Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!!!Διαβαζω με ενδιαφερον τις αντιπαραθεσεις που δημιουργηθηκαν απο μια κινηση εθελοντισμου ας πουμε και πραγματικα δεν το πιστευω που φτασαμε..διπλα προφιλ για να την πουμε στον αλλον ανωνυμα,μπιχτες για τον συνφορουμιτη που κερδισε δυο φορες το ιδιο παιχνιδι,απαξιωση giveaway γτ αξιζει 50 λεπτα κτλ...Εγω εδωσα τα 10 παιχνιδια μεχρι τωρα με το σκεπτικο οτι καποιος δεν εχει PAYPAL και πιστωτικη καρτα οποτε δεν μπορει να επωφεληθει τις προσφορες των bundles.Ετσι δεν μπορω να συμφωνησω (για τα δικα μου giveaway)  με το level1 μιας και αυτος που ειναι level1 θα εχει την ικανοτητα να αγορασει καποια games για να φτασει εκει.Πέρα απο αυτο ομως καταλαβαινω απολυτα οσους βαζουν περιορισμο και θα εκανα το ιδια αν εδινα παιχνιδι που αξιζει πιο πολλα.Anyway!!!

 

Ακομα δυο..Καλη επιτυχια !!!

 

signature.png

 

 

signature.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο πράγμα είναι το "ψυχοφθόρο" σε συνέχεια απ'άλλη κουβέντα, και σε άλλον απευθύνεται. Τι πετάγεσαι χριστιανέ μου κι αρπάζεσαι;  :confused:

 

Το μόνο που είπα είναι :ότι  καλύτερος μέχρι τώρα και δικαιότερος τρόπος από αυτά τα giveaway δεν έχουμε βρει ( μπορεί να έχει και αυτό κάποια θέματα αλλά όπως και να το κάνεις μπορούν όλοι να έχουν ίδια δικαιώματα και συμμετοχή ), αλλιώς είπα ας πάει όποιος παλιά ξανά και όποιος δεν θέλει μερικά κλειδιά ας τα ρίχνει εδώ χύμα και ''δεν θα έχει ούτε ευχαριστώ μετά ;)'' ...Τέσπα η κουβέντα πάει συνέχεια αλλού όποιος δεν θέλει να χαρίσει ας μην χαρίσει, το να ζητάμε όμως  διαλογή ανάμεσα στα άτομα τις κοινότητας είναι λάθος ( γνώμη μου ). Α, και κάτι ακόμα δεν αρπάχτηκα :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην γραψω κατεβατο: ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ συμφωνω με τις αποψεις του pigeon αλλα για μενα το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι ΔΕΝ γουσταρω να κερδισει το giveaway μου καποιος που δεν ενδιαφερεται για το game και το διεκδικει μονο και μονο για να το δωσει σε αλλο giveaway ή ξερω γω θελει να το κρατησει καβαντζα ή να το βαλει σε δευτερο steam account ή να το κρατησει για να το βαλει στον ταφο του! και θεωρω αδικια να κερδιζουν αυτοι τα giveaways και οχι καποιοι αλλοι που θελουν πραγματικα το game. απο κει και περα το lvl1 υπαρχει για να ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΤΟΥΣ lvl1 και οχι για να περιοριζει το προβλημα (που δεν το περιοριζει ετσι κι αλλιως). 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα. Κακώς, έπρεπε να το κάνεις level 10 να ανταμείψεις τους καλύτερους δωρητές!

το έκανα στην αρχή,αλλά είπα τόσο πολύ να μην τους καλοπιάσω! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατί;

Αφού έχουμε τόσο καλούς δωρητές,τί παίχτηκε?

Είναι νωρίς ακόμα, αυτό παίχτηκε (Πριν 1 μήνα ξεκίνησε το steamgifts στο Insomnia). Εγώ πλησιάζω το level 5 πάντως, σε 1-2 μηνες το πολύ το level 7 το έχω. Κράτα ότι έχεις για τότε φίλε...θα στα πάρω εγώ, μόνος μου θα παίζω μπάλα από ότι φαίνεται!!! χαχαχαχα

 

-Θα στα πάρω και θα τα ξαναβάλω μετά για Level 1.  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι νωρίς ακόμα, αυτό παίχτηκε (Πριν 1 μήνα ξεκίνησε το steamgifts στο Insomnia). Εγώ πλησιάζω το level 5 πάντως, σε 1-2 μηνες το πολύ το level 7 το έχω. Κράτα ότι έχεις για τότε φίλε...θα στα πάρω εγώ, μόνος μου θα παίζω μπάλα από ότι φαίνεται!!! χαχαχαχα

 

-Θα στα πάρω και θα τα ξαναβάλω μετά για Level 1.  :P

πλέον είμαι lvl1 δεν φοβούμαι!

αλλά πλάκα πλάκα,εχώ τόσα παιχνίδια να κάθονται,που κάθε μέρα θα σας βάζω από 1-2..

Όμως ορίστε!

signature.png

open lvl0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...