Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα!!! Guys οποιος κερδιζει και δοκιμαζει το key και δουλευει να αφηνει feedback,γτ ειναι σαν να μην πηρε το παιχνιδι.οπως αυτος που φτιαχνει το giveaway κανει μια διαδικασια ετσι και αυτος που κερδιζει πατα ενα κουμπι... :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To έχω γράψει ήδη, το feedback είναι απαραίτητο γιατί αλλιώς η προσφορά θεωρείται εκκρεμής και μειώνονται οι διαθέσιμες θέσεις για προσφορές. Δεν είναι ένα τυπικό "ευχαριστώ", δημιουργείται πρακτική δυσκολία αν μένουν εκκρεμείς προσφορές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικητης του mirror's edge o billymoon .... :-D

 

παμε για ενα δυνατο τωρα!!!

 

 

signature.png

 

signature.png

Ευχαριστω για το κλειδακι κ εσενα κ τον χρηστη BrandToBrand για το Sideway New York.Κανετε ολοι σας πολυ καλη δουλεια.Κ παλι ευχαριστω.

signature.png

Ευχαριστω πολυ.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το Αmerzone πήγε στον EllhnasEll (τσέκαρε το email σου).

 

Tο RIP Trilogy το κέρδισε ο gfxania.  Ομως, για να στείλω το δώρο θα χρειαστώ κάποια επιβεβαίωση γιατί συντρέχουν οι εξής λόγοι: 1ον έχει εντελώς κλειστό (private) το προφίλ του, 2ον είναι χρήστης 5 ημερών στο steamgifts και 3ο -και σημαντικότερο- δεν βλέπω να έχει ταυτιστεί με κάποιο χρήστη εδώ ή να έχει σχολιάσει στο thread. Ας μου στείλει pm ή invite στο steam. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το Αmerzone πήγε στον EllhnasEll (τσέκαρε το email σου).

 

Tο RIP Trilogy το κέρδισε ο gfxania.  Ομως, για να στείλω το δώρο θα χρειαστώ κάποια επιβεβαίωση γιατί συντρέχουν οι εξής λόγοι: 1ον έχει εντελώς κλειστό (private) το προφίλ του, 2ον είναι χρήστης 5 ημερών στο steamgifts και 3ο -και σημαντικότερο- δεν βλέπω να έχει ταυτιστεί με κάποιο χρήστη εδώ ή να έχει σχολιάσει στο thread. Ας μου στείλει pm ή invite στο steam. ;)

Ευχαριστω πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο RIP Trilogy το κέρδισε ο gfxania.  Ομως, για να στείλω το δώρο θα χρειαστώ κάποια επιβεβαίωση γιατί συντρέχουν οι εξής λόγοι: 1ον έχει εντελώς κλειστό (private) το προφίλ του, 2ον είναι χρήστης 5 ημερών στο steamgifts και 3ο -και σημαντικότερο- δεν βλέπω να έχει ταυτιστεί με κάποιο χρήστη εδώ ή να έχει σχολιάσει στο thread. Ας μου στείλει pm ή invite στο steam. ;)

 

Καταρχας ευχαριστω.

 

Εγω ειμαι ο μεγαλος νικητης. Επρεπε να ταυτιστω με κατι; Το προφιλ μου ειναι friends only, οχι private. Ειμαι χρηστης οσων ημερων γνωριζω το σαιτ. Και το σημαντικοτερο... α ναι, το απαντησα ηδη. Επισης τη δωρεα την κανουμε για το κεφι μας, ειδικα οταν κοστιζει ουτε 50 λεπτα (τωρινη τιμη) δεν αξιζει τοση αναλυση και επιβεβαιωση και σχολιασμος κλπ.

 

Ευχαριστω ειπα;

Ευχαριστω.

 

;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας ευχαριστω.

 

Εγω ειμαι ο μεγαλος νικητης. Επρεπε να ταυτιστω με κατι; Το προφιλ μου ειναι friends only, οχι private. Ειμαι χρηστης οσων ημερων γνωριζω το σαιτ. Και το σημαντικοτερο... α ναι, το απαντησα ηδη. Επισης τη δωρεα την κανουμε για το κεφι μας, ειδικα οταν κοστιζει ουτε 50 λεπτα (τωρινη τιμη) δεν αξιζει τοση αναλυση και επιβεβαιωση και σχολιασμος κλπ.

 

Ευχαριστω ειπα;

Ευχαριστω.

 

;)

 

τωρα φακελωθηκες φιλε...gfxania_alfaeffe !!!    :-D Παντως απο την στιγμη που μπηκες στην κληρωση καταλαβαινω οτι σε ενδιαφερει το παιχνιδι και το θες.δεν πηγες να το αγορασεις με 50 λεπτα...οποτε ενα ευχαριστω σε αυτον που στο εδωσε αξιζει.ταπεινη μου αποψη παντα!!! :-) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα φακελωθηκες φιλε...gfxania_alfaeffe !!!    :-D Παντως απο την στιγμη που μπηκες στην κληρωση καταλαβαινω οτι σε ενδιαφερει το παιχνιδι και το θες.δεν πηγες να το αγορασεις με 50 λεπτα...οποτε ενα ευχαριστω σε αυτον που στο εδωσε αξιζει.ταπεινη μου αποψη παντα!!! :-) 

 

Δικιο εχεις. Ξανακοιταξα το ποστ μου και μαλλον ξεχασα να γραψω ευχαριστω στον δωρητη.

 

Ευχαριστω λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...