Προς το περιεχόμενο

Predestination (Ταξιδιώτης στο χρόνο) 2014 - ΠΕΡΙΕΧΕΙ SPOILERS


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι πως σου προτείνω να την ξαναβάλεις αλλά νομίζω πως οι περισσότεροι θα συμφωνούσαν πως αν υπάρχει μια ταινία που δεν μπορείς να κρίνεις από το πρώτο μισάωρο... είναι αυτή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σβήστηκε στο μισάωρο, κακή πρόταση, έχετε πέσει λίγο, έχουμε το imdb που αποφεύγουμε τις περισσότερες ταινίες με ψηλή βαθμολογία, το insomnia ήταν καλύτερο, κρατήστε το έτσι.

Και γιατί να μην έχεις πέσει εσύ? Γιατί να μην είσαι εσύ λάθος?

Γράψε ότι δεν είναι για τα γούστα σου κ μην κρίνεις άλλους..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήστηκε στο μισάωρο, κακή πρόταση, έχετε πέσει λίγο, έχουμε το imdb που αποφεύγουμε τις περισσότερες ταινίες με ψηλή βαθμολογία, το insomnia ήταν καλύτερο, κρατήστε το έτσι.

Χαχαχχαχ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι πως η υποθεση μου άρεσε αρκετά...θεώρησα πως ήταν πολλά υποσχόμενη...δε μου άρεσε όμως τελικά σα ταινία...κατά τη διαρκεια δε με κέρδισε καθόλου...τη βρήκα άσκοπα αργή και βαρετή...Δεν έχω πρόβλημα με ταινίες που κυλάνε αργά φυσικα, έχω δει και πολύ πιο αργές και μου άρεσαν. Το πρόβλημα πιστεύω -για τα γούστα μου- ήταν το πως έδειξαν τα γεγονότα και πως η σκηνοθεσία χάλασε τελικά το όλο στόρυ... κρίμα γιατί γενικά η υποθεση ηταν σχετικά προτότυπη...

 

Γουστα είναι αυτά παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Κανείς δεν πρόσεξε το όνομα του χαρακτήρα;

https://en.wikipedia.org/wiki/John_Doe

Δεν μας εξηγεί πως δημιουργήθηκε το παράδοξο και πως υπήρξε εξαρχής ο χαρακτήρας. Οπότε πιθανόν νεκρός είναι και καθυστέρησε το μήνυμα.

Ευχαριστώ. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ελεος. σημερα την ειδα κι εγω. ίσως από τις πιο ανούσιες κι αρρωστες ταινίες που έχω δει ποτέ. είπαμε φαντασία,αλλά να βγάζει και κάποιο νόημα. το γεγονός και μόνο ότι αυτός γέννησε τον εαυτό του ,τον οποίο έκανε με τον εαυτό του ξεπερνάει κάθε όριο,ούτε φαντασία δε το λες αυτό το πράγμα. για μένα ήταν απλώς χάσιμο χρόνου. βαρετη κι ανουσια ταινια που μου προκάλεσε μια δυσφορία στο τελος (προσωπικη γνωμη παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ελεος. σημερα την ειδα κι εγω. ίσως από τις πιο ανούσιες κι αρρωστες ταινίες που έχω δει ποτέ. είπαμε φαντασία,αλλά να βγάζει και κάποιο νόημα. το γεγονός και μόνο ότι αυτός γέννησε τον εαυτό του ,τον οποίο έκανε με τον εαυτό του ξεπερνάει κάθε όριο,ούτε φαντασία δε το λες αυτό το πράγμα. για μένα ήταν απλώς χάσιμο χρόνου. βαρετη κι ανουσια ταινια που μου προκάλεσε μια δυσφορία στο τελος (προσωπικη γνωμη παντα)

Πραγματικά απορω... Είναι μία sci-fi ταινία με θέμα το ταξίδι στο χρόνο. Τι έλεος με την φαντασία λες; Μόνο φαντασία θα δεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απορω... Είναι μία sci-fi ταινία με θέμα το ταξίδι στο χρόνο. Τι έλεος με την φαντασία λες; Μόνο φαντασία θα δεις..

Δεν ειπα ελεος με την φαντασια! Να διαβαζεις πιο προσεχτικα,πριν απαντας. Ειπα πως η υποθεση της ταινιας ειναι τοσο οτι να'ναι ,που ξεπερνα καθε οριο φαντασιας. Και τονισα πως ειναι προσωπικη γνωμη. Απαγορευτεται να μη μου αρεσει μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της δικιάς σου όμως :P

Οτι πεις. Γουστα ειναι αυτα προφανως. Για μενα ισως ειναι κι η μοναδικη ταινια φαντασιας που βρηκα τοσο μπουρδα.

Καθε ταινια φαντασιας,ακομη κι οι πιο ηλιθιες με τερατα κι ιστοριες,ενα νοημα το βγαζουν! Η συγκεκριμενη ξεπερνα καθε οριο,εξαιρετικα παρατραβηγμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οτι πεις. Γουστα ειναι αυτα προφανως.

Ότι πω (ειρωνικά, μην μου πεις ότι δεν ήταν :) ), αλλά μετά επιβεβαιώνεις αυτό που λέω με το "γούστα είναι αυτά"... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πω (ειρωνικά, μην μου πεις ότι δεν ήταν :) ), αλλά μετά επιβεβαιώνεις αυτό που λέω με το "γούστα είναι αυτά"... :P

Ναι ειρωνικο ηταν,γιατι δεν εχει σχεση το ποσο μακρια φτανει η φαντασια μου αλλα εχει σχεση μονο με τα γουστα του καθενος. Αρα οχι ,δεν επιβεβαιωνω.  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς το "της δικιάς σου" πήγαινε εκτός από φαντασία και σε γούστο...  :unsure:

Της δικιας σου φαντασιας ειπες :) Δεν ειδα πουθενα για γουστο. Τεσπααααα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...