Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το παιχνίδι είναι από το humble και για να μπεις στο giveaway πρέπει να είσαι μέλος στο group του insomnia στο steam

 

 

signature.png


είναι gift link και αυτό 

 

 

 

signature.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρακαλέσω τον Jasonev να στείλει ένα pm αν έλαβε τον κωδικό ή αν έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα. Ευχής έργο θα ήταν να απαντήσει εδώ πως όλα είναι εντάξει.

 

Επειδή το Gemini Rue είναι το πρώτο μιας σειράς τίτλων που έμειναν καιρό στο αρχείο μου, ελπίζω όλα να έχουν εξελιχτεί θετικά ώστε να πάρουν σειρά και τα υπόλοιπα, αλλιώς θα τα κρατήσω, για να αποφύγουμε επανάληψη προβλημάτων.

 

Ευχαριστώ.

Για καποιο λογο δεν ειχα δει το mail μεχρι σημερα που ξανακοιταξα. Το ελαβα κανονικα. Συγνωμη για την αργοπορια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πολύ χαίρομαι που το ακούω, οπότε από το βράδυ θα αρχίσουν να βγαίνουν και τα υπόλοιπα αυτής της ομάδας. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φεξε σήμερα :shock: :-D

 

Ευχαριστώ τον Malthador για τα Lara Croft, Anomaly 2 και Shank.

(Σου στέλνω pm γιατί ακόμα δεν έλαβα κλειδιά ή email :blink: )

 


Well.. f*ck you too, steamgifts

Χωρις να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου (δεν ξέρω πόσα $$ το υπολογίζει), κοίτα αυτό: http://store.steampowered.com/app/318430

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα Serious Sam HD: The First Encounter . Το πρόβλημα είναι ότι το σύστημα για κάποιον λόγο δεν το δέχετε στην περιγραφή (για ακόμα μία φορά.)


(Οπότε το έβαλα σαν Serious Sam HD: The Second Encounter)


 


Όποιος κερδίσει θα πάρει το πρώτο και όχι το δεύτερο. Θα πάρει δηλαδή αυτό εδώ  http://store.steampowered.com/app/41000/


 


Το παιχνίδι θα το κάνω gift μέσω steam οπότε θα πρέπει να με κάνετε add...


signature.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνεχίζουμε το πρόγραμμά μας με 4 τίτλους. Τα δυό πρώτα παιχνίδια είναι για level-0:

signature.png

signature.png

 

 

Και δυό κλασικά adventures για level-1 και πάνω:

signature.png

signature.png

 

 

Το πιάτο σερβίρεται με μια εσάνς ελαφριάς βιολογικής blacklist. :P

 

 

Ευχαριστώ τον Malthador για τα Lara Croft, Anomaly 2 και Shank. (Σου στέλνω pm γιατί ακόμα δεν έλαβα κλειδιά ή email :blink: )

Aυτό ισχύει ακόμα. Malthador μιας και είσαι online και θα το δεις, αν θέλεις με ενημερώνεις αν έχει συμβεί κάτι, να μη σε ψάχνω συνέχεια με pm και steam. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από pigeon
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...