Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ τι τα κανουν???τα βαζουν ξανα για giveaway η τα πουλανε??Επισης πως βλεπεις αν τα εχουν ενεργοποιησει??

 

Νικητης του Startopia o mitsarasss!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πώληση, giveaway ή τα ενεργοποιούν στο κύριο λογαριασμό.

 

Ξόδεψα λίγες ώρες χθες για να διασταυρώσω μερικά πράγματα. Ειλικρινά αισθάνθηκα πάρα πολύ άσχημα για κάποιους καλούς χρήστες εδώ που προσφέρουν πραγματικά. Καλύτερα, που λέει ο λόγος, να πέταγαν χύμα τα κλειδιά εδώ, λιγότερο κόπο θα είχαν και δικαιότερο αποτέλεσμα θα υπήρχε.. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει. προσωπικα οσα κλειδια εδωσα το εκανα με αυτον τον τροπο γτ μου φανηκε πιο δικαιο να γινει μια κληρωση απο το συστημα και να βγει ο νικητης απο το να το βαλω χυμα εδω.

περα απο αυτο ομως παντου υπαρχει η μικροτητα και η κουτοπονηρια οποτε δεν αξιζει να ασχολησε... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν μας λετε κ εμας πως ενεροποιουμε κ μπαινουμε στα giveawaysx χωρις να εχουμε το 100$ value???

οχι τπτ αλλο εχω αρρωστησει με τα games που προσφερεται!!!

xaxaxaxaax....πλακα κανω ετσι...Απλα πρεπει καποιοι να σεβονται αυτη την προσπαθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώληση, giveaway ή τα ενεργοποιούν στο κύριο λογαριασμό.

 

Ξόδεψα λίγες ώρες χθες για να διασταυρώσω μερικά πράγματα. Ειλικρινά αισθάνθηκα πάρα πολύ άσχημα για κάποιους καλούς χρήστες εδώ που προσφέρουν πραγματικά. Καλύτερα, που λέει ο λόγος, να πέταγαν χύμα τα κλειδιά εδώ, λιγότερο κόπο θα είχαν και δικαιότερο αποτέλεσμα θα υπήρχε.. :(

Πράγματι είναι πολύ λυπηρό αυτό που συμβαίνει. Είναι κρίμα να γίνεσαι καραγκιόζης για παιχνίδια που κοστίζουν λίγα Ευρώ. Κρίμα και στα παιδιά που δίνουν τα δωρεάν κλειδιά. :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς τα ενεργοποιούν στο κύριο λογαριασμό? Γιαυτό δεν γίνονται τα giveaways?

 

Αν ενεργοποιηθούν στον λογαριασμό που κέρδισε , δεν υπάρχει πρόβλημα. (Δες το #660) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

signature.png

Αυτό έληξε πριν λίγες ώρες. Νικητής ο tilemmpon (aka mpompo13 εδώ).

@mpompo13, όπως είπα και αρχικά είναι gift link. Επέλεξα να σου το στείλει απευθείας το σύστημα του steam gifts, οπότε λογικά θα το δεις αν μπεις εκεί στο λογαριασμό σου. Πες μου αν υπήρξε πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον χρήστη Avatar_GR για το Melissa K. And the Heart of Gold :)

 

signature.png

 

Το παραπάνω πακέτο είναι σε μορφή Steam Gift, οπότε θα χρειαστεί και add στο Steam για την παράδοση του. Έχει περιορισμό για lv.1 accounts και άνω, μια και προορίζεται ως "ευχαριστήριο" δώρο για όσους συμφορουμίτες έχουν ήδη δωρίσει παιχνίδια μέσω του forum.

 

Παρακαλώ επίσης οπώς άτομα που έχουν περισσότερα απο δύο παιχνίδια της σειράς να μην συμμετάσχουν στο giveaway, μια και τα duplicate games στo συγκεκριμένo bundle χάνονται.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έληξε πριν λίγες ώρες. Νικητής ο tilemmpon (aka mpompo13 εδώ).

@mpompo13, όπως είπα και αρχικά είναι gift link. Επέλεξα να σου το στείλει απευθείας το σύστημα του steam gifts, οπότε λογικά θα το δεις αν μπεις εκεί στο λογαριασμό σου. Πες μου αν υπήρξε πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Τσέκαρα αλλά δεν έχω λάβει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...