Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κέρδισε ο maxdore217. Το κλειδί το έστειλα μέσω του steamgifts. Πες μου αν υπάρξει πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ για το δώρο , όλα μια χαρά με το κλειδί ( να σε καλά ) 

edit Feedback Done!

 

Επειδή αύριο δεν θα έχω χρόνο για αυτό , το έβαλα για λίγες ώρες και το ξανά βάζω να το δει ο κόσμος εδώ  μιας και λήγει. 

signature.png

Επεξ/σία από maxdore217
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

ΥΓ: Πως δημιουργώ τα παραπάνω banner;

Στη σελίδα του giveaway σου, στο μενού αριστερά υπάρχει ένας σύνδεσμος "Dynamic Signature" . Αν τον πατήσεις θα σου δώσει τον bbcode για το banner κάτι του στυλ

[url=http://www.steamgifts.com/giveaway/somethingsomething/gamename][img=http://www.steamgifts.com/giveaway/somethingsomething/gamename/signature.png][/url]
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αρχάριος νουμπάς τελείως με το θέμα, αλλά έχω 3 παιχνιδάκια να δώσω. Μόλις έκανα εγγραφή στο steam gifts και ακολούθησα τις οδηγίες πιυ έχετε βα΄λει εδώ, ελπίζω να μην τα θαλασσώσω, επανέρχομαι με link.


Για δείτε, ελπίζω να είναι σωστά όλα  :fear:

 

signature.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αρχάριος νουμπάς τελείως με το θέμα, αλλά έχω 3 παιχνιδάκια να δώσω. Μόλις έκανα εγγραφή στο steam gifts και ακολούθησα τις οδηγίες πιυ έχετε βα΄λει εδώ, ελπίζω να μην τα θαλασσώσω, επανέρχομαι με link.

 

Για δείτε, ελπίζω να είναι σωστά όλα  :fear:

 

signature.png

2 πραγματα μονο:

α) εβαλες για group (insomnia) που σημαινει οτι αν το δει καποιος randomας θα κανει join το group και μετα θα μπει στο giveaway

β) καλυτερα να βαζεις παραπανω απο 3 ωρες (μια μερα πχ) για τα giveaways ωστε να τα βλεπουν περισσοτερα ατομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κανεις private, ωστε να μπαινουν μονο οσοι εχουν το link για το giveaway, το link το δινεις εδω, αρα μονοι οσοι ανοιξουν το topic.

Οταν δημιουργεις giveaway εχει 3 επιλογες, everyone, group, private.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok κατάλαβα, μπορώ να το αλλάξω τώρα ? ή πάει ?

 

Από το επόμενο θα τα βάλω private δηλαδή και θα ποστάρω μόνο το banner εδώ.

Γινεται να το αλλαξεις μονο αν σβησεις το τρεχον giveaway και φτιαξεις νεο. Δε ξερω ομως αν εχει επιπτωσεις (δε το εχω κανει ποτε) οποτε δε μπορω να στο προτεινω.

 

Ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

signature.png

And the winner is... tmark!

 

signature.png

And the winner is... Jasonev! (ελπίζω να μην υπήρξε θέμα με το κλειδακι)

 

congrats!

επίσης να πω στα παιδιά που δημιούργησαν giveaways τελευταία ότι υπάρχει" κρυφο" giveaway στην υποκατηγορία "Group" που μπορούν να λάβουν μέρος.

 

Γινεται να το αλλαξεις μονο αν σβησεις το τρεχον giveaway και φτιαξεις νεο. Δε ξερω ομως αν εχει επιπτωσεις (δε το εχω κανει ποτε) οποτε δε μπορω να στο προτεινω.

 

Ακριβως.

Απλά να πω ότι δεν αξίζει να το διαγράψει ΕΙΔΙΚΑ αν είναι το πρώτο του. Θα κλειδώσει και μετά δε θα μπορεί να δημιουργήσει καινούργιο giveaway μέχρι να ανοίξει ticket στο site και του το ανοίξουν οι mods. Το οποίο μπορεί να πάρει από βδομάδα μέχρι μήνα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...