφωνά μου , και μετά απο χρόνια την βρήκα στο ΦΒ , και δεν απάντησε ούτε στα αιτήματα φιλίας ούτε στα μηνύματα

 

 

 

Αναμένω τα δικά σας !  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect the friday's rules

 

Ε τώρα είσαι άδικος.. Έστω κι αν ο τίτλος ξεγελάει, νομίζω πως μπορεί το thread να σταθεί εκτός πουσουκού..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τωρα πλησιαζουν οι γιορτες και πρεπει να ειμαστε πιο χαλαροι...... :P μετα τις γιορτες γινονται και παλι σοβαρα τα thread...πλεον δεν θα εχουμε την κλασικη τρολια του που-σου-κου αλλα και μερικες ασχετες μερες... ;)

 

(εμενα μου την σπαει παντως να ξυριζομαι και να τρεχει η βρυση η να εχω ξαπλωσει και να κοιμηθω και να ξεκιναει cat fight εξω απο την πορτα μου με ουρλιαχτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δε μπορώ να κοιμηθώ υπό ΚΣ αν υπάρχει ρολόι να κάνει τικ-τακ.

 

Αρκετές φορές που το έπαθα αυτό, σε ξένο σπίτι, σκοτεινά και χωρίς να έχω διάθεση να σκέφτομαι τι θα γίνει, απλά πήρα το ρολόι και το έβαλα μέσα στο ψυγείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να κοιμηθώ υπό ΚΣ αν υπάρχει ρολόι να κάνει τικ-τακ.

 

Eίσαι OFF topic.

 

 

Με καλμάρει ο ήχος του ρολογιού :P

 

Eίσαι ON topic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Έχω πει ψέματα σε κοπέλα ότι είμαι 24 , ενώ ήμουνα 17(και αυτή 23, φοιτήτρια , απο διπλανή περιοχή απο την δικιά μου) , και συνεχίστηκε για 3 μήνες η σχέση. Στο ερώτημα "Γιατί δεν οδηγάς" , της είχα πει ότι δεν παίζουνε φράγκα για δίπλωμα , τώρα όπου ναναι θα το βγάλω. Δεν παίζανε κινητά τότε, μετά απο λίγο σκασανε(το 99).

Επίσης , ο μύθος έλεγε ότι ήμουνα φοιτητής στο Μαθηματικό Αθηνών (που δεν ήξερα καν που ήτανε) , και στο 3ο έτος. Βγαίναμε κάναμε τα πάντα , με λεοφωρεία και ταξί , και ήτανε η πρώτη μου σεξουαλική εμπειρία.

Ένας ηλίθιος γνωστός μου , μας είδε σε μια καφετέρια , και με ρώτησε πως πάει το διάβασμα για τις Πανελήνιες. Έφυγε τσαντισμένη , δεν απάντησε ξανά στα τηλέφωνά μου , και μετά απο χρόνια την βρήκα στο ΦΒ , και δεν απάντησε ούτε στα αιτήματα φιλίας ούτε στα μηνύματα

 

 

 

Αναμένω τα δικά σας !  :-D

 

Το συγκεκριμένο θυμάμαι το είχες αναφέρει και αλλού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιχι, κι εγώ στα 16 δεν είχα πει ψέμματα ακριβώς, απλά είχα απαντήσει το κλασσικό "όσο φαίνομαι". Τι φταίω που νόμιζε παραπάνω? Μετά που το έμαθε με χώρισε αλλα καταλήξαμε να παντρευτουμε οπότε όλα ΟΚ.

Μια μικρή "ανωμαλία" μου είναι οτι συχνά φαντάζομαι σενάρια ταινιών δικής μου έμπνευσης, με πρωταγωνιστές γνωστούς μου ή άτομα που παρατηρω γυρω μου. Μπορεί η υπόθεση να είναι splatter και να φαντάζομαι τα άντερα του συναδέλφου πασαλειμμένα στον τοίχο την ώρα που με ρωτάει κάτι ή να φαντάζομαι μια τυχαία γριά στον δρόμο γυμνή σε τσόντα τρίτης ηλικίας. Δεν έχει περιορισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...