Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο χρήστης i7killpii ποιός ακριβώς είναι; Το profile του τον τοποθετεί κάπου προς Κίνα μεριά...

 

(Αν μη τι άλλο, δεν νομίζω το Insomnia να έγινε *τόσο* international forum ακόμα).

 

Έχω την εντύπωση πως επόμενα (και κάπως πιο... valuable) giveaways θα γίνονται αποκλειστικά με την χρήση white/blacklist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο χρήστης i7killpii ποιός ακριβώς είναι; Το profile του τον τοποθετεί κάπου προς Κίνα μεριά...

 

(Αν μη τι άλλο, δεν νομίζω το Insomnia να έγινε *τόσο* international forum ακόμα).

 

Έχω την εντύπωση πως επόμενα (και κάπως πιο... valuable) giveaways θα γίνονται αποκλειστικά με την χρήση white/blacklist.

 

Απλά κάντα invite only.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποίο δεν λύνει άμεσα το πρόβλημα, μια και το forum επιτρέπει σε μη-εγγεγραμμένους χρήστες να βλέπουν το συγκεκριμένο topic (και τα αντίστοιχα links).

 

Ο συγκεκριμένος πάντως δεν παίζει να το πάρει, αγνόησε επιδεικτικά τον πιο κάτω κανονισμό:

 

 


What are the rules for entering to win Steam packs if I currently own a number of the games contained within?

  • We ask users not to enter giveaways for packages if they already own the majority of the games. This allows for winners that will receive the most value out of their gift. In the end, the giveaway creator has the final say, and if they believe the winner owns too many of the packaged games, we'll allow them to request a new winner.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Murdered soul suspect  παει στον retzole!!Συγχαρητηρια!!!

 χιλια ευχαριστω φιλε μου.!!!!!!!

μπορεις να μου πεις ποια διαδικασια ακολουθαω?

 

edit: thanx φιλε μου το ενεργοποιησα μολις!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για το Gemini Rue κληρώθηκε ο Jasonev. Το link στάλθηκε με email.


Το οποίο δεν λύνει άμεσα το πρόβλημα, μια και το forum επιτρέπει σε μη-εγγεγραμμένους χρήστες να βλέπουν το συγκεκριμένο topic (και τα αντίστοιχα links).

 

Ο συγκεκριμένος πάντως δεν παίζει να το πάρει, αγνόησε επιδεικτικά τον πιο κάτω κανονισμό:

 

Η άλλη λύση που σκέφτομαι είναι η whitelist, αλλά θα προτιμούσα να μη χρειαστεί να μπούμε σε τέτοιους περιορισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, όταν βλέπεις τον νικητή έχεις την επιλογή να επιλέξεις καινούργιο. Δηλαδή το σύστημα κάνει μια γρήγορη κλήρωση.

Αν ισχύει μπορούμε να το κάνουμε για όποιον δεν είναι μέλος της κοινότητας 100%.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δε νομίζω ότι είναι τόσο εύκολη διαδικασία το "Choose New Winner" που εμφανίζει. Πρέπει να στείλεις αίτηση (ticket) στους διαχειριστές, με αιτιολογία κτλ. Και η ακύρωση giveaway επίσης έχει διαδικασία. Δεν ξέρω βέβαια αν κάποια ticket που πληρούν ορισμένες προϋποθέσεις (του στυλ δεν άνοιξε/δημοσιεύτηκε καν η προσφορά και ζητάς να κλείσεις επειδή την έβαλες επίπεδο 10+ και δε θα μπει κανείς...) αν κλείνουν αυτόματα από το σύστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν δειχνει κατι. Εχει μονο πεδιο key και ειναι κενο.

Ναι, κάτι έκανα λάθος φαίνεται. Σου το έστειλα μέσω pm εδώ (όπως σχεδίαζα να κάνω αρχικά για το νικητή, αλλά ξεχάστηκα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μερικά παιχνίδια Serious Sam HD: The First Encounter να βάλω. Το πρόβλημα είναι ότι το σύστημα για κάποιον λόγο δεν το δέχετε στην περιγραφή (κάτι αλλάζουν με τους πόντους νoμίζω).

(Οπότε το έβαλα σαν Serious Sam HD: The Second Encounter)

 

Όποιος κερδίσει θα πάρει το πρώτο και όχι το δεύτερο.

Αν συμφωνείτε (και δεν έχετε το πρώτο) εδώ είναι τα giveaways...

Το παιχνίδι θα το κάνω gift μέσω steam οπότε θα πρέπει να με κάνετε add...

signature.png

signature.png

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταλθηκε το Legions of Ashworld στον νικητή, μετα απο 2 μερουλες καθυστερηση :-)

 

Να πω επισης οτι αν πεσει στην αντιληψη σας καποιος με διπλο λογαριασμο υπαρχει και η πανευκολη λυση του blacklist απο το steamgifts.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...