Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχανημα


polarg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ενδιαφερομαι για πολυμηχανημα...!
ειδα ενα και θελω να μου πειτε γνωμες...το πολυμηχανημα ειναι αυτο: http://www.e-shop.gr/epson-workforce-wf-2540wf-wifi-p-PER.404013
απλως επειδη δεν ξερω και πολλα για εκτυπωτες θελω να ειμαι ενταξει με μελανια κλπ..!
ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φθηνό μηχάνημα, σχετικά αξιόπιστο και με πολύ φθηνά συμβατά μελάνια. Μια χαρά επιλογή για κάποιον που τυπώνει καθημερινά αλλά μικρό όγκο σελίδων. Σαν epson θα χρειαστεί συχνές εκτυπώσεις για να μην ξεραίνεται μελάνι στην κεφαλή (σίγουρα κάθε τρεις-τέσσερις μέρες να τραβάς εκτύπωση).

 

Κατά τα άλλα μια χαρά επιλογή αν δεν έχεις υψηλές imaging απαιτήσεις.

Επεξ/σία από highpriest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενδιαφερομαι για πολυμηχανημα...!

ειδα ενα και θελω να μου πειτε γνωμες...το πολυμηχανημα ειναι αυτο: http://www.e-shop.gr/epson-workforce-wf-2540wf-wifi-p-PER.404013

απλως επειδη δεν ξερω και πολλα για εκτυπωτες θελω να ειμαι ενταξει με μελανια κλπ..!

ευχαριστω

Καλησπέρα το ίδιο μηχάνημα είχα παρόμοιο wf 2510, απλώς το χαρτί το έπαιρνε απο την πίσω μεριά και δεν είχε ethernet. Ήταν καλό μηχάνημα , αθόρυβο , λίγο με ταλαιπώρησε με τις ρυθμίσεις του wifi. Δυστυχώς μια μέρα δεν εκτύπωνε και δεν έπαιρνε εντολές . Διάγνωση Epson και ενος τοπικού μαγαζί καμμένη πλακέτα χρωμάτων.Μάλλον έπεσα σε σκάρτη παρτίδα :mad: .  Και θα συμφωνήσω με το μέλος highpriest. Βέβαια τα μελάνια του τα θεωρώ (μάλλον No 16 θα έχει και το δικό σου) ακριβά.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελάνια του ξεκινάνε απο 2.30 το ένα στο skroutz, ενώ παρόμοιες τιμές υπάρχουν πλέον και σε φυσικά καταστήματα (ανάλογα και με την ποιότητα μελανιών βέβαια).

 

Δηλαδή πόσο πιο φθηνά να βγαίνουν;

Ρωτάω επειδή στους εκτυπωτές Epson και Canon τέτοιου τύπου που τα μελάνια τους έχει το χρώμα γύρω στα 2εως 4 ευρώ, θεωρούνται καθολικά αποδεκτοί ως εκτυπωτές με φθηνά μελάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελάνια του ξεκινάνε απο 2.30 το ένα στο skroutz, ενώ παρόμοιες τιμές υπάρχουν πλέον και σε φυσικά καταστήματα (ανάλογα και με την ποιότητα μελανιών βέβαια).

 

Δηλαδή πόσο πιο φθηνά να βγαίνουν;

Ρωτάω επειδή στους εκτυπωτές Epson και Canon τέτοιου τύπου που τα μελάνια τους έχει το χρώμα γύρω στα 2εως 4 ευρώ, θεωρούνται καθολικά αποδεκτοί ως εκτυπωτές με φθηνά μελάνια.

Eγω επειδή μένω επαρχία ψωνίζω μόνο απο κατάστημα you και έπαιρνα πάντα τα γνήσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γνήσια το 90% των μοντέλων των εκτυπωτών έχει ακριβά μελάνια, και στο υπόλοιπο 10% που δεν έχει ακριβά μελάνια, είναι πανάκριβοι οι εκτυπωτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...