Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά να πω ότι δεν αξίζει να το διαγράψει ΕΙΔΙΚΑ αν είναι το πρώτο του. Θα κλειδώσει και μετά δε θα μπορεί να δημιουργήσει καινούργιο giveaway μέχρι να ανοίξει ticket στο site και του το ανοίξουν οι mods. Το οποίο μπορεί να πάρει από βδομάδα μέχρι μήνα.

:o Δε τα ξερα ολα αυτα! Νομιζα οτι θα ηταν πιο light οι επιπτωσεις

abortmission_zps3db423c9.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μόνο στην αρχή έχεις θέμα και θέλει προσοχή επειδή έχεις μόνο μία θέση για giveaway αν "ολοκληρωθεί" η πρώτη μετά ανοίγουν και άλλες οπότε δεν είναι τόσο στενά τα περιθώρια λάθους. Το ξέρω από "πρώτο χερι" :-)

 

Υπάρχουν ακόμα κλειδακια για Into the War & Memories of Vengabond (steam) επίσης και για το Alchemy Mysteries Prague κάτι... αλλά για Desura(Δεν δίνει κλειδί για steam)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

signature.png

And the winner is... tmark!

 

signature.png

And the winner is... Jasonev! (ελπίζω να μην υπήρξε θέμα με το κλειδακι)

 

congrats!

επίσης να πω στα παιδιά που δημιούργησαν giveaways τελευταία ότι υπάρχει" κρυφο" giveaway στην υποκατηγορία "Group" που μπορούν να λάβουν μέρος.

 

Απλά να πω ότι δεν αξίζει να το διαγράψει ΕΙΔΙΚΑ αν είναι το πρώτο του. Θα κλειδώσει και μετά δε θα μπορεί να δημιουργήσει καινούργιο giveaway μέχρι να ανοίξει ticket στο site και του το ανοίξουν οι mods. Το οποίο μπορεί να πάρει από βδομάδα μέχρι μήνα.

Ευχαριστω για το game. Δεν υπηρξε κανενα προβλημα. Ενεργοποιηθηκε κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fizo7k ηταν ο νικητης...Να αφηνετε feedback για να ρολαρει καλυτερα το ολο consept

 

αλλο ενα απο εμενα!!καλη επιτυχια!!

 

signature.png

 

μπορώ κάπως να το πάρω χωρίς να έχω φτάσει τα 100$ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις παίδες ! Όπως είπα από την επόμενη φορά θα το κάνω private.

 

Μόλις; κλείσει το τρέχον, για να το δώσω τι κάνω ? ΑΠλά μπαίνω από τον λογαριασμό μου στο Steam και το στέλνω ως gift σε όποιον το κερδίσει ? (με το username του φαντάζομαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις παίδες ! Όπως είπα από την επόμενη φορά θα το κάνω private.

 

Μόλις; κλείσει το τρέχον, για να το δώσω τι κάνω ? ΑΠλά μπαίνω από τον λογαριασμό μου στο Steam και το στέλνω ως gift σε όποιον το κερδίσει ? (με το username του φαντάζομαι)

Ναι, αν είναι steam gift μπορείς είτε να τον προσθέσεις στη λίστα φίλων και να του το στείλεις ή να το στείλεις κατευθείαν στο e-mail (σου βγάζει το email του νικητή στο steamgifts)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μόνο στην αρχή έχεις θέμα και θέλει προσοχή επειδή έχεις μόνο μία θέση για giveaway αν "ολοκληρωθεί" η πρώτη μετά ανοίγουν και άλλες οπότε δεν είναι τόσο στενά τα περιθώρια λάθους. Το ξέρω από "πρώτο χερι" :-)

 

Υπάρχουν ακόμα κλειδακια για Into the War & Memories of Vengabond (steam) επίσης και για το Alchemy Mysteries Prague κάτι... αλλά για Desura(Δεν δίνει κλειδί για steam)

thx για το into the war.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να συγχαρώ τον EllhnasEll για τη διπλή επιτυχία του (Duke Nukem και Tobe).

 

Επίσης, ο trayban ας τσεκάρει λίγο το email του, έχουμε ακόμη την εκκρεμότητα του πακέτου. Υπάρχουν μερικά κλειδιά ακόμη, όσο γρηγορότερα ανοίξουν οι θέσεις, τόσο γρηγορότερα θα βγουν.

 

Καλή συνέχεια σε όλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...