Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να συγχαρώ τον EllhnasEll για τη διπλή επιτυχία του (Duke Nukem και Tobe).

 

Επίσης, ο trayban ας τσεκάρει λίγο το email του, έχουμε ακόμη την εκκρεμότητα του πακέτου. Υπάρχουν μερικά κλειδιά ακόμη, όσο γρηγορότερα ανοίξουν οι θέσεις, τόσο γρηγορότερα θα βγουν.

 

Καλή συνέχεια σε όλους.

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

O Ntemian παρέλαβε, όπως βλέπω, να ενημερώσω πως ο EllhnasEll κέρδισε το Abyss: The Wraiths of Eden.

 

Λόγω φόρτου εργασίας δε με βλέπω να προλαβαίνω άλλο giveaway σήμερα, αλλά ελπίζω πως θα επανέλθω με 2-3 ενδιαφέροντες τίτλους σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δοκιμάζω κι εγώ ένα με gift url (από Humble Bundle 11) για το FEZ.

signature.png

 

Λήγει Τετάρτη απόγευμα. Ελπίζω να μην υπάρξουν προβλήματα με το gift link (πριν τα Χριστούγεννα μου είχε τύχει κάτι τέτοιο)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ntemian παρέλαβε, όπως βλέπω, να ενημερώσω πως ο EllhnasEll κέρδισε το Abyss: The Wraiths of Eden.

 

Λόγω φόρτου εργασίας δε με βλέπω να προλαβαίνω άλλο giveaway σήμερα, αλλά ελπίζω πως θα επανέλθω με 2-3 ενδιαφέροντες τίτλους σύντομα.

Καλησπέρα, απ'ότι βλέπω δεν μου δείχνει τον κωδικό από το Abyss: The Wraiths of Eden

Όποτε μπορείς στείλτον ή σε προσωπικό μήνυμα ή στο email μου :)

Άκυρο, μου τον εμφανίζει τώρα. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συγχαρώ τον EllhnasEll για τη διπλή επιτυχία του (Duke Nukem και Tobe).

 

Επίσης, ο trayban ας τσεκάρει λίγο το email του, έχουμε ακόμη την εκκρεμότητα του πακέτου. Υπάρχουν μερικά κλειδιά ακόμη, όσο γρηγορότερα ανοίξουν οι θέσεις, τόσο γρηγορότερα θα βγουν.

 

Καλή συνέχεια σε όλους.

ωπ κέρδισα;

Ευχαριστώ,μπαίνω να δω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...